Pokaż wyniki od 1 do 15 z 46

Wątek: AUDI TT by Patrykk 1.8T

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Patrykk
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Mokotów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    351

    AUDI TT by Patrykk 180KM FWD

    Siemka, chciałbym w końcu przedstawić moje auto
    Tetetka z 1999 roku, 180 koni, przednia oś. Pochodzi z Niemiec, gdzie miała małą stłuczkę. Z tego co wiem wymieniony był przedni zderzak, prawy błotnik, lampa oraz malowana maska. Niestety naprawy były przeprowadzane już w Polsce więc jest to zrobione niedbale :/ Zderzak jest nieoryginalny, pęka i jest źle pomalowany. Maska jest w jednym miejscu niewypolerowana, więc widać pewne zmatowienie. Pod maską brakuje osłony akumulatora i kilku śrubek przy plastikach. Poza tym autko jest jak nowe Zaznajomiony lakiernik sprawdzał mi całe auto i reszta jest bez wad. Nic nie stuka nie puka, moc też wydaje mi się odpowiednia. Wnętrze również zadbane, żadnych rys na plastikach czy uszkodzeń.Obecnie ma 161 tyś przebiegu.
    Po zakupie musiałem wymienić kilka rzeczy: sworzeń prawy, obie osłony przegubu, przerywacz, oraz ustawić zbieżność.
    Mody:
    -przyciemnione szyby (auto wygląda o wiele lepiej)
    -dokupione gumowe dywaniki
    -subwoofer w bagażniku, gdyż nie mam nagłośnienia Bose. Głośnik Blaupunkt i wzmacniacz Magnat czterokanałowy. I od razu mówię, że jest dobrze wyregulowany i nie trzęsie całym autem, daje jedynie tyle basu ile potrzeba
    -Na święta sprawiłem sobie felgi oryginalne od TT S-line 18-stki, będą założone na wiosnę (obecne są okropne!!!)
    Z tego co planuję:
    -przede wszystkim zmiana zderzaka, gdybyście mieli jakiś ładny na zbyciu to piszcie
    -renowacja lakieru
    -zbadać autko czy nie brakuje mu mocy i szczelność.
    -dbać o autko
    Jestem z pod Warszawy. Jeżdżę na Kaliskich tablicach ponieważ auto zarejestrowałem nie na moją osobę.
    Dołączam kilka fotek, pozdrawiam
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez Patrykk ; 12-11-2013 o 11:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •