Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 86

Wątek: Wekend Majowy 2012 Klub TT

  1. #1
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798

    Wekend Majowy 2012 Klub TT

    Jak w temacie robimy spocika na mazurach miejscowość Chorzele i okolice.
    My z Wottka instalujemy się w niedzielę 29.04 reszta dojeżdża powiedzmy w poniedziałek ale dobrze by było to skorygować.
    Tu macie hotelik miejsca są trzeba by jednak zarezerwować, z tego co udało się ustalić, to cena wynosi 40zł osoba
    http://hotelikgajowego.pl/
    Chętnych proszę o dopisywanie się.
    Sa tam fajne i równe drogi policji brak, więc będzie gdzie on bordy porobić, Go Pro jest więc chętnych zapraszam
    Mazurskie klimaty wieczorne ogniska i biesiady czego chcieć więcej chyba tylko koników.
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 23-04-2012 o 17:28
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Żuczek ja rozmawiałem z Michałem przez tel, ja zdecydowanie tutaj odpadam i wolę nad morze
    obiecywałem Im że Ich odwiedze i słowa musze dotrzymać :P
    Plan jest taki żeby wbić się także na czwartkowego spota w trójmieście i się troszkę pościgać.
    Odnośnie tej miejscowości Chorzele popatrzyłem w google to nic mnie jakoś nie zachęciło, w google maps zobaczyłem że nie ma żadnej wody w promieniu 20km dlatego ja odpadam.
    Także ja z kobietką wbijamy się do Michała no chyba że coś wypadnie nie przewidywanego ale plan jest jednak taki że lecimy nad morze do Michała i w czwartek zaliczany nocnego spota w trójmieście

  3. #3
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Aha no to trochę mija się z tym o czym rozmawialiśmy przez tel z tobą i Michałem, ok nie ma problemu, jeżeli pogoda wam tam dopisze, to może i my wpadniemy na jeden dzień
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 23-04-2012 o 17:58
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #4
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no tak ale potem Michał dzwonił i ustaliliśmy wszystko, ja wszedłem na neta obczaiłem tę miejscówkę co pokazałeś i jakoś tak mnie nie przekonało a ponadto kobieta też jest za odwiedzinami Michała

  5. #5
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    No tyle że Michał na dupie będzie siedział, a z tego co mówił chciał gdzieś wyskoczyć, tak jak mówię jak pogoda dopisze nad morzem, to we czwartek możemy zjawić się nad u was i pojechać wspólnie na spota, no chyba że wy przyjedziecie do nas, na dwa dni, a potem razem pojedziemy do Michała.
    Co na to Piootr??

    EDYCJA ---------- Post dodany 19:34 23-04-2012 ---------- EDYCJA

    No tyle że Michał na dupie będzie siedział, a z tego co mówił chciał gdzieś wyskoczyć, tak jak mówię jak pogoda dopisze nad morzem, to we czwartek możemy zjawić się nad u was i pojechać wspólnie na spota, no chyba że wy przyjedziecie do nas, na dwa dni, a potem razem pojedziemy do Michała.
    Co na to Piootr??
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #6
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Majówka u mnie jest wciąż aktualna, ja Was widzę u siebie. Co prawda dopiero co trawę posiałem i ch*jowo to wygląda na podwórku, ale nie musimy siedzieć u mnie w domu.
    Są 3 pokoje dla Was. Jeden u mnie, a dwa pokoje u mojej mamy co daje przenocowanie 6-ciu osób (jak i na materacach dowolna ilość), potem do mnie wbijacie na śniadanie i lecimy na miasto.

    Sopot, Orłowo, Gdynia, Gdańsk - starówka, westerplatte itp.
    Można na Kaszuby pojechać do szymbarku (krzywy domek), jeziora, morze, wyspa sobieszewska, można na HEL polecieć!


    A do żarcia na trasę do kaszub na mięso dziczyznę, albo na skwer do gdynii, albo Malbork zamek. Sporo atrakcji.

    Odemnie od domu 10-15 minut samochodem jest na plażę (potem 2 minuty z buta przez las).
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 23-04-2012 o 18:43

  7. #7
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Tak więc 20 letnią whiskey zostawiam na spotkanie nad morzem.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #8
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Tak więc 20 letnią whiskey zostawiam na spotkanie nad morzem.

    B.Dobre nagłośnienie przed domem, oświetlone podwórko, można ognisko zrobić u mnie na placu, chrust i drewno jest.
    Aquapark w Sopocie, prosta oświetlona droga do nakurwiania, bardzo szeroka, nieuczęszczana.

  9. #9
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Ja nie wiem w jakim jeżyku wy sie dogadujecie, ale mam sprzeczne info. No mniejsze z tym. W takim przypadku nie wiem. Chyba Mazury sobie daruje bo nie na tym polega zeby samemu w ośrodku przekiblować. Gdyby byl Pawel i Michal byłoby raźniej. To my we wtorek moze do Gdańska dobijemy.
    Ostatnio edytowane przez Piootr ; 24-04-2012 o 15:57

  10. #10
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Nie ważne w jakim ważne że się dogadujemy, a to ze czasem niektórzy gadają w innym niż pozostali to nie problem, prawda Paweł? he he.
    O szczegułach mówiłem ci przez tel. nikt nie powiedział że będziesz sam w ośrodku, plan zakładał że jeżeli coś nad morzem działo się będzie, to polecimy tam, więc w takim razie jeżeli nie będzie padał śnieg, to my dobijamy w tyg, a czy to będzie środa czy czwartek, to ustalimy jeszcze. Ania znalazła dla nas pensjonat całkiem fajny, jak byś Piootr chciał to też o tym pomyśleliśmy.
    Pensjonat Zosia - noclegi nad morzem
    No i oczywiście we czwartek jedziemy oklepać parę fur tam u Michała albo oklep dostać bo w GDA mocne fury latają, do wygrania duża butelka szampana którą to wypijemy wszyscy na spocie wieczornym.
    Aha Piotr nie zapomnij umyć felg
    Czyli oprócz stałej ekipy nikt więcej nie jedzie?? a tylu chętnych było na majówkę
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 23-04-2012 o 22:38
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #11
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Piootr ja zapraszam, wreszcie jest okazja wpadaj i nie narzekaj nocleg dostaniesz u mojej mamy lub jeżeli chcesz mieć komfort psychiczny bo po prostu wolisz z żuczkiem i ekipą to zapraszam do tej "ZOSI"

    EDYCJA ---------- Post dodany 01:01 24-04-2012 ---------- EDYCJA

    A jak Ci nie przeszkadza możesz spać u mnie na materacu, jest w miarę dużo miejsca

  12. #12
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Czytam, czytam i coś mi nie gra. Dwie oddzielne imprezy robicie? Tak patrzyłem na ten spot mazurski i... nie chcę nikogo urazić ale ze zdjęć i położenia nic, a nic tam klimatu mazurskich lasów i jezior z molem (: Dlaczego spot weekendowy nie został zainicjowany tydizeń, dwa tygodnie wcześniej z możliwością dogadania się co do odpowiedniej miejscówy?

    A teraz plusy... ALE WAM ZAZDROSZCZĘ! (: Naprawdę, czekam - już tylko rok został (:

  13. #13
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Powiem tak Blerx, wy ustalcie jak Wam wygodnie przyjechać do mnie bo to bez różnicy i tak i tak wolne mogę wziąć w każdym momencie.

  14. #14
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Blerx Zobacz posta
    Czytam, czytam i coś mi nie gra. Dwie oddzielne imprezy robicie? Tak patrzyłem na ten spot mazurski i... nie chcę nikogo urazić ale ze zdjęć i położenia nic, a nic tam klimatu mazurskich lasów i jezior z molem (: Dlaczego spot weekendowy nie został zainicjowany tydizeń, dwa tygodnie wcześniej z możliwością dogadania się co do odpowiedniej miejscówy?

    A teraz plusy... ALE WAM ZAZDROSZCZĘ! (: Naprawdę, czekam - już tylko rok został (:
    Z autopsji wiemy że i tak raczej nikt prócz stałej ekipy nie pojawi się i tak samo mogliśmy wszystko ustalić przez tel. nie pisząc na forum, po cichu liczyliśmy że może z osób które deklarowały przyjazd w starym temacie ktoś jednak się odezwie, miało być tak pięknie, a wyszło jak zawsze, trochę to zagmatwało się, ale dzięki temu będzie ciekawiej.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  15. #15
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Michał i tak pewnie nam zagwarantuje sporo atrakcji a i myślę że na czwartkowym spocie będą przeciwnicy dla mnie dla Żuczka i Piootra(tylko na prawdę apeluję żeby wyczyścił TT bo ja jej nigdy czystej nie widziałem!!!!!) także nudy za pewne nie będzie
    a że inni się wyłamali, no cóż to już jest chyba tradycja swoją drogą to ja nie liczyłem że będzie więcej niż dosłownie parę TT dlatego nie jestem rozczarowany taką ciszą ;P
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 24-04-2012 o 11:12

Podobne wątki

  1. Naklejka Klub.tt
    Przez kapucha2003 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-08-2017, 20:22
  2. Witam klub TT
    Przez !greq w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-09-2012, 18:59
  3. Drugi klub TT
    Przez ksolk w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 19-08-2009, 07:45
  4. Klub TT XXX
    Przez eb84 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 23-11-2006, 00:29
  5. Fan Klub :)
    Przez Micha? z Gda?ska w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-01-2003, 03:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •