Witam koledzy mam takie pytanie odnośnie doładowania naszych 1.8t ostatnio zrobiłem taką próbę założyłem na chwilę zegar doładowania(wpiąłem go od razu za zaworem DV) i takie wyniki mi pokazywał np jazda po prostym i wciśnięcie gazu do oporu pokazywał 0,7 lub 0.8 ale jak jechałem pod górę na 3 biegu prawie do odcinki pokazał 0.9 z tego co się orientuje właśnie takie doładowanie ma u nas być mógł by mi ktoś napisać kto ma taki zegar jak jemu pokazuje i od jakich obrotów ma 0.9 bara bo wydaje mi się że coś nie jedzie na wysokich obrotach myślę nad zaworem N75 lub DV tylko bym chciał wykluczyć jedną rzecz chociaż żeby nie kupić obydwóch ,jak wyjąłem zawór DV i go zablokuję palcem u góry to w śodku idealnie niejest równo grzybek ale lekko odstaje ale nie wraca do położenia pierwotnego czy jest dobry?logów nie potrafię zrobić ,aha i przepraszam za założenie nowego tematu ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania a szukałem bardzo długo,pozdrawiam

EDYCJA ---------- Post dodany 22:27 10-09-2012 ---------- EDYCJA

i mógł by mi ktoś powiedzieć czy warto to kupić zamiast oryginalnego DV Boscha?Zawór DV VW1.8T Audi 1.8T 2.7T 25mm nie Forge BOV (2579296942) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

EDYCJA ---------- Post dodany 22:29 10-09-2012 ---------- EDYCJA

może ktoś taki używa z was?