Kupowanie markowych części nie jest złe na pewno temp w dolecie będzie mniejsza a cooler bardziej wydajny niz chinczyk. Poza tym na forum nie widziałem logów standardowego chińczyka w aucie po programie. Cena precisiona 350HP to ok 1500zł ok może można taniej ale o ile? jakieś 200-300zł i czas oczekiwania do kilku tygodni. Co do modyfikacji to odniosie się do swojego auta. U mnie wyszło 255HP i 366Nm przy małych modyfikacjach typu program, stożek i wzmocniony TIP żeby się nie zasysał. Do ugrania jest 20-30HP ale koszta będą rosły znacznie więc kwestia do przemyślenia.

Messik może w Twoim wypadku sprawdź ten regulator 4bar i zobaczysz co się będzie działo. Może wystarczy żeby dociągnąć do 280HP. Intercoolera jeszcze nie zamontowałem nie mam kiedy to zrobić ale jak zrobie to porobie logi. Ostatnio wymieniłem tylko świeczki na pfr7q ale nie mam jeszcze szczelinomierza i nie mogłem porównać przerw a jestem ciekawy bo przy wot na max przepływach ma delikatne cofanie zapłonów. Więc jestem ciekawy czy to świece czy może też wtryski albo taki program. Temat będę śledzić wnikliwie jeśli uda Ci się osiągnąć dobry przyrost to może pójdę tą samą drogą