Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 29 z 29

Wątek: Patrzcie na ta oferte heheh.....

  1. #16

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Ja zmieniłem zdanie co do używanych aut, tylko trzeba znaleźć dobra osobę która sprowadza auta oraz troszkę cierpliwości. No i na pewno rozsądną ilość gotówki. Jak ja kupowałem TT to ta rozsądna ilość to było 15-18 Tys Ojro oczywiście za super stan auta a nie taki lekko używany

  2. #17
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248
    Cytat Zamieszczone przez SilverTM
    Ja zmieniłem zdanie co do używanych aut, tylko trzeba znaleźć dobra osobę która sprowadza auta oraz troszkę cierpliwości. No i na pewno rozsądną ilość gotówki. Jak ja kupowałem TT to ta rozsądna ilość to było 15-18 Tys Ojro oczywiście za super stan auta a nie taki lekko używany
    otóż to, tego niestety nie przeskoczysz - jest pewna granica, poniżej której wszystko to albo rozbitki, albo po jakichs innych przygodach, albo piekielnie zużyte

    [ Dodano: Sro Sie 29, 2007 2:12 pm ]
    tu sa chyba ciekawe ogloszenia, dla tych którzy chcą kupic uzywana TTke - wygladaja ladnie, wiec moze sa niebite, poza tym to komis...

    http://autoauto.pl/show_car.php?car=4379

    http://autoauto.pl/show_car.php?car=4384

    http://autoauto.pl/show_car.php?car=4728
    Pozdrawiam!
    Pajak

  3. #18

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Turek
    Posty
    7
    a czy ktos z was był wogóle oglądac tą audi

  4. #19

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    czyzbys byl wlascicielem ktorejs z tych okazji? Wnioskuje ze tego srebrnego quattro 2002r za grosze.. moze opowiesz nam jaka jest "prawda" ?
    ttless..

  5. #20
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248
    Cytat Zamieszczone przez kilazz
    czyzbys byl wlascicielem ktorejs z tych okazji? Wnioskuje ze tego srebrnego quattro 2002r za grosze.. moze opowiesz nam jaka jest "prawda" ?
    nie wiem czy to do mnie bylo, bo nie ma cytatu :P ale ja nie sprzedaje swojego autka i raczej nigdy nie sprzedam :P a to wlasnie dlatego ze jest to egzemplarz nigdy nie draśniety i zamierzam go sobie zachowac tak zeby kiedys... kiedys... za sto lat... przekazac go wnuczkowi jako rarytas-oldtimer
    Pozdrawiam!
    Pajak

  6. #21

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    nie nie, to do pana nade mna , tego co sprowadza takie cacuszka jak to na przyklad:
    http://motoryzacja.allegroarchive.net/?itemid=C2534963
    ttless..

  7. #22

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Turek
    Posty
    7
    oby dwa auta są moje i tak srebrna jest po delikatnym spaleniu srodków (gdzies od papierosa) lepiej kupic auto po spaleniu niz po wymianie cwiartki albo co gorsza zawieszenia a niebieska jest zdrowo trzasnieta ale wole sprzedac uszkodzoną, niech ktos sobie sam naprawi i wie czym jezdzi a cena jest naprawde dobra (niebieska zawsze moze isc na czesci) z czego połowa takich ludzi na forum jak wy kupuje na giełdzie

  8. #23

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Przepraszam za mały Off Top.
    Skąd pan 206cc dowiedział się o naszym forum, bardzo mnie to ciekawi.

  9. #24

    Dołączył
    Sep 2007
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    58
    Cytat Zamieszczone przez 206cc
    oby dwa auta są moje i tak srebrna jest po delikatnym spaleniu srodków (gdzies od papierosa) lepiej kupic auto po spaleniu niz po wymianie cwiartki albo co gorsza zawieszenia a niebieska jest zdrowo trzasnieta ale wole sprzedac uszkodzoną, niech ktos sobie sam naprawi i wie czym jezdzi a cena jest naprawde dobra (niebieska zawsze moze isc na czesci) z czego połowa takich ludzi na forum jak wy kupuje na giełdzie
    No chyba przesadziłeś, że tą niebieską tete kupi prawdziwy fan. Tylko u nas w kraju jest taki burdel,że wam cwaniakom-handlarzom wolno takie wraki sprzedawać jako normalny samochód

  10. #25
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248
    Cytat Zamieszczone przez 206cc
    oby dwa auta są moje i tak srebrna jest po delikatnym spaleniu srodków (gdzies od papierosa) lepiej kupic auto po spaleniu niz po wymianie cwiartki albo co gorsza zawieszenia a niebieska jest zdrowo trzasnieta ale wole sprzedac uszkodzoną, niech ktos sobie sam naprawi i wie czym jezdzi a cena jest naprawde dobra (niebieska zawsze moze isc na czesci) z czego połowa takich ludzi na forum jak wy kupuje na giełdzie
    tak. będziemy teraz rozważać czy lepiej kupic po spaleniu, powodzi czy zeżarciu i wysraniu przez hipopotama, czy może po składaniu z 5 innych egzemplarzy.

    to wszystko jest SZROT i takie cos nie powinno WOGÓLE byc dopuszczone do sprzedaży!!!!!!
    Pozdrawiam!
    Pajak

  11. #26

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Turek
    Posty
    7
    a dlaczego nie przeciesz wieksza połowa urzytkowników forum ma sprwadzane TeTe nie ma sie czym podniecac a ze nieraz cena jest dobra nie oznacza to ze auto jest po jakims przeszczepie.

  12. #27
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248
    Cytat Zamieszczone przez 206cc
    a dlaczego nie przeciesz wieksza połowa urzytkowników forum ma sprwadzane TeTe nie ma sie czym podniecac a ze nieraz cena jest dobra nie oznacza to ze auto jest po jakims przeszczepie.
    tak tylko problem w tym, ze ta polowa co ma sprowadzane nie ma swiadomosci jakim szrotem jezdzi! kupili swoje auta jako "panie, toż to prawie nówka, bezwypadek, po dziadku co do kosciola jezdzil" a tymczasem te auta są mniej bezpieczne niz 15 letnie cinquecento!

    nie chce źle mówic o Tobie 206cc, bo nie znam Cie, wiec powiem ogólnie, że niestety wiekszosc handlarzy "super okazjami z niemiec" nabija ludzi w butelke

    a poza tym dlaczego ci niemcy czy szajcarzy tak chętnie sprzedają polakom te rozbitki za grosze? dlatego że to jest szrot i nadaje sie do wyrzucenia na smietnik, a polaczyna bidok wszystko kupi

    na koniec przytocze znaną przed paru laty z mediów historie i kobiecie, która kupila sobie honde crx del sol jako "bezwypadek - okazja" po czym jadąc 100 km/h auto rozpadlo sie na dwie połówki, tzn. przód oddzielnie, a tył oddzielnie babka oczywiscie zginela... auto okazało się byc zespawane z dwóch innych - z jednego wzięty przód a z drugiego tył

    [ Dodano: Pią Paź 12, 2007 7:17 pm ]
    Cytat Zamieszczone przez 206cc
    a dlaczego nie przeciesz wieksza połowa urzytkowników forum ma sprwadzane TeTe nie ma sie czym podniecac a ze nieraz cena jest dobra nie oznacza to ze auto jest po jakims przeszczepie.
    jeszce odnośnie tej dobrej ceny. nie jestesmy dziećmi i kazdy z nas wie, że dobra cena nie bierze sie z tego ze handlarz ma dobre serce i doklada do interesu aby tylko uszczesliwic swojego klienta. handlarz po prostu dostal odpowiednio niską cene od sprzedawcy w niemczech i dlatego w polsce sprzedaje tez taniej, mimo wszystko zarabiając tyle samo. nalezy zadac sobie jedynie pytanie dlaczego niemiec dal taką niską cene
    Pozdrawiam!
    Pajak

  13. #28

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    A ja ponawiam pytanie bo jestem bardzo ciekaw skąd pan o nicku 206cc usłyszał o naszym forum i Tym temacie?

  14. #29
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez Pajak
    tu sa chyba ciekawe ogloszenia, dla tych którzy chcą kupic uzywana TTke - wygladaja ladnie, wiec moze sa niebite, poza tym to komis...
    http://autoauto.pl/show_car.php?car=4379
    http://autoauto.pl/show_car.php?car=4384
    http://autoauto.pl/show_car.php?car=4728
    to, ze samochod dlugo jest oglaszany tez o czyms swiadczy, i tak: czerwona TT na krakowskiej w wawie stoi juz dluuugo bo sam ja przypadkiem ogladalem jeszcze przed wakacjami (pamietam, ze cos mnie wtedy zaniepokoilo w niej), a ta czarna nowa TT rowniez sie juz dosc dlugo oglasza na allegro (ale moze zwyczajniejest za droga, bo ludzie szukaja czegos za 30 tys :/).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •