Zobacz wyniki ankiety: Na jaki kolor pomalować ściany?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • biały

    11 61.11%
  • niebieski

    1 5.56%
  • pomarańczowy

    2 11.11%
  • żółty

    0 0%
  • zielony

    4 22.22%
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Wątek: Garaż

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Pat
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    76
    jeśli garaż ogrzewany to nie widzę przeszkód, żeby tapetę przykleić, co to za tapeta ma być?bo rozumiem, że do malowania - tak więc to nie ma znaczenia czy zostaną gołe tynki czy tapeta jeśli chodzi o brudzenie się(Jambolek- tapety też są gładkie, bez struktury, daje je się, żeby ściana nie pękała lub pękała, ażeby nie było to widoczne ), co do farby i koloru to z wyżej wymienionych jestem również za białym(rozjaśni i powiększy), koniecznie lateksowa i tak jak pisał Jambolek glanz czyli po naszemu połysk, świetnie się zmywa, na ścianie nic nie zostaje po czyszczeniu w przeciwieństwie do matowej, jeśli chodzi o farbę to polecam z własnego doświadczenia firmy- (malerit, brillux, beckers-oryginalny,nie z pl), farbami z marketów typu dekoral,dulux szkoda malować.

  2. #2
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    kolego Pat .... remonty to moja specjalnosc garaz ICE-a jest nie wielki wiec jesli na laczeniach plyt bylo szpachlowane np. uniflotem to nic tam pekac nie bedzie to tylko garaz i nie ma takiego nacisku na sciany zeby mialy Mu sie pekniecia pojawiac ... co do farb Brillux to juz wg. mnie bylo by szczytem rozrzutnosci((tym bardziej ze kasa na nowe auTTko potrzebna )) jak ja proponuje swoim klientom cos wlasnie tej marki to za glowy sie lapia ze drogo ((wiadomo za marke sie placi )) no ale w np. knitlu by tez kupil biala latex glantz i bylo by ok ..... ale skoro wizja taty Krystiana bylo tapetowac to wzial bym zwykla alpine i od czasu do czasu podmalowalo by sie ewentualne np. otarcia i na jedno by wyszlo - pozdrawiam
    I TT

Podobne wątki

  1. Garaż - podziemny :)
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 06-05-2015, 16:46
  2. Wynajme garaz dla TT na zime W-wa lub okolice
    Przez Artix w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-10-2011, 17:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •