Panie i Panowie

Jak już pisałem w dziale powitania, udalo mi sie kupic wymarzona sztuke i czas przejsc do konkretnych działań

Otóż pierwsze co zamierzam zrobic, to wymiana wszystkich płynów, filtrów i tutaj pojawia się problem..

Kupiłem już sobie oliwę do silnika - liqui moly 10w60 full syntetyk, kupiony również olej z filtrem do haldexa(tu akurat w ASO), a także wszystkie filtry mann-a

Problem się pojawia z olejem do skrzyni i w tylnim dyfrze, otóż panowie w ASO zarzekają się, ze tam się nie wymienia oleju, ponieważ jestem osobą techniczną tłumaczenie, że tak zaleca serwis nie jest argumentem wystarczającym.. Po 12latach, olej w reduktorze jest po prostu zanieczyszczony opiłkami metalu (tarcie zębów na kołach itp..) osobiscie jestem za wymianą tych oliw.. żeby nie było problemów z eksploatacją kupię sobie te oliwy w ASO, tylko chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat, ponieważ zdania są podzielone.

W obecnej a3 wymieniałem oliwe i wyszlo to autu z pewnoscia na zdrowie, tutaj również chcę to zrobic, aczkolwiek nie daje mi spokoju podejscie ASO do tego zagadnienia...

Bardzo Was proszę o poradę, ponieważ dopóki nie wymienię wszystkiego auto stoi w garażu nie jeżdżone..

Pozdrawiam