Pokaż wyniki od 1 do 15 z 42

Wątek: Grzesiek G TT

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Grzesiek G
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    81

    Grzesiek G TT

    Witam wszystkich po raz drugi

    Jak pamietacie pewnie przedstawiałem sie już w temacie z Audi w kolorze biało czarnym. Teraz jej włascicielem (pewnie juz nie długo bo chce ją sprzedac) jest Reed.

    Zaczynajac od poczatku, nie spodziewałem sie ze bede nią jezdził przesiadając sie z biało czarnej. Mamy ją w domu od 2006 roku a wczesniej była własnością mojego brata. Jezdził nią sporadycznie bo ma drugie auto, wiec pomyslałem czemu nie, i tak z TT przesiadłem sie do TT

    Na poczatku było pare rzeczy do zrobienia, zaczynając na od mechaniki koncząc na lakierze jak w kazdym samochodzie.

    Najważniejszą rzeczą z jaką sie musiałem zmagac to usterka skrzyni biegów. Diagnoza mechanika byla taka iz trzeba wymienic uszczelkę na mechanizmie róznicowym i stąd te wycieki oleju. Niestety to nie było to i skrzynia biegów sie rozsypała. Po prostu obudowa pękła i było po sprawie. Szukałem długo kogoś kompetentnego do tego zadania i znalazłem pod Krakowem dokładniej w Sieprawie serwis Audi pana Motyki. W 100% moge polecic, zajeli się sprawą profesjonalnie. Zakupiłem obudowe, wszystkie elementy zostały wymienione na nowe i wszystko wróciło do normy.

    Kolejne rzeczy to takie typowe usterki. Nie uchylające sie okna itp. itd.

    W tym sezonie zabrałem sie do doprowadzenia jej do należytego stanu wymieniłem :
    kompletny rozrząd, żarniki ksenonów, przepustnice, akumulator, przewody paliwowe, wtryski, wszystkie gumy na zawieszeniu i drązki/łaczniki.

    Lakierowany był także przerysowany zderzak tylni błotnik i próg.

    A w tym tygodniu planuje wymiane koła dwumasowego, juz daje sie we znaki przy wyłaczaniu auta a co za tym idzie docisku i sprzęgła.

    Pracowałem u mechanika we wakacje i udało mi sie zebrac wszystko do kupy. Jak narazie jestem zadowolony, ale pewnie jak kazdy z was mam cos co wymagało by poprawy.

    Co do silnika jest to pełna seria ośka, jedynie po chipie który na hamowni dał rezultat 200KM i momentu 298NM.

    Jak o czyms sobie przypomne napewno napisze.


    Pozdrawiam wszystkich
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez Grzesiek G ; 24-10-2011 o 18:40 Powód: pomyłka

Podobne wątki

  1. Grzesiek G- zna ktoś tego forumowicza ?
    Przez VanWave w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 24-04-2012, 22:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •