Mimo że temat jest zamknięty to pozwolę sobie dodać swoje 2 grosze


Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
Nie że by było że się czepiam, ale gdzie wydrukowałeś ten wykres, czy jest to jakaś renomowana hamownia, czy pomiar robiony przez ciebie, czyli na ile jest wiarygodny?
Fakt że sobie '' zrobił '' wykres ale wykresy z takich kalkulacji są przyzwoicie blisko do wyników z hamowni ( bynajmniej na seryjnej turbinie ) .
Oczywiście można mieć wpływ na wynik końcowy ale proponuje abyśmy wszyscy domniemali niewinność dopóki nie zostanie udowodnione inaczej



Cytat Zamieszczone przez gregor10 Zobacz posta
Ja zawszę chętny na ustawki

Tymczasem jak obiecywałem przedstawiam 1.8T AQA K03s Hi-Power
Powered by LPG
Wyszło tylko tyle gdyż skończyły się wtryski na górze.


Pozdrawiam.
Nie jestem za bardzo zaskoczony bo już jakiś czas temu wspominałeś o takim rezultacie .
Fakt też jest taki że zbliżony wynik można uzyskać samym programem ( dobrym ) w aucie z K04-2x ( TT225 ) więc nie jako odnoszę się do tego co napisałem wcześniej i z czym się zgodziłeś . Nie jest to standardowy setup do polecania każdemu jako opcja i pułap osiągalny na ko3s tylko bardziej hobbistyczny projekt ..

Teraz z innej beczki ...
Hamownia obciążeniowa jest ogólnie uznawanym i przyjmowanym dowodem , filmy pokazujące przyśpieszenie auta ( czytelnie ) i profi mierzony czas na 1/4 to ostatni gwóźdź dla wszelkich spekulacji
Jak chcesz mieć ''bragging rights'' przy każdej nadarzającej się okazji to czemu nie zaopatrzyć się w te materiały .
Pomyśl o tym z czasem , wszystkim będzie łatwiej i przyjemniej




Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
Z powodu ataku ubotów zamykam temat.
No to jest ciekawe zjawisko
Ktoś się rok nie raczy wypowiedzieć na forum a tutaj zlatują się jak muchy do g.. miodu . Coś tu śmierdzi
Jeśli jesteście tutaj Panowie po to by się awanturować i szukać zaczepki to będziemy się takich ''userów'' pozbywać w uproszczony i szybki sposób .
To jest klub miłośników Audi TT a nie miejsce do wątpliwej jakości występów gościnnych ..

Gregor , nie twierdze że masz na to wpływ ale napisz do jednego z drugim i uświadom że robią Ci niedźwiedzią przysługę . Z tego co widzę to potrafisz się wypowiedzieć na poziomie i nie są Ci potrzebni adwokaci i klakierzy a zwłaszcza na takim poziomie .

Temat pozostanie zamknięty jeszcze przez jakiś czas aby niektórym emocje opadły .








Pozdrawiam