Pokaż wyniki od 1 do 15 z 29

Wątek: Witam :)

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    A ja koledze radzę zostać przy xenonach tylko byle po oczach nie świeciły. W DE do każdego samochodu możesz założyć xenony wyprodukowanymi przed datą wprowadzenia ustawy, oczywiście przegląd techniczny musi być lecz jak nie oślepiają to zostanie podbity. Czyli Golf I z xenonem to coś normalnego co sam widziałem w niemieckim programie w TV.

    Policjanci interpretują prawo na swój sposób. Najwięcej problemów mieli właściciele bmw bez soczewek, a gościu na przeglądzie jak robi problemy to sprawa prosta. Pojadę gdzieś indziej, a on straci klienta. Sami znają przepisy z opowieści znajomych tak jak wy i ich zdanie mam osobiście w ... . Ja śmigałem rok z xenonami i ani raz do kontroli nie byłem zatrzymany i nikt się nie czepiał.

    Podobnie w ASO gdy naprawiałem błotnik. Pomimo, że grubość lakieru jest ori to i tak wyskoczyli z tekstem że już parę razy malowany i pewnie bity. Rzeczoznawca oczywiście powiedział, że lakier ori gdy wyliczał straty. Tak więc wolę polegać na sobie niż na tych całych zbolałych specach co patrzą jak Ci tylko ubliżyć.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 23-03-2012 o 15:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •