Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 115

Wątek: Majówka w Trójmieście 2012. Fotosesja i filmy.

  1. #16
    Awatar TTyoung
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Silver
    Posty
    252
    Cytat Zamieszczone przez TTyoung Zobacz posta
    Szkoda, że mnie zignorowano kolejny raz na forum a chciałem wpaść i też fotki porobić.
    Nikt w końcu nie napisał gdzie można podjechać i się z Wami spotkać. Aż mi głupio się zrobiło. No ale nie zmienia to faktu, że miło się patrzy na fotki powyżej, pozdrawiam


    Pawel-2005: hmm a kto zignorował? bo ja o niczym nie wiem, szkoda że kolega nie napisał do mnie na pw albo nie zadzwonił, na pewno byśmy się jakoś złapali bo im więcej TT tym fajniej

    Chodzi o to, że pisałem tutaj na forum by podać koniecznie adres spotkania, podobno miały też być w czwartek uliczne wyścigi i liczyłem na to, że
    tutaj publicznie napiszecie co nieco, nie wiedziałem, że do kogoś konkretnego trzeba na pw napisać

  2. #17
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Adres spotkania był u jednego z forumowiczów i nie wydaję mi się aby publicznie chciał go publikować, ale dla chcącego nic trudnego, jak widać jednak nie zawsze, oczywiście że szkoda, bo im więcej ludzi tym lepiej, to nie jest żadne zamknięte kółko adoracji, a wyścigi uliczne oczywiście też odbyły się, lataliśmy chyba do 1-2 w nocy zostawiłem tam trochę gumy i sprzęgła
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #18
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Adres spotkania był u jednego z forumowiczów i nie wydaję mi się aby publicznie chciał go publikować, ale dla chcącego nic trudnego, jak widać jednak nie zawsze, oczywiście że szkoda, bo im więcej ludzi tym lepiej, to nie jest żadne zamknięte kółko adoracji, a wyścigi uliczne oczywiście też odbyły się, lataliśmy chyba do 1-2 w nocy zostawiłem tam trochę gumy i sprzęgła
    Zuczek, bez problemowo do domu dojechałes? Wyścigi trwały do 1:30 i jak już wyjechaliśmy do domu przyczepił się do mnie koleś jakimś tuningowanym A3/S3 ale tym razem już start miałem prawidłowy i koleś został skillowany. Swoją drogą ktoś wie czy ta M3 to była w automacie czy manual?

  4. #19
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Ps. Blerx o co kaman z tym wdziankiem??
    Chodziło mi o te zdjęcie - http://www.softendo.com/mario-games/...majowka_61.jpg
    Powalająco na nim wyszedłeś xD

  5. #20
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Zuczek, bez problemowo do domu dojechałes? Wyścigi trwały do 1:30 i jak już wyjechaliśmy do domu przyczepił się do mnie koleś jakimś tuningowanym A3/S3 ale tym razem już start miałem prawidłowy i koleś został skillowany. Swoją drogą ktoś wie czy ta M3 to była w automacie czy manual?

    Automat, ale koleś nie ogarnia tego auta, jak latałem z nim TT-RS'ą zawsze dostawał baty, raz mu się udało wywalić z procedury i nie miałem możliwości jakiej kolwiek go dogonić.

    Dodam, że to seria 420ps a u mnie siedziało 365ps VTG

  6. #21
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    Automat, ale koleś nie ogarnia tego auta, jak latałem z nim TT-RS'ą zawsze dostawał baty, raz mu się udało wywalić z procedury i nie miałem możliwości jakiej kolwiek go dogonić.

    Dodam, że to seria 420ps a u mnie siedziało 365ps VTG
    Własnie byłem ciekaw czy czasem nie automat bo już z własnego doświadczenia wiem, że przynajmniej w TT procedura trwa 4 sekundy w tym 1 sekunda opóźnienia po puszczeniu hamulca i wystarczy zgapienie i jesteśmy w du**e. 2 razy z Twoim oplem spaliłem start i dopiero za 3 razem udało mi się go objechać.

  7. #22
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Oj działo się działo na Gdańskiej Majówce
    Na poczatek bardzo chcielismy z Ewela podziękować (aaa Rocky też mi tu szczeka, że dziekuje ) Ani i Michałowi za super organizacje i przyjęcie.Klubowicze i nie tylko dopisali, pogoda również idealna a wrażenia jak podjeżdża 10 TT na stacje i nagle ruch zamiera bo wszyscy wokół robią , pytają się co i jak poprostu bezcenne.

    Kille zacne jak widac TT Rulez

  8. #23
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez wottka Zobacz posta
    Oj działo się działo na Gdańskiej Majówce
    Na poczatek bardzo chcielismy z Ewela podziękować (aaa Rocky też mi tu szczeka, że dziekuje ) Ani i Michałowi za super organizacje i przyjęcie.Klubowicze i nie tylko dopisali, pogoda również idealna a wrażenia jak podjeżdża 10 TT na stacje i nagle ruch zamiera bo wszyscy wokół robią , pytają się co i jak poprostu bezcenne.

    Kille zacne jak widac TT Rulez
    Rocky niech rzuci palenie lepiej

  9. #24
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Rocky niech rzuci palenie lepiej
    I tak sie ograniczył tylko 3 ramki wyjarał

  10. #25
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274

























    "Love Them BOTH" - M.

  11. #26
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
























    Ostatnio edytowane przez M and V ; 06-05-2012 o 15:42

    "Love Them BOTH" - M.

  12. #27
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Zuczek, bez problemowo do domu dojechałes? Wyścigi trwały do 1:30 i jak już wyjechaliśmy do domu przyczepił się do mnie koleś jakimś tuningowanym A3/S3 ale tym razem już start miałem prawidłowy i koleś został skillowany. Swoją drogą ktoś wie czy ta M3 to była w automacie czy manual?
    Bez problemowo polecieliśmy A1 do Torunia i potem na S7, świetna droga, ani jednej dziury nie widziałem do samych Łomianek, tych z GDA mam dosyć na cały rok, WOTTKA miał uszkodzoną oponę, więc jechaliśmy rekreacyjnie ok 5h w tym przerwy na żarcie itp.
    Odnośnie czwartkowych wyścigów widziałem jak męczyłeś się z autem, no ale z każdym startem coraz lepiej ci to szło, no i w końcu jak wracaliśmy uwaliłeś tą czerwoną S3, jeżeli chodzi o same starty to nawierzchnia która tam była pozostawia wiele do życzenia i przy twardym zawiasie koła podskakiwały jak piłki i ciężko było ruszyć, ale za każdy razem też coraz lepiej mi to szło, no aż w końcu auto mi trochę spuchło, bo palnik był ostry i odwaliłem 7 startów pod rząd, więc już nie mogliśmy się złapać, ale raczej jak ogarniesz procedurę, to od zera wynik jest raczej przesądzony na twoją korzyść, z rolki może równo, ale co tam liczy się FUN, ogólnie to jestem zadowolony, bo wyjechałem z wynikiem remisowym 2;2, doskwiera mi w tym aucie za krótka jedynka, muszę poćwiczyć starty z dwójki.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #28
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Bez problemowo polecieliśmy A1 do Torunia i potem na S7, świetna droga, ani jednej dziury nie widziałem do samych Łomianek, tych z GDA mam dosyć na cały rok, WOTTKA miał uszkodzoną oponę, więc jechaliśmy rekreacyjnie ok 5h w tym przerwy na żarcie itp.
    Odnośnie czwartkowych wyścigów widziałem jak męczyłeś się z autem, no ale z każdym startem coraz lepiej ci to szło, no i w końcu jak wracaliśmy uwaliłeś tą czerwoną S3, jeżeli chodzi o same starty to nawierzchnia która tam była pozostawia wiele do życzenia i przy twardym zawiasie koła podskakiwały jak piłki i ciężko było ruszyć, ale za każdy razem też coraz lepiej mi to szło, no aż w końcu auto mi trochę spuchło, bo palnik był ostry i odwaliłem 7 startów pod rząd, więc już nie mogliśmy się złapać, ale raczej jak ogarniesz procedurę, to od zera wynik jest raczej przesądzony na twoją korzyść, z rolki może równo, ale co tam liczy się FUN, ogólnie to jestem zadowolony, bo wyjechałem z wynikiem remisowym 2;2, doskwiera mi w tym aucie za krótka jedynka, muszę poćwiczyć starty z dwójki.
    Z tą S3 łatwiej mi poszło niż z Michała oplem GT a wszystko dlatego, że na początku faktycznie nie ogarniałem procedury i zrozumiałem, że jednak trzeba poćwiczyć a nawierzchnia był tragiczna. Ogólnie się zastanawiałem jak Michał i Paweł ogarniali auta gdzie ja mając zaledwie 270PS musiałem mocno kierownice trzymać bo mi wyrywało na nierównościach a co dopiero przy 400-500 PS. Najważniejsze, że wszyscy dotarli do domu cali i zdrowi.

  14. #29
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Widzę, że ładny spot wyszedł, tyle TT Niestety musiałem być w trochę innych stronach i nie mogłem się zjawić, trochę żałuję, ale co zrobić...
    Opel całkiem ładnie się prezentuje na tle TT, fajne autko

    He he, nie dziwię się, że zamarli, taka kolejka do PowerGas

  15. #30
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Ogólnie się zastanawiałem jak Michał i Paweł ogarniali auta gdzie ja mając zaledwie 270PS musiałem mocno kierownice trzymać bo mi wyrywało na nierównościach a co dopiero przy 400-500 PS.
    Pomijając fakt nawieszchni, tu kłania sie magiczne quattro . Sam widze kolosalną róznice w prowadzaniu jak jeździłem cabrio Żuczka a moim, mimo róznicy mocy prowadzenie to dwie rózne bajki...

Podobne wątki

  1. VW Majówka 2011
    Przez Blerx w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 14:29
  2. Zlot klubu audi tt majówka 2011
    Przez ZUCZEK w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 27-04-2011, 21:54
  3. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-10-2010, 03:00
  4. DVD i Filmy MMI
    Przez nightfox w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-11-2009, 12:13
  5. MAJÓWKA W WARSZAWIE!!!
    Przez maverick w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-07-2009, 17:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •