Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Wątek: Grzesiek G- zna ktoś tego forumowicza ?

  1. #1
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459

    Grzesiek G- zna ktoś tego forumowicza ?

    Cześć wszystkim,


    mam pytanie czy ktoś zna forumowicza o nicku Grzesiek G ? Cierpliwy ze mnie człowiek i zawsze ufam ludziom, ale trochę mnie już denerwuje podejście tego forumowicza. Zgubiłem gdzieś dekielek i Grzesiek zaoferował się że ma takowy i wyśle go za jakieś drobne. Wspólnym targiem zaproponował 30zł więc pomyślałem, że przeleję mu 40zł żeby nie był stratny na wysyłce. Sytuacja dziła się przed świętami. Po świętach paczki nie było wysłałem sms okazuje się,żę nie ma czasu i nadał już paczkę. No OK. Paczki do dziś nie ma a on nie odpisuje na sms i w ogóle się nie odzywa co wydaje mi się śmieszne. Kasa za dekiel to nie są Bóg wie jakie pieniądze, ale już mam dość takich sytuacji. Jeżeli ma ktoś kontakt z gościem to niech mu przekaże podziękowania za zajebistą transakcję.
    Natomiast dwa dni temu skradziono mi we Wrosłąwiu ostatnie trzy dekielki więc i tak szukam kompletu. Wqrwia mnie ten kraj strasznie. Pozdrowienia

  2. #2
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Może nie ma zbyt dużo czasu bo sprzedaje auto-chyba jest jego oferta na forum

    EDYCJA ---------- Post dodany 19:28 22-04-2012 ---------- EDYCJA

    Uogólniając, takie zachowanie zasługuje według mnie na... Nawet nie zasługuje na komentarz. Cóż, nie zawsze ma sie do czynienia z dorosłymi i odpowiedzialnymi ludźmi
    Pozdrawiam

  3. #3
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Z tego co pamiętam sprzedałem koledze sprzęgło i nie było kompletnie żadnych problemów, szybko wpłacił pieniądze itd, więc krótko mówiąc jestem trochę zdziwiony. Moim zdaniem nie powinieneś się przejmować, może chłopak ma ciężki okres

  4. #4
    Awatar Pat
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    76
    Cytat Zamieszczone przez szczota-t1000 Zobacz posta
    Może nie ma zbyt dużo czasu bo sprzedaje auto-chyba jest jego oferta na forum

    EDYCJA ---------- Post dodany 19:28 22-04-2012 ---------- EDYCJA

    Uogólniając, takie zachowanie zasługuje według mnie na... Nawet nie zasługuje na komentarz. Cóż, nie zawsze ma sie do czynienia z dorosłymi i odpowiedzialnymi ludźmi
    Pozdrawiam
    Autko sprzedaje użytkownik Grzegorz G.
    Koledze VanWave chodzi o forumowicza Grzesiek G - również miałem z nim problemy

    VanWave - PW
    Pozdrawiam

  5. #5
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    ehh nie rozumiem takich ludzi ;/ powinni go zbanować, przesyłałem dużo większe kwoty do użytkowników i nie było problemów, co za kraj, cały szczęście, że nie są to jakieś duże pieniądze ale liczy się sam fakt.

  6. #6
    Awatar Grzesiek G
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    81
    Cytat Zamieszczone przez Pat Zobacz posta
    Autko sprzedaje użytkownik Grzegorz G.
    Koledze VanWave chodzi o forumowicza Grzesiek G - również miałem z nim problemy

    VanWave - PW
    Pozdrawiam

    Nie opowiadaj głupot Pat, nie dosc ze biegałem za Twoimi spręzynami do znajomego mechanika który nimi handluje, jescze masz pretensje i mówisz o problemach. Kase wysłałes to prawda ale to nie ode mnie zalezało czy je dostaniesz na nastepny dzien czy za tydzien... Nie mam zadnych czesci do TT, jedynie tylko w formie przyjacielskiego gestu je tutaj wystawiłem. Jeszcze zawracasz głowe dzwoniac nawet na domowy po kilka razy dziennie i rozmawiasz uparcie o czesciach i transakcjach z ludzmi którzy nie mają o tym pojecia.

    Ale przejdzmy do sedna sprawy, miałem teraz duzo spraw na głowie i musiałem wszystko ogarnąc prosiłem rodziców zeby nadali Ci przesyłke jescze raz ale ciagle jest u mnie w domu. Jesli chcesz moge ją nadac albo oddac Ci kase, tylko prosze Cie nie badz drugim Patem i nie rób ze mnie złodzieja, bo przesyłke nadałem i jak chcesz znajde potwierdzenie ... czemu nie doszła za pierwszym razem tego nie wiem. Napisz mi Pw co zrobic z tą akcją

    Ps. Malina nie wyciagaj pochopnych wniosków, i nie siej fermentu jak nie masz pewnosci co do tego co piszesz

    Wysyłałem nie raz rózne czesci dla kolegów z forum, robiłem tu rózne transakcje, pozyczałem wymieniałem i nigdy nie było problemu.

  7. #7
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    w takim razie przepraszam Cię Grzesiek G

  8. #8
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    Grzesiek G- nigdy nie musiałem pisać takiego postu i zawsze jestem daleki od takich działań. Ufam ludziom na forach internetowych. Kilkanaście razy już kupowałem różne części na forach i zawsze wszyscy darzyli się zaufaniem. Widzisz ile czasu czekam i czekam. Nie męczę Cię nie nękam. Wystarczy puścić sms że mam problem itp itd i wszystko się zrozumie. Nie nazywam Cię oszustem czy złodziejem. Czekałem tylko na wieści. Odezwę się na PW. Pozdrawiam

  9. #9
    Awatar Grzesiek G
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    81
    Rozumiem Cie i jescze raz przepraszam za cała sprawe pozdro

  10. #10
    Awatar Pat
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    76
    Cytat Zamieszczone przez Grzesiek G Zobacz posta
    Wysyłałem nie raz rózne czesci dla kolegów z forum, robiłem tu rózne transakcje, pozyczałem wymieniałem i nigdy nie było problemu.
    Z Twoimi ostatnimi czterema słowami bym się do końca nie zgodził.
    Cieszę się, że w końcu zalogowałeś się na forum i udzieliłeś odpowiedz koledze VanWave, tylko czemu dopiero po założeniu wątku na forum w Twojej sprawie??

    Ps. Chciałbym zobaczyć to potwierdzenie nadania przesyłki, mi też obiecałeś, że na drugi dzień wyślesz...jak było dobrze obaj wiemy...jeszcze głupie kłamstwa, że już paczka została wysłana...to jest najgorsze i najbardziej chamskie!
    "Za rozmowy z ludźmi którzy nie mają pojęcia o częściach i transakcjach"- przepraszam, tylko wydaje mi się, że jakbym tego nie zrobił to do dziś nie zobaczył bym przesyłki tudzież pieniędzy

    Pozdrawiam uczciwych!

    EDYCJA ---------- Post dodany 20:07 23-04-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez Grzesiek G Zobacz posta
    Wysyłałem nie raz rózne czesci dla kolegów z forum, robiłem tu rózne transakcje, pozyczałem wymieniałem i nigdy nie było problemu.
    Z Twoimi ostatnimi czterema słowami bym się do końca nie zgodził.
    Cieszę się, że w końcu zalogowałeś się na forum i udzieliłeś odpowiedz koledze VanWave, tylko czemu dopiero po założeniu wątku na forum w Twojej sprawie??

    Ps. Chciałbym zobaczyć to potwierdzenie nadania przesyłki, mi też obiecałeś, że na drugi dzień wyślesz...jak było dobrze obaj wiemy...jeszcze głupie kłamstwa, że już paczka została wysłana...to jest najgorsze i najbardziej chamskie!
    "Za rozmowy z ludźmi którzy nie mają pojęcia o częściach i transakcjach"- przepraszam, tylko wydaje mi się, że jakbym tego nie zrobił to do dziś nie zobaczył bym przesyłki tudzież pieniędzy

    Pozdrawiam uczciwych!

  11. #11
    Awatar Grzesiek G
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    81


    Cytat Zamieszczone przez Pat Zobacz posta
    Z Twoimi ostatnimi czterema słowami bym się do końca nie zgodził.
    Cieszę się, że w końcu zalogowałeś się na forum i udzieliłeś odpowiedz koledze VanWave, tylko czemu dopiero po założeniu wątku na forum w Twojej sprawie??

    Ps. Chciałbym zobaczyć to potwierdzenie nadania przesyłki, mi też obiecałeś, że na drugi dzień wyślesz...jak było dobrze obaj wiemy...jeszcze głupie kłamstwa, że już paczka została wysłana...to jest najgorsze i najbardziej chamskie!
    "Za rozmowy z ludźmi którzy nie mają pojęcia o częściach i transakcjach"- przepraszam, tylko wydaje mi się, że jakbym tego nie zrobił to do dziś nie zobaczył bym przesyłki tudzież pieniędzy

    Pozdrawiam uczciwych!




    Nie mam zamiaru CI sie tłumaczyc, za rzeczy których nie zrobiłem. sprzezyny nie były moje, mówił ze wysłał bo miał je wysłac ale były na amorach w sumie mniejsza z tym

    Ps. masz racje jakby nawet ktos chciał Cie oszukac wysłałby CI towar bo miałby dosc Ciebie i Twojego narzekania, dzwonienia ciagłego.

  12. #12
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Podepnę się do tematu.
    Grzesiek, pamiętasz o mnie? (: Nie to, że popędzam ale minęło już parę miesięcy...

  13. #13
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Grzesiek G widać,że nie jedna osoba czeka na coś od Ciebie i to nie krótko bo po kilka miesięcy a Ty mówisz,że Cię popędzają....jak dla mnie to nie jesteś wiarygodny

  14. #14
    Awatar Grzesiek G
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    81
    Cytat Zamieszczone przez Blerx Zobacz posta
    Podepnę się do tematu.
    Grzesiek, pamiętasz o mnie? (: Nie to, że popędzam ale minęło już parę miesięcy...
    Nie bardzo wiem o co CI chodzi Blerx, kupowałes cos od mojego znajomego ?

  15. #15
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez Grzesiek G Zobacz posta
    Nie bardzo wiem o co CI chodzi Blerx, kupowałes cos od mojego znajomego ?
    Chodzi mi o przesyłkę za Kalendarz 2012. W sumie pieniądze żadne ale założyłem za Ciebie - widząc ten temat to postanowiłem się jednak odezwać (:
    Ostatnio edytowane przez Blerx ; 24-04-2012 o 12:54

Podobne wątki

  1. Kupie Tetetke mk1 - najlepiej od forumowicza
    Przez skipper w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-02-2016, 09:29
  2. Grzesiek G TT
    Przez Grzesiek G w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 07-02-2014, 21:45
  3. FLOKOWANIE - u forumowicza tanio, solidnie
    Przez kamil pasik w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-06-2013, 15:34
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-05-2011, 08:53
  5. No tego to jeszcze nie bylo
    Przez Cezary w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-10-2007, 20:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •