Czołem forumowej braci!

Do tej pory byłem/jestem aktywnym forumowiczem vw-passat.pl (pozdrawiamy! )
Ale przyszedł czas na zmianę auta i od dłuższego czasu rozglądam się właśnie za Audi TT.

W tym aucie zakochałem się już w momencie kiedy odbierałem swojego obecnego Passata z salonu (a było to dawno bo w roku 2000).
Dealer o którego kupowałem auto ma u siebie Audi i VW i któregoś razu mając chwilę wolnego czasu oglądałem TTkę, dostałem też wszystkie foldery reklamowe, katalogi itd
(nie wiem czy to rarytas ale mam je do dzisiaj ).

I od tamtej pory to auto siedzi mi gdzieś w głowie. Względy praktyczne nie mają dla mnie większego znaczenia także jeśli tylko udałoby znaleźć się przyzwoity egzemplarz - na pewno go kupię.

Ale niestety tych poszukiwań po dokładnym prześledzeniu Waszego forum, boję się najbardziej. Niewiele tych aut u nas na rynku a jeśli już są to niestety!, co sami najlepiej wiecie, w dużej mierze bite i zajeżdżone.

Czego szukam?

Audi TT Coupe
1.8 T (180 KM)
rok: OD 2001 i raczej w tych okolicach
chętnie w wersji quattro ale jeśli trafi się zwykła to płakał nie będę :P

Na razie jestem na etapie wyszukiwania więc będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc. Dobrze już wiem, że na te najtańsze to nawet nie ma co patrzeć, szkoda zachodu. Nie dysponuję jednak takim zapasem gotówki aby móc "przepłacić".
Z związku z tym szukam po prostu auta nieskładanego z dwóch, w miarę dobrym stanie technicznym, w wersji fabrycznej, w którym coś tam pewnie trzeba będzie zrobić (liczę się z tym) ale w granicach rozsądku.

P.S Od złej strony zacząłem, cześć wszystkim jestem Mateusz!