Witam wszystkich,

jestem nowy na forum, szukałem działu gdzie witamy się ale z tego co widze jest to dział dla nowych użytkowników + posiadających swoje TT. Niestety u mnie jeszcze brak tej furki Póki co wożę się Hyundai'em coupe 2.0l 02r. Jeśli coś będę pisał nie halo, to pisać/poprawiać mnie by nie było za dużo bałaganu =]
Póki co jestem w kropce i zastanawiam się nad dwoma markami: nissan 350z & audi TT quatro 3.2 s tronic po lifcie. Przewaga jest u adi TT: napęd 4x4, wnętrze boskie, wygląd zew. po stronie z'etki ale TT też ok. Samochód zamierzam zakupić w połowie maja (niby jeszcze trochę czasu ale wiadomo jak to jest. Hc GK szukałem ponad 3 miesiące!).. i tu prośba do was... to co moje niedoświadczone oko się nie dopatrzy to liczę że ktoś od was nakieruje mnie co i owo na co zwracać uwagę/ te ogłoszenie nie brać pod uwagę itp. Nie chcę kupić tzw. skarbonki w która będę musiał ładować non stop ;p Póki co upatrzyłem 2 oferty na ale drogo, chciałbym poznać waszą opinię co o nich myślicie.. i czemu taka rozbieżność cen między nimi ~~ :
Audi TT 3.2 V6 250KM QUATTRO SKÓRA DSG, 2006r., 3200cm3, 250 KM - otomoto.pl
te zlecenie już trochę wisi na allegro. na zdjęciach moje niedoświadczone oko nic nie zauważyło odstraszającego
Audi TT Dealer Fota-Groblewski, 2006r., 3189cm3, 250 KM - otomoto.pl
te zlecenie również wygląda ok ale cena no już grubsza nie powiem
Najgorsze jest to że nie wiem na dzień dzisiejszy ile trzeba dać za zadbane TT z 06r. Mam na myśli tylko i wyłącznie 3.2 quattro ze skrzynią S tronic.

Każda uwaga mile widziana! I negatywne i pozytywne



Pozdrawiam