jasiel misiu kolorowy zasmucę cię. Nie to nie ja

Zacznijmy od tego że pochodzę zupełnie z innego miasta (oddalonego o 100 km od Białego) natomiast przeniosłem sie do Białego kilka miesięcy temu.

Nie znam złotej zcyganionej (cokolwiek to w twoim słowniku oznacza) nexii. Kolorek mojej to Vivid Orange z palety Yamahy. Możesz sobie jej przód obejrzeć w reklamie bodajże Skody Yeti kiedy typ przyjeżdża do warsztatu tuningowego i marudzi że chciałby zmienic to i tamto. Tak więc misiu odbij już bo nie wiem skąd taka awersja?

PS. Znam właściciela jak to określasz "zcyganionej" nexii i powiem ci że bez obrazy ale nie dorastasz mu ogólnie do pięt. Chłopaczek przeszczepił 3.0 V6 do tej nexii sam. Nexia kolego nie była "zcyganiona" tylko wybebeszona do zera dla zbicia masy a z zewnątrz ogólnie brudna i maska zrobiona w rost style właśnie po to żeby ganiać takich chłopaczków jak ty którym mocno blednie mina kiedy dostają baty od takiego brudasa Są różne style rozumiem że możesz tego nie ogarniać ale właśnie takie brudne sleepery których zadaniem jest cieszyć mordę jak sie wciska odpowiedni pedał dają najwięcej frajdy bo nie problemem jest złoić kogoś porszakiem, dobrym audi czy potężnym BMW ale frajdą jest złoić kogoś autem które z zewnątrz jest delikatną a zamiata pięknie i codziennie wywoskowane autka bananowych chłopaków.

Ogólnie kończę z tobą OT bo widzę że masz jakieś straszne problemy ze sobą i otaczającym cię światem.
Szerokości życzę.


Wracając do tematu zdjęcia za dnia najchętniej dodam jak auto pojedzie wkońcu na warsztat :/

Około 1,5 tyg temu autko miało stłuczkę :/ Na szczęście delikatną. Wsiok parkujący swoje BMW E36 przyładował mi w błotnik i trochę go uszkodził ;/ Na szczęście sąsiad był akurat w oknie. Spisał numery autka i sprawa się szybko zakończyła. Niestety super "likwidator" z PZU wycenił szkodę na (werble) 749 zł PZU ma już opinię biegłego sądowego na kwotę ponad 4x większą więc czekam na ich decyzje żeby szybko zrobić błotniczek