Zobacz wyniki ankiety: Na jaki kolor pomalować ściany?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • biały

    11 61.11%
  • niebieski

    1 5.56%
  • pomarańczowy

    2 11.11%
  • żółty

    0 0%
  • zielony

    4 22.22%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Wątek: Garaż

  1. #16
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    wiem wiem chodzilo mi o wysokosc ... wiec niema nacisku takiego jak w blokach gdzie sciany pracuja az tak bardzo i sa na takie obciazenia narazone .... a poza tym tapeta nie chroni przed rysami peknieciami !!!! bzdura od tego jest raufaza
    I TT

  2. #17

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    wiem wiem chodzilo mi o wysokosc ... wiec niema nacisku takiego jak w blokach gdzie sciany pracuja az tak bardzo i sa na takie obciazenia narazone .... a poza tym tapeta nie chroni przed rysami peknieciami !!!! bzdura od tego jest raufaza
    Wysokość pomieszczenia na TT to jest 1 pionowo postawiona płyta gipsowa jak wiesz ole ona ma to git

  3. #18
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    nie wiem jake Kreciliscie w De standart 200x125 ((knauf rigips )) w Pl te norma sa inne i chyba sa to 2,60 x 120
    I TT

  4. #19
    Awatar szweda
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    179
    Cytat Zamieszczone przez szczota-t1000 Zobacz posta
    na mój gust to nie zapomnij o lodówce na browara.. To BARDZO ważna rzecz przy pracach przy aucie
    Jeszcze w poprzednim domu miałem zainstalowaną lodówkę z browarem, od piątku do niedzieli klocków zmienić nie mogliśmy, ale było ognisko, dancing, w porywach 40 osób i policja. Od tamtego czasu zacząłem rozgraniczać naprawę od alkoholu.
    "Kiedyś w przypływie zniechęcenia nad problemami z moim autem retorycznie zapytałem co się jeszcze %#@! może w nim zepsuć, a teteta podjęła wyzwanie"

  5. #20
    Awatar Pat
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    76
    oczywiście zgadzam się, jeśli płyty były spoinowane uniflotem to pomalować i nie zawracać sobie głowy z tapetowaniem,
    ICE napisał, że tata ma wizję tapetowania więc dlatego pytam jaka to tapeta i po co? może szpachlowane było bez bindy, tanią szpachlą i obawia się pęknięć, mimo braku nacisku?!

    @Jabmolek- .... a poza tym tapeta nie chroni przed rysami peknieciami !!!! bzdura od tego jest raufaza..... a raufaza to co to jest, nie tapeta ?? hehe

    jeśli ma być koniecznie tapeta to polecam malerflies tapete - tapeta z włókna szklanego - gładka jak gładź i chroni przed drobnymi pęknięciami

    @Jambolek- jak ja proponuje swoim klientom cos wlasnie tej marki to za glowy sie lapia ze drogo- niech już tak Ci Niemcy nie narzekają, chcą mieć konkretnie zrobione i najlepiej za darmo...

  6. #21

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Tak na łączeniach jest siatka i uniflot. Więc nie ma lipy. Tapeta tylko dla tego, że mój tata ma CAŁĄ masę rolek za free i coś z nimi chce zrobić . Więc wymyślił sobie, że da do garażu.

  7. #22
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    edit....tak to jest piszac kilka zeczy narazc..... oczywiscie przed pekaniem chroni jednie glasfis ale jest on tylko na sufity stosowany w przypadku wiekszych rys .... mniejsze reperuje sie sie ......wg. uznania czyms kolwiek
    I TT

  8. #23

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Pomieszczenie na samo TT będzie 3.70 na 5.30 . Uzgodnione są dwa kolory ścian. Spód pomarańcz i góra biały. Pomarańcz będzie do wysokości pasa może troszkę więcej . Ciepły miły kolor .

  9. #24
    Awatar Pat
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    76
    zrób ten pomarańcz troszeczkę wyżej niż do pasa (dokąd brudzi się ściana) i pomaluj go dobrą lateksową farbą, a wyżej może być jakaś tańsza
    teraz trzeba dopasować kolor nowej TT do ścian- może kolejna ankieta? ja głosuję na pomarańcz

Podobne wątki

  1. Garaż - podziemny :)
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 06-05-2015, 16:46
  2. Wynajme garaz dla TT na zime W-wa lub okolice
    Przez Artix w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-10-2011, 17:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •