Pokaż wyniki od 1 do 15 z 32

Wątek: srt i jego przyspieszenie

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #26

    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Raszyn
    Pojemność
    brak
    KM
    580
    Rocznik
    2009
    Kolor
    srebrny
    Posty
    37
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    dane katalogowe, heh ja tam nie mam najszybszego bolidu ale widziałem jak te amerykańskie ciężkie wozy jeżdżą tzn nie jeżdżą ,także zawsze możemy to zweryfikować na drodze, jeżeli serio ten srt jest taki szybki i kręci 3.xx do setki to dostanę baciory, możemy wykonać kilka prób aby wybrać te najlepsze ruszenie srt bo u mnie powtarzalność jest dosyć dobra
    bo szczerze nie chce mi się już czytać tych opowieści gdyż na bemowie żadne z tych aut nic nie pojechało , a też miały szerokie gumy;/
    Co ty chcesz weryfikować? Pomiary fabryczne, wskazania komputera.
    A to, że nie wierzysz we wskazania komputera , to naprawdę nie mój problem.
    Wiem, masz piekielnie szybki i mocny samochód, gratuluję. Taki malutki samochód z napędem na cztery koła i mocą 450KM to potęga.
    Mnie mój sprawia wielką frajdę z jazdy. Cały czas banan na twarzy. Tak było po zakupie, tak jest teraz.
    Zobaczymy jakie będą czasy na 1/4 i 1/8 mili bo mam taką możliwość pomiaru. Mój 300C SRT8 jeździ teraz dużo lepiej niż w serii. Znów daje mi niesamowitą przyjemność z jazdy. Za każdym razem cieszę się jak dziecko. Czyli cel osiągnięty.
    Jeśli dojdę do wprawy to czasy powtarzalne będą w przedziale 3,7-4,3. tak myślę.
    Wiadomo że za jakiś czas i to przestanie mi wystarczać, bo mocy nigdy za wiele.
    Dlatego za rok, prędzej za dwa, zakładam stroker na 7 lub 7.2 litra i do tego supercharger. to powinno dać około 720-750 KM.
    Dla mnie logiczne jest to, że skoro w czasie testów, przed założeniem kompresora mój 300C SRT8 wykręca 4.8 do setki (pomiar powtarzalny, nawet w czasie testu:
    SRT8 - YouTube, co potwierdza jego autor), to po modyfikacjach musi być szybszy. Ba dla Ciebie nawet fabryczny czas 5.00 sekund do setki jest mało prawdopodobny, nawet po modyfikacjach.
    Z całym szacunkiem ale dziwny tok rozumowania.
    Pozdrawiam.
    Znalazłem taki wyścig:
    http://www.youtube.com/watch?v=Mv_gTerA63Y
    Ostatnio edytowane przez jzsho ; 25-04-2012 o 16:21

Podobne wątki

  1. KrzysiuProgramista i jego MK2 3.2
    Przez KrzysiuProgramista w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 11-06-2019, 20:27
  2. MK2 [8J] Przyspieszenie 2.0 TFSI ...
    Przez thefirm w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-07-2015, 06:45
  3. tomaxec i jego TT
    Przez tomaxec w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23-05-2015, 10:05
  4. Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 09-07-2011, 00:19
  5. Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 17-11-2010, 16:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •