Tzn tak temat dotyczy dwóch spotów, jednego zainicjowanego przez Żuczka, drugi wyłamany przeze mnie, jak skończycie pierwszy spot na mazurach to wpadajcie do mnie wszyscy, a jak nie pojedziecie na mazury - patrz punkt 1.

Ja mam dla Was plan. W zależności od pory o której przyjedziecie i dnia.

1. Grill u mnie, muzyka, żarcie itp (na razie bez chlania)
2. Przelotówka do Gdańska - Sopot - Gdynia, fotki na skwerku w Gdyni, bulwa w Gdynii, Krzyż na wyżynie w Gdynii, (REWA ewentualnie ale trochę oddalona 40km max od Gdynii), potem Gdynia-Orłowo, Sopot, Sobieszewo (ewentualnie podzielimy to na etapy dwu-dniowe, chociaż wszystkie te punkty są w prostej linii), forty w Gdańsku, wieczorem zdjęcia przy oświetlonej rafinerii Gdańskiej (wielkie miasto świateł - SZYBKIE MIASTO Chapter one, the day - YouTube - tutaj macie większość fajnych miejscówek w Gdańsku) , Park Oliwski, Park Oruński, Park Przymorze. (ewentualnie Zoo - ale to pomysł Ani, jak chcecie porównać z Wawą)
3. Wieczorny grill albo ognisko z popijawą.
4. Następny dzień jedziemy na Kaszuby - Szymbark do krzywego domku i na domowe pierogi z grzybami i mięso u Pani Krysi czy jak kto tam woli.
5. Wieczorem znowu popijawa.
6. A jak w czwartek przyjedziecie to będą ustawki. Ja na pewno z GT-R'rem polecę przemalowaną TT.



Pozostaje kwestia kto ile chce wydać pieniędzy, jakie jedzenie preferujecie tak żeby zgrać to i nikt nie czuł się gorszy.
(zaoszczędzicie jak nocleg u mnie będzie i u mojej mamy)