Pokaż wyniki od 1 do 15 z 57

Wątek: TT 225 by verni

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar verni
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    OST
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Black
    Posty
    230

    TT 225 by verni, BLQ 19", H&R

    Witam wszystkich!
    Po sprzedaży mojej A3 zdecydowałem poszukać czegoś z quattro. Powiem szczerze, że stan aut w Polsce to jakieś nieporozumienie...
    Tak wyglądało A3:
    19" na oponie 35 z lekkim naciągiem, gwint skręcony jakieś 8cm względem serii, auto całkowicie pozmieniane na polift.. 1.8T 150ps ośka z brakiem trakcji



    Udało mi się znaleźć egzemplarz, który ma wszystko co chciałem Załatwiłem sobie profesjonalny miernik warty ponad 2000zł i pojechaliśmy.
    Powłoka na całym aucie oryginalna, w okolicach 100 mikronów szyby z jednego rocznika malowana połowa przedniego błotnika po szkodzie parkingowej i tam jest 200um. Myślałem, że takich aut już nie ma:P
    Audi ogólnie bardzo, ale to bardzo zadbane! Użytkowane jako trzeci samochód w domu, garażowane, nie palone w środku, skóry w świetnym stanie, silnik super.. Mogę tak pisać i pisać:P Słono za niego zapłaciłem niestety, ale moim zdaniem było warto

    Wersja oczywiście 225ps, 6 biegów, quattro, xenon, grzane czarne skóry, scyzoryk, pełny fis, zmieniarka, dodatkowy zegar doładowania itd itp

    Planów jest dużo, narazie może nie będę ich zdradzać:P Auta na pewno nie skrzywdzę jakimiś zderzakami tjuningowymi z laminatu itd.

    Jest parę drobnych rzeczy do ogarnięcia, jak to w aucie 12 letnim.. Ale to będę czytać i pytać na forum

    Parę zdjęć na setupie zimowym

















    Pozdrawiam, Kamil!
    Ostatnio edytowane przez verni ; 22-04-2014 o 13:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •