Cytat Zamieszczone przez d_matys Zobacz posta
Artur jak tam idą pracę w nowym roku? Nic nie pokazujesz. Może już skończyłeś i cieszysz się jazdą?
Zbyt piękne żeby było prawdziwe , jeszcze trochę pracy mnie czeka


Cytat Zamieszczone przez lelu666 Zobacz posta
Przeoczyłem pytanko ................ Będzie BlueFlame 3" z ttShop'u w UK , no chyba że coś lepszego znajdę - wątpię.
Będziesz zadowolony , ja ze swojego BlueFlame byłem zadowolony i pewnie bym nie zmieniał jeśli by nie był 2.75 tylko 3 cale


Jeśli chodzi o postęp to nie za wiele się wydarzyło nie mniej jednak jest coś nowego zrobione .
Przyszły nowe regulowane wahacze na tył , mam już takie same an dole a te idą na górę , dodatkowo końcówki do tych które już mam .


Doszło też nowe gniazdo na 12V , jako że pozbywam się popielniczki dla mocowania zegarów a gniazdko to rzecz przydatna w aucie




Rozebrałem też trochę wnętrze żeby czysto poprowadzić przewody do nowych wskaźników




Mam też zamiar lekko zmodyfikować wszystkie zegary , na razie skończyłem AFR i doładowanie .
Wszystkie zegary będą wyglądać mniej więcej tak


Nowe gniazdo też już zamontowane na panelu ..




No i dodatkowo przy okazji montażu nowych wahaczy wymieniłem też przeguby przy piastach .
Tutaj fotka po wyjęciu starego , później już nie robiłem zdjęć bo czas poganiał



Do czasu aż przyjdzie blok silnika za wiele nie będzie się działo .
Instalacja zegarów , poskładanie wnętrza instalacja pompy ze zbiorniczkiem itp drobniejsze modyfikacje







Pozdrawiam