Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 150 z 156

Wątek: Tuning 2.0 TFSI

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Jaqob, kiedy zatem jedziemy na jakiś tor, by była ta przyjemność z ostrej jazdy (bo z tego, co zauważyłem na autostradzie, i na mieście jeżdzisz spokojnie, nie masz więc gdzie jej zaznać)? Ja mam jeszcze do zjechania stare opony, jakie w połowie zjechałem z Pawłem

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Nie ciągnie mnie do jazdy po torze i chyba szkoda by mi było tak ostro piłować auto.

  3. #3
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Czyli jednak, pow pewnej mocy trzeba ostro koksować że by lepiej jechać, masz przykład z autem Humiego, to jest to o czym zawsze mówiłem, 50hp a ty myślałeś że obleci cię na kilometr, otóż nie, wystarczy że będzie przed tobą kilka metrów i już jest sukces, pomimo większej mocy, ech już nie mogę doczekać się sezonu, zestawimy te nasze konie i zobaczymy jaka różnica co daje i czy warto robić daną moc względem osiągów, moje klocowate cabrio nigdy jakimś cudem nie będzie, pomimo to cel zrealizowałem, mam szybkie auto i o to chodzi, mało jest aut w ruchu ulicznym które mogą nawiązać walkę i tak oblatuje wszystko co napotkam, a to że mam konkurencję w klubie bardzo mnie cieszy, tak więc czekam na kille z waszej strony, pierwszy już zaliczyłem z Michałem, fakt, jest teraz po za zasięgiem.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #4
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    I o to chodzi, konkurować w klubie nie ma co, żadna to radość, jak kolega jest zdołowany. Ma być zabawa i przyjemność oraz wiedza płynąca z naszych porównań. A kilować to mamy obcych

  5. #5
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    jakaś tam rywalizacja jest wskazana ale pod warunkiem ,że potem idziemy na piwo i sobie fajnie gadamy bez ciśnienia ,że mnie ktoś skilował czy ja kogoś skilowałem
    Jesteśmy już na takim poziomie ,że nie musimy sobie udowadniać kto ma bardziej "menski" setup bo i tak wszystkie nasze auta już reprezentują taki poziom ,że inni mogą tylko pozazdrościć. Cieszy mnie także jak na forum wzrasta liczba konkretnych profi projektów bo to tylko świadczy o tym ,że poziom forum idzie do góry .

  6. #6
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Dlatego ja ze swoim marnym programem chętnie bym z wami pojeździł

    Mam myśl żeby przejechać się na tor do poznania latem - może tam jakieś spotkanie?
    No i powiedzcie mi jak wygląda eksploatacja po takim wypadzie? Klocki, opony, płyny do wymiany?

  7. #7
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    U mnie po dniu (jazdy ok 3h) na Ułęży przednie opony nadawały się już tylko na drugi taki wypad na tor (ale i tak prawie nie miałem na nich bieżnika) oraz zagotował się olej w skrzyni (jego wymiana to 400zł). I to wszystko (a jak będziesz kontrolował temperaturę oleju to tylko opony się mocno zużyją).

  8. #8
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    U mnie po dniu (jazdy ok 3h) na Ułęży przednie opony nadawały się już tylko na drugi taki wypad na tor (ale i tak prawie nie miałem na nich bieżnika) oraz zagotował się olej w skrzyni (jego wymiana to 400zł). I to wszystko (a jak będziesz kontrolował temperaturę oleju to tylko opony się mocno zużyją).
    Dlatego ja sobie tor odpuszczam. Nowe opony prawie 3 tys. wydatek i po oponach. Chyba, żeby mieć na tor drugie takie do zajechania. Ogólnie kiedyś nawet myślałem o budowie auta typowo na tor ale nigdy nie brałem udziału w wyścigach i chyba za stary jestem do tego sportu.

  9. #9
    Awatar lordfury
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    2017
    Kolor
    Lapiz
    Posty
    453
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Nowe opony prawie 3 tys. wydatek i po oponach. Chyba, żeby mieć na tor drugie takie do zajechania.
    Bez przesady, aż tak to one nie idą. Na Ułężu byłem na prawie nówkach i tylko trochę się z wierzchu "pomarszczyły", fizycznie z grubości bieżnika niewiele zeszło. A Ułęż i tak uznawany jest za jedną z bardziej zdzierających gumę tarek. Hamulce też się nie rozpłynęły (oczywiście trochę napyliło, ale ponownie - fizycznie mniej milimetrów na klocku nie widać), skrzynia się nie ugotowała. Więc bez obaw .

  10. #10
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez lordfury Zobacz posta
    Bez przesady, aż tak to one nie idą. Na Ułężu byłem na prawie nówkach i tylko trochę się z wierzchu "pomarszczyły", fizycznie z grubości bieżnika niewiele zeszło. A Ułęż i tak uznawany jest za jedną z bardziej zdzierających gumę tarek. Hamulce też się nie rozpłynęły (oczywiście trochę napyliło, ale ponownie - fizycznie mniej milimetrów na klocku nie widać), skrzynia się nie ugotowała. Więc bez obaw .
    To zależy ja jeździłem w 30 stopniowy upał i opony zrobiły się śmietniki. Fakt ,że chciałem jeździć bardziej efektownie niż efektywnie ale mimo wszystko z idealnych opon wylazły mi druty;/ Klocki się skończyły a była prawie połowa i auto już przestało hamować od tamtego czasu:P Dodatkowo miejscami nie jest za równo i np te betonowe płyty przejeżdżałem na lajcie a i tak lewa końcówka drążka zaczęła stukać :P Tylko fakt ,że ja latałem na 19tkach i dosyć niskoprofilowych oponach:P
    Ale ogólnie to ja swoją TT nigdy więcej w upał nie pojadę bo szkoda mi auta:P

  11. #11
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Ano właśnie, na tor mam drugi komplet (prawie slicki, bieżnik już się nie nadaje na co dzień), Ty też przecież możesz nie wyrzucać "zużytych" opon letnich i mieć je na tor właśnie.

  12. #12
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    kurde, to trzeba do spotu bedzie sie zopatrzyc sie w nowa turbosprezarke

  13. #13
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Luzuj luzuj - ja bym przyjechał na prawie stocku

  14. #14
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Ja na wiosnę zakładam 19tki + nowiutkie Micheliny więc tor sobie odpuszczę

  15. #15
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Akrapovic w TTS Wygląda jak Blerxa...


    https://www.facebook.com/media/set/?...6698272&type=3
    I don't have dreams, I have goals.

Podobne wątki

  1. Tuning 2.0 tfsi w compsport na 270 ps
    Przez mateusz0311 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 109
    Ostatni post / autor: 21-03-2017, 08:05
  2. Tuning ttr aum 150 km
    Przez annecy w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 27-06-2012, 18:37
  3. "Light" tuning TT 2,0 TFSI (211hp) Quattro
    Przez maxtor w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 05-09-2011, 06:11
  4. Tuning TT
    Przez lukaszienko w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 28-07-2008, 02:27
  5. Tuning silnika 2.0 TFSI z podstawowej TT MK2 (TUNING 200 PS)
    Przez jerzy_dabrowski w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21-10-2007, 11:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •