Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 98

Wątek: Small Turbo i tuning mechaniczny -luźne dyskusje

  1. #76
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    DW
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2001
    Kolor
    -
    Posty
    615
    Amen Jerry Ja juz nie zamierzam nic bronic, nikoo przekonywac do tego co widzialem i wiem, skoro Wy wiecie ze to niemozliwe

    Moze za jakis czas Gregor cos wrzuci, tylko jaki jest sens?

  2. #77
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    Cytat Zamieszczone przez kisseM Zobacz posta
    Moze za jakis czas Gregor cos wrzuci, tylko jaki jest sens?
    taki, ze skoro on to robi to pewnie ma wiedzę i jakieś dane/wykresy itp. Zwróć uwagę, że nikt jak do tej pory nie naskakiwał na gregora, tylko na Twoją impulsywność wypowiedzi, ich treść zresztą też. Nie piszę tego, żeby rozpoczynać kolejną niepotrzebną wymianę zdań, tylko bardzo chętnie bym zobaczył co tam gregor dłubie, bo mało o tym opowiada

  3. #78
    Awatar PawelM
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Kolor
    -
    Posty
    478
    Kochani, nie wiem czy zauważyliście ale rozmowa schodzi poziom pryszczatych małolatów Teksty typu ja ładuje 2 bary i mi z tym dobrze i nie muszę nikomu nic udowadniać, mogę wrzucić wykres ale po co, widziałem doświadczyłem, jak mi nie wierzycie to nara itd. powodują że rozmowa chodzi na tak niski poziom że gryziemy muł Forum jest po to żeby dzielić się doświadczeniami. Ok., jeżeli ktoś nie chce tego robić to spoko, ale nie ma co zaczynać nawet takiego wątku. Ile było by milej, jeżeli ktoś by napisał że udało mu się załadować dwa bary bo wymienił aktuator wastegate, wtryski, intercooler, odpowiedni afr, wrzuci logi, wykres z hamowni i rozwinęłaby się normalna merytoryczna dyskusja.

    Rzeczywiście po wpisaniu w google k03s 30psi wyskakuje kilka ciekawych tematów i można trochę poczytać to takim doładowaniu w tak małej turbinie.

  4. #79
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    DW
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2001
    Kolor
    -
    Posty
    615
    Dyskusja zaczela sie od tego, ze sa firmy ktore potrafia zregenerowac tak K03s ze dmuchaja nawet 1.8 - 2bary, wiec mogl sie ktos posluchac lub nie. Zwrocmy uwage jak potoczyla sie cala dyskusja:

    Pawel: "2 bary z k03s? to chyba w silniku 1.2:P"

    Zuczek: "Tyle warte doładowanie co mamy z niego mocy więc ile warte? odpowiedź, NIC, jak w tej reklamie z kontem AIG."

    Znowu Pawel: "nie no pewnie ze 300km na k03s..i ładuje 2 bary hehehe jak to czytam to ręce już opadają ;/" pozniej juz bylo gadanie ze jemu podniesienie doladowania nic nie dalo,
    "A Ty chcesz nam powiedzieć ,że 2 bary czuć na k03s? czuć będzie chyba jak wirnik się uwali i puknie kogoś w czoło...Apeluję abyśmy trzymali fason na forum i nie pisali bzdur bo jeszcze ktoś to przeczyta puści dalej i będzie opinia ,że u nas takie bzdury robią ...."

    Odpowiedz Gregora: "widzę że wiesz lepiej od czołówki światowej, nie będę wdawał się w jałową dyskusje, wypowiadasz się z taką pewnością - więc pewnie testowałeś i wiesz lepiej co ile daje na 2barach z k03s. Ty opierasz sie na odczuciach , ja opieram się o pomiar na hamowni. To jest ta różnica.
    Niech więc 2bary nic nie daje , ja wiem swoje i mam spokój "

    Znowu Pawel: "Robiłem trochę pomiarów testów i nie będę spierał się na temat bzdury którą sobie napisałeś " I mowienie czego on to nie robil i co nie pokazywala jego dupohamownia ...

    Piekne slowa Pawla: "Jeżeli kolega chce mnie jakoś przekonać to zapraszam aby coś wreszcie zrobił sam a nie czytał że ktoś coś gdzieś kiedyś zrobił bo ktoś inny o podobnym charakterze wejdzie na to forum przeczyta to też dalej będzie roznosił takie bzdury i jeszcze może poda link do naszego forum ;/" No pewnie bo Gregor bawi sie w exelu ...

    I :"Poza tym aby skończyć wreszcie te OT" zamkniecie tematu po 10h? No tak bo ludzie nie maja co robic, tylko poleca od razu udowadniac cos niedowiarkom

    Pozniej wstawiam posta: "Grzesiek nagraj filmy albo daj logi ze swojego auta, bo zaraz sie okaze ze ty tylko powielasz jakies informacje, bo tak twierdzi czlowiek ktory nie ma nic wspolnego z ECU, a robiac cos przy mechanice mysli ze pozjadal wszystkie rozumy ...

    Najsmieszniejsze jest to ze masz klapki na oczach i nic nie sluchasz. Twierdzizz nawet ze Grzesiek nie wie o czym mowi, szkoda ze hamownia i wszystko potwierdza to co mowi Gregor. Rece opadaja ze tak zachowuje sie moderator i nie potrafi rzeczowo rozmawiac :/

    Przepraszam za tego posta, ale poniekad sprowokowalem sytuacje, zaraz uslysze ze mam zrabane auto bo k04 dmuchnela 1.9 bar, a to niewszystko "

    I Zuczek mi odpisuje:
    "Nic nie usłyszysz, bo nikt nie ma zamiaru wbijać ci młotkiem do łba to co jest oczywiste i pewnie kiedyś sam do tego dojdziesz, oby tak nastąpiło, wtedy będziemy mogli poprowadzić rzeczową rozmowę na pewne tematy, bo jak narazie to jak przepychanie się pod budką z piwem w stanie upojenia alkoholowego."

    Chyba nikt nie wie czego sie tyczy ten post ...

    Na koniec Pawel:
    "w przeciwieństwie do Ciebie nie wyznawał kultu k03 i k04 tylko tak jak ja stwierdził ,że jeśli chce się mieć prawdziwą moc trzeba zapodać coś bardziej konkretnego. Może też kiedyś dorośniesz do tego"

    Zaraz sie okaze, ze jak ktos nie ma 400km to nic nie moze pisac na forum, albo jak kogos nie stac na BigTurbo to ma siedziec cicho w domu

    Jak mamy rzeczowo dyskutowac? I po co?
    Ostatnio edytowane przez kisseM ; 12-12-2013 o 22:05

  5. #80
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Czy ja się pytałem od czego zaczęła się dyskusja? czy o rzeczowe odpowiedzi? ty niestety nie jesteś w stanie ich udzielić więc po co się wtrącasz między wódkę a zakąskę, polecam dobrego psychologa a tym czasem dalej czekamy na efekty ładowania 2barów w k-03s bo jak zobaczę z tego moc to pewnie zmienię zdanie, puki co to rozmowa o branzlowaniu wiatru pod czas klepania klawiatury.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #81
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    DW
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2001
    Kolor
    -
    Posty
    615
    Odpowiadalame PawlowiM, nie jestes sam na tym forum ... Naturalnie nie wiesz co masz odpisac haha
    Ostatnio edytowane przez kisseM ; 12-12-2013 o 22:13

  7. #82
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Wątek jest o tuningu dlatego proszę o trzymanie się tematu. Każdy kolejny post, który nie będzie merytoryczny poleci do kosza a jego autor otrzyma nagrodę.
    I don't have dreams, I have goals.

  8. #83
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    Osobiście nie będę negował faktu że można tyle dmuchnąć przy odpowiednich modyfikacjach natomiast zupełnie inną sprawą są rezultaty .
    Chyba każdy się zgodzi że po przekroczeniu pewnego pułapu doładowania dalsze jego podnoszenie daje nieproporcjonalnie i coraz mniejsze przyrosty . Czasem na tyle małe że dla kogoś może to być gra nie warta świeczki podczas gdy ktoś inny walczy o każdego konia .
    Dodatkowo modyfikacjami mechanicznymi i programem można dalej działać aby wyciągnąć coś jeszcze z każdego 0,1 Bara , wszystko to kosztuje czas i pieniądze a w efekcie auto i tak będzie dostawać zadyszki przy prawdziwych prędkościach ( czasy 100-200 km/h ) .
    Jeśli nie mamy wiedzy ani zaplecza aby robić to sami to wyjdzie kupa kasy i nerwów a efekt nieporównywalnie słabszy niż np . trochę większe turbo ale w podobnym budżecie ..
    +1

    Zgadzam się z tym co napisałeś bo sam podobnie do tego podchodzę.
    Mam czas , chęci testować na swoim samochodzie więc nie widzę w tym nic złego ,

    Pozatym od czasu do czasu np obalić mit że k03s nie dmuchnie wiecej jak 1.7bara poparte jakims ciekawym filmikiem to myśle że jest ciekawie i można się coś dowiedzieć nowego, prawda ?


    JEDNOCZEŚNIE - Panowie , nie chciałbym żeby ten filmik rozpętał kolejną niezdrową dyskusje... jesli w tą stronę miałoby to iść to odrazu można skasować TEGO posta i nie było tematu.

    Jest tylko odpowiedzą na zarzuty pisania 'bzdur - że k03s nie potrafi dmuchąć 2barów - a jak już to w piku i zaniżaniu poziomu forum' dlatego też
    sprawdzie sami ile potrafi dmuchąc k03s, i może warto zmienić zdanie , a może nawet coś jeszcze ? No ale to nie z mojej strony powinno wyjść.....

    Myślę że jest raczej niecodzienny widok i ciężko w sieci o filmy z podobną tematyką k03s 30psi
    Tak że doceńcie może że komuś się chciało jak to ładnie kolega Artur napisał - siedzieć i walczyć o każdego konia - mechanicznego rzecz jasna



    Pozdro!
    Ostatnio edytowane przez gregor10 ; 13-12-2013 o 20:55
    Najmocniejsze S5 3.0TFSI w PL 550KM/770NM & RS5 5F 550KM/770NM
    TTRS 2.5TFSI DAZA Multimap Switching, 3 Power levels.

  9. #84
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ale ja chciałbym zobaczyć coś więcej niż tylko chwilowy pik 2 barów który po chwili już spadł na 1.8 a gdy obroty dojdą do ponad 5 tys już pewnie w ogóle nie wiele zostanie z tego doładowania;/
    Dla mnie to nie wielki wyczyn ściągnąć wężyk od gruchy albo przesadnie naciągnąć sztangę w taki sposób aby wg pomimo ogromnego ciśnienia w wydechu się ledwie otwierało kierując spaliny na wirnik turbiny;/
    Liczyłem na jakiś on board chociaż na jednym biegu gdzie będzie widać ,że auto zapodaje lepiej niż inne i faktycznie jest to dzięki bardzo dużemu doładowaniu które nie jest tylko przez 2 s ;/
    Niestety tutaj nie widzimy nic poza tym ,że zegar na chwile doszedł do 2 barów , potem boost od razu zaczął spadać i ciekawi mnie co było np przy 5.5 tys obrotów ?
    Poza tym wcześniej była mowa ,że takie dmuchanie nie przynosi żadnych efektów co nadal nie zostało udowodnione bo filmik nic nam nie pokasuje czy auto chce jechać czy pomimo barów w dolocie stoi w miejscu jak na filmiku kolegi kisseM;/
    Nie wspomnę już o wykresach z hamowni o których też było wspominane czyli ,że są dowody iż takie dmuchanie daje jakieś efekty, bo niestety dalej nic nie ma ;/

    Podsumowując to nadal jestem rozczarowany bo ja u siebie widziałem zamykany budzik boost i jakoś mnie to nie wzrusza. Lecz chciałbym zobaczyć cokolwiek co udowodni ,że te 2 bary ( i nie przez chwilkę ) daje efekt z postaci jak auto super jedzie. Dawno temu pewien Pan mądraliński z firmy U...powiedział ,że nie liczy się boost tylko przepływ. Jest to prawda bo co nam z chwilowego doładowania 2 barów w dolocie gdy w kolektorze wydechowym będzie 3-4 bary ? Będzie dobry przepływ i moc? Ale wydaje mi się ,aby to zrozumieć trzeba znać podstawowe prawa fizyki jak to działa. Piszę o tym bo domyślam się iż nie było ŻADNYCH pomiarów back pressure?
    Jeśli nie to powiem ,że jest to bardzo istotne bo np w moim setupie czy dmuchałem 1.3 bara na górze czy 1.7 moc była i tak zawsze taka sama. Pewnie komuś się wydaje to niezrozumiałe ale właśnie wynika to z ciśnienia które tworzy się za silnikiem. Skoro u mnie Taka osoba jak Patryk z Compsport nie dmuchał więcej jak te 1.3 na górze właśnie z tego powodu to chyba coś to znaczy. W dodatku auto było mierzone na hamowni obciążeniowej w każdej konfiguracji ,że po prostu nie dało się na danym paliwie przekroczyć 450km, czy to na 1.3 bar czy na 1.7 ( mówię na górze a nie jakimś peaku jak tutaj). Zasada jest ta sama ale tutaj ktoś nam chce powiedzieć ,że jeszcze oooowieeele mniejsze turbo daje efekt w postaci mocy na 2 bara( i tak tyle nie utrzyma nawet do 5 tys ) ?
    skoro U mnie na EFR6758 nie było sensu dmuchać więcej niż 1.3 bar na odcince( bo doszedłem do maksa turbo) to jaki jest sens dmuchania 2 barów ( nierealne oczywiście ) w k03s w przedziale 5.5 -6 tys ( zazwyczaj tam w takim przypadku jest maks moc). Każdy myślący człowiek sam sobie odpowie na takie pytanie, no chyba ,że ktoś dokona cudu i na takim booscie zrobi jakieś nierealne dla innych tunerów w całej PL. Niestety jakby to było takie proste to już dawno by to zostało robione bo przecież u nas w pl jest tak wiele mądrych głów i tuning jakoś nie kuleje tylko się mocno rozwija. Dlatego chwilowym peakiem na takie doładowanie nie zwiększymy maks przepływu turbo który jest NIEZBĘDNY DO ZROBIENIA DUŻEJ MOCY i to jest fakt niezaprzeczalny bo wydajność części gorącej z tego powodu nie ulegnie zwiększeniu.
    Jeżeli ktoś twierdzi ,że jest inaczej to niestety znaczy ,że wypadało by się doszkolić z podstawowych praw fizyki bo tutaj żadne cuda z ECU nie pomogą skoro zachodzą podstawowe zjawiska fizyczne. Jeżeli ktoś ma chociaż podstawową wiedzę na ten temat to myślę ,że nie jest to dla takiej osoby żaden problem zrozumieć o czym mówię.....
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 13-12-2013 o 22:20

  10. #85
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    1.wskaż mi gdzie napisałem że 2bary dają moc ? ucinając dyskusje - odpowiem za Ciebie - nigdzie nie napisałem że 2bary dadzą moc , dwa to nie daje wzrostu MAX mocy
    2.czyzby aby na pewno nie minęliśmy się z tematem ?
    Stwierdziłeś
    Poza tym te turbo nie jest wstanie tyle naładować w 1.8t w kolektorze. Robiłem trochę pomiarów testów i nie będę spierał się na temat bzdury którą sobie napisałeś
    stąd moja odpowiedz pod tym adresem http://www.youtube.com/watch?v=9dYJ_xvimhk
    Dlatego też postanowiłem skorygować , przedstawić całej widowni ile k03s może dmuchąć w realu, jednocześnie obalając mit o max booscie 1.7bara na k03s.

    3. dążąc do sedna i zasadności 2barów czy tak cokolwiek wiecej niż 1.5 ,
    pytanie bonus - ktore 1.8t będzie szybsze zakladając że oba są zestrojone w ten sam maksymalny sposób i setupy są identyczne np na tej wspomnianej k03s. SETUP A - 1.bar do odcinki z moca 240ps czy SETUP B - 1bar pod odcięciem i 2bary przez srodek ?
    Jesli odpowiemy sobie na to pytanie poznamy sens i zasadność stosowania takich doładowań.
    Ostatnio edytowane przez gregor10 ; 13-12-2013 o 22:32
    Najmocniejsze S5 3.0TFSI w PL 550KM/770NM & RS5 5F 550KM/770NM
    TTRS 2.5TFSI DAZA Multimap Switching, 3 Power levels.

  11. #86
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    gdzieś napisałem ,że można zaspawać WG i wtedy na pewno dmuchnie. Równie dobrze można naciągnąć sztangę od actuatora albo dać mega twardy. Ucinając n75 w 100% dopływ ciśnienia do gruszki i wciskając gaz przy 4 tys przez chwilkę udało Ci się nagrać jak wskazówka doszła do końca. Wiem ,że jakbyś wcisnął gaz z np 2 tys na wyższym biegu to boost już by tyle nie pokazał bo jeździłem na mbc i wiem jak to działa. Poza tym też było napisane z mojej strony ,że w peaku przy pewnych zabiegach może tyle dmuchnąć. No i jakoś się nie pomyliłem bo ja nic innego jak chwilowy skok boostu tutaj nie widzę ;/
    W leonie którym robiłem testy było logowane od samego dołu do 6 tys dlatego niema co tego porównywać tamtych wartości tego filmiku. Poza tym najpierw było pisane ,że ma to coś dać w postaci efektu ( żuczek zarzucił ,że nic to nie da) to były hasła ,że te auta objadą wszystkie setupy które ja zrobię na seryjnych turbinach. Teraz nagle pokazany jest filmik gdzie znowu nic nie widać. Poza tym i tak jakoś jestem przekonany ,że ten czarny leon na normalnym doładowaniu obleci te "k03s na 2 barach" a wyścig można zrobić w jakiś cieplejszy dzień ...

    Nie wiem mamy się bawić jak dzieci w piaskownicy kto więcej dmuchnie z k03s? albo k04? Chyba w tuningu aut nie o to chodzi kto więcej zobaczy na budziku tylko kto będzie miał szybkie auto na seryjnym turbo. W dodatku żywotność takiego setupu jest bardzo ważna więc po co świadomie zajeżdżać turbinę skoro to nic nie daje?
    Ja bym nie chciał aby mi ktoś wystroił auto na 2 barach w peaku i maks na górze skoro miałbym świadomość ,że tyle samo NM i KM można zrobić na 1.3 bar i 1 bar na górze. Myślę ,że każdy ma świadomość iż skoro mniejszym boostem możemy zrobić to samo to jest to lepszy wariant dlatego ja też nie należę do tych "innych" i na obecnym setupie nie dmucham nie wiadomo ile tylko tyle ile jest niezbędne aby zrobić maks z setupu. Dzięki temu moje turbo po nastutysiącach ostrej jazdy ma luzy jak nowe a przy takim podejściu jak jest propagowane przez niektórych pewnie już bym je dano zajeździł gdyż proporcjonalnie do wielkości k03s musiał bym dmuchać ze 3 bary w peaku i 2 w odcince i mieć to samo mocy co mam teraz.
    Myślę ,że dalsza polemika jest już na prawdę bez sensu , chyba ,że zobaczę coś więcej niż kilkusekundowy filmik na którym nic ciekawego nie ma;/
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 13-12-2013 o 22:41

  12. #87
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    Dziwne tylko ze 'InnI' maja 'takie same km i nm' na 1.3bara jak u mnie na 2barach, tylko jest jeden problem - Pocieszające albo i NIE dla co niektórych jest to że jednak nie dają rady na drodze moim 2barom

    ps.
    Wiem ,że jakbyś wcisnął gaz z np 2 tys na wyższym biegu to boost już by tyle nie pokazał bo jeździłem na mbc i wiem jak to działa.
    Nie kuś losu.... bo sytuacja się powtórzy na 4 biegu, a może na 5biegu jak chcesz może lepiej już nie dyskutujmy na ten temat ok Przyjmijmy że 2bary czy nawet 1.5 nic nie daje
    Najmocniejsze S5 3.0TFSI w PL 550KM/770NM & RS5 5F 550KM/770NM
    TTRS 2.5TFSI DAZA Multimap Switching, 3 Power levels.

  13. #88
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Bieg nie ma tutaj żadnego znaczenia tylko zakres obrotów w jakim turbo jest wstanie utrzymać takie ciśnienie. Zapewne na żadnym biegu przy 5.5 tys nie będzie nawet 1.8 bar ;/
    Ale nie pozostało mi nic innego jak uwierzyć po zobaczeniu on board albo wykres tego auta,dlatego czekam na jakieś konkrety. Chciałbym wreszcie to zobaczyć ,czyli albo wykres albo on board albo cokolwiek co potwierdzi ,że 2 bary w peaku daje radę.
    Jako wyznacznik możemy wziąźć moje auto z SERYJNYM PROGRAMEM audi na 1.3 bara :
    http://www.youtube.com/watch?v=Q-m4yzWBnQs
    przypominam ,że te auto nie bylo wcale strojone i jest to jedynie seryjny program z oszukanym MAP sensorem i podniesionym doładowaniem do zaledwie 1.3 bar. Strojąc auto np w compsport czy innej profi firmie mogło być szybsze ale nie było i to już historia.
    Także podsumowując czekamy na jakieś efekty 2 barów poza zapowiedziami ,że inni wymiekają. Na prawdę chętnie zobaczyłbym jakiś fajny wykres na k03s który jest rekordowym w PL. Zapewne wtedy każdy będzie chciał mieć taki i bedą kolejki dlatego zapraszam do ukazania konkretów a nie tylko zapowiedzi iż wszyscy wymiękają bo niestety to nie robi na mnie wrażenia. Jeżeli zobaczę jakiś fajny on board który nie będzie z górki albo wykres z dokładnej hamowni to zwrócę honor

  14. #89
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    No i tego życzę skromnie sobie I Tobie że przyjdzie taki dzień że zobaczysz to o co prosisz Już niedługo , juz za 'chwileczkę' stay tuned i do następnego
    Najmocniejsze S5 3.0TFSI w PL 550KM/770NM & RS5 5F 550KM/770NM
    TTRS 2.5TFSI DAZA Multimap Switching, 3 Power levels.

  15. #90
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Może nie ma konkretów ale przynajmniej jest jakieś światełko w tunelu, dzięki Gregor za odpowiedź.....czekamy niecierpliwie na więcej

    Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
    Te Terrere Terrere terererererere …

Podobne wątki

  1. DSG a tuning na duże moce - lużne dyskusje, opinie, poglądy
    Przez Arttur w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-03-2017, 08:45
  2. Big Turbo i tuning mechaniczny -luźne dyskusje
    Przez wowo w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 465
    Ostatni post / autor: 10-03-2017, 15:50
  3. R8 - luźne dyskusje
    Przez lelek w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 92
    Ostatni post / autor: 01-11-2014, 15:44
  4. Mk1 3.2 DSG tuning mechaniczny
    Przez evoq w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 10-10-2013, 13:32
  5. 1/4 mili i inne wyścigi - luźne dyskusje
    Przez MichalTT w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-08-2011, 13:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •