Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 146

Wątek: Punkty karne.

  1. #61
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
    Kto wie, powiedziałem im kiedyś, że jak nie będę mógł znaleźć pracy to też pójdę na policjanta, trochę się wkurzył ^^

    Takimi tekstami napewno sobie nie Pomagasz - chlopie naprawde masz wspaniale auTTko jesli zabiora Ci prawko dopiero zobaczysz co straciles - zycze CI jak najlepiej ale to Ty decydujesz o swoich losach
    I TT

  2. #62
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
    Ta, dzisiaj skręciłem na skrzyżowaniu drugim samochodem, od razu po skręcie, 20m przede mną stali i lizak - nie było ich widać, dostałem 2pkt i 100zł za pasy. Mniejsza o to - moja wina, mandat przyjąłem, podszedłem kulturalnie, ale tylko przed stwierdzeniem "mandat" a zaraz pytanie "Pan jeździ Audi TT"?
    Tak więc już 15pkt
    Singl0r postawa już ok ale żeś dał plamy z przepisami to tak jak byś poszedł zarywać super laskę miał bukiet kwiatów, elegancki garnitur, czekoladki, pachnący super perfumami ale w zajebiscie ubłoconych butach już prawie prawie!

  3. #63
    Awatar meta
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warmia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    hmmm
    Posty
    295
    No i chu* zaczęło się
    dojeb*** się do przyciemianych szyb, centralnie pojechali za mną, milicjant (bo o POLICJANTACH w przypadku TYCH funkcjonariuszy nie ma mowy) który sobie mnie "upodobał" ...
    Akcja jak z nfs'a , kobguty syreny, zatrzymanie na ruchliwej drodze przed dużym marketem , tylko dokumenty i w locie tekst "zaraz wypiszę potwierdzenie zatrzymania dowodu"...
    Już jest pewne, że stara miłość nie rdzewieje i znowu jestem na liście do udupienia
    klimat prowincji to ulubione miejsce dla pseudo oficerów

  4. #64

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Spoko, za mną po tej akcji post wyżej też pojechali, bo zauważyli, że nie miałem pasów i też mandat za brak pasów ni z dupy ni z niczego, normalnie sobie jechałem i normalnie takich mandatów się nie daje więc już jest 17 pkt

  5. #65
    Awatar meta
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warmia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    hmmm
    Posty
    295
    mi na szczęście nic,tylko zatrzymali dowód
    ale w ogóle podejście policjanta... masakra
    np. "dzień dobry kontrola drogowa , prosze o dowód,prawko,oc " grzecznie mu daje wszystkie kwity, po chwili
    "ok zgadza się,dobrze proszę pana, za chwilkę przyniosę pokwitowanie zatrzymania dowodu" - nie zczaiłem na początku, posprawdzali mnie na face nk i gdzie tam sie jeszcze dało widziałem w lusterku że w ogóle zadowoleni, fajnie itd klimat , udupili chłopaka itd jest dosko ...
    no i przychodzi i daje mi do podpisania, ja się pytam ale o co chodzi, a ten że pole widzenia a tu szyby przyciemnione itd itp (co się zgadza)
    ja mówię, że nawet się pan nie spytał czy mam jakiś atest,a może tak było fabrycznie itd , a on "no tak zgadza się"
    a ja dodałem "czyli z góry było wiadomo, że zabieracie mi dowód" -- " no tak dokładnie"
    na złość pokwitowanie dające mi czas do dziś do 24 tej (zatrzymanie ok 17stej) więc ****A za przeproszeniem mogłem zrobić
    a i zapomniałbym - " sam pan decyduje,zabieramy albo pan teraz zrywa folie" - WTF ? gdzie ? zatrzymali mnie wnet na skrzyżowaniu,zajebiście ruchliwa droga dojazdowa do marketu (10 m dalej jest wielki parking tesco,ale mnie musieli jebnać prędzej,zrobić pokazówe na sygnale i kogucie) a ja miałem sobie Ku**a tam cytuję "zdzierać" folie? no ludzie....
    czy to jest normalne zachowanie policji? nie neguje w tym momencie kodeksu drogoweg,przepisów co do szyb itd bo co do tego to mają 100% racji,ale chodzi o całą resztę!...
    dobra sorki za OT, kończę temat , wszystkiego nie opisze i tak do końca bo mnie zaraz rozj***e
    Ostatnio edytowane przez meta ; 02-04-2012 o 20:28

  6. #66
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez meta Zobacz posta
    mi na szczęście nic,tylko zatrzymali dowód
    ale w ogóle podejście policjanta... masakra
    np. "dzień dobry kontrola drogowa , prosze o dowód,prawko,oc " grzecznie mu daje wszystkie kwity, po chwili
    "ok zgadza się,dobrze proszę pana, za chwilkę przyniosę pokwitowanie zatrzymania dowodu" - nie zczaiłem na początku, posprawdzali mnie na face nk i gdzie tam sie jeszcze dało widziałem w lusterku że w ogóle zadowoleni, fajnie itd klimat , udupili chłopaka itd jest dosko ...
    no i przychodzi i daje mi do podpisania, ja się pytam ale o co chodzi, a ten że pole widzenia a tu szyby przyciemnione itd itp (co się zgadza)
    ja mówię, że nawet się pan nie spytał czy mam jakiś atest,a może tak było fabrycznie itd , a on "no tak zgadza się"
    a ja dodałem "czyli z góry było wiadomo, że zabieracie mi dowód" -- " no tak dokładnie"
    na złość pokwitowanie dające mi czas do dziś do 24 tej (zatrzymanie ok 17stej) więc ****A za przeproszeniem mogłem zrobić
    a i zapomniałbym - " sam pan decyduje,zabieramy albo pan teraz zrywa folie" - WTF ? gdzie ? zatrzymali mnie wnet na skrzyżowaniu,zajebiście ruchliwa droga dojazdowa do marketu (10 m dalej jest wielki parking tesco,ale mnie musieli jebnać prędzej,zrobić pokazówe na sygnale i kogucie) a ja miałem sobie Ku**a tam cytuję "zdzierać" folie? no ludzie....
    czy to jest normalne zachowanie policji? nie neguje w tym momencie kodeksu drogoweg,przepisów co do szyb itd bo co do tego to mają 100% racji,ale chodzi o całą resztę!...
    dobra sorki za OT, kończę temat , wszystkiego nie opisze i tak do końca bo mnie zaraz rozj***e


    Wydaje mi się że trochę przesadzasz... Przede wszystkim jaki atest chciałeś pokazać policjantowi, jak szyby boczne i przednia nie mogą być w ogóle przyciemniane z uwagi na to że fabrycznie spełniają wymagania odnośnie przepuszczalności światła, nie ma na nie żadnych atestów. Powiem Ci tylko tyle że policjant wykazał swoją dobrą wolę że pozwolił Ci tą folię zerwać i że chciało mu się czekać aż to zrobisz, a Ty zamiast z tego skorzystać (zerwanie folii trwa jakieś 2 minuty) i odjechać z dowodem, olałeś go, folię i tak zerwiesz, a będziesz miał tylko trochę latania po urzędach, stacjach diagnostycznych (o kosztach badania już nie wspominając). Sorry panowie ale jak czytam Wasze posty na temat przejść z policją to nie jestem po Waszej stronie, wręcz przeciwnie, zachowujecie się dokładnie tak jakbyście zasługiwali na te mandaty i problemy które sami sobie tak na prawdę generujecie. Jeżeli wiesz że masz już 15 punktów karnych a policja jest na Ciebie cięta to zapnij te pier****ne pasy, jeżeli wiesz że masz przyciemnione szyby których nie można mieć przyciemnionych to weź to człowieku na klatę, a nie wypisujesz że policja się na Ciebie uwzięła, zrobili pokazówę itp. Z policją nie wygracie, zwłaszcza że coraz bardziej widać że nie macie racji.

  7. #67

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Nie będę zapinał pasów, bo mi niewygodnie lecę w tym tygodniu po zaświadczenie do lekarza, że nie mogę jeździć w pasach... bo mnie uciskają

  8. #68
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
    Nie będę zapinał pasów, bo mi niewygodnie lecę w tym tygodniu po zaświadczenie do lekarza, że nie mogę jeździć w pasach... bo mnie uciskają
    No właśnie o tym mówię- miliony kierowców w Polsce zapinają pasy chociaż połowie z nich może być nie wygodnie. Ty pójdziesz po zaświadczenie, zatrzyma Cie policja, poświecisz im zaświadczeniem, a oni udupią Cie za 10 innych rzeczy... Dla Ciebie chyba na prawdę dobrze byłoby stracić prawo jazdy, może by Cie to czegoś nauczyło, bo na razie sprawiasz wrażenie niezbyt dojrzałego do posiadania prawka. W każdym razie powodzenia...

  9. #69
    Awatar meta
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warmia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    hmmm
    Posty
    295
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Wydaje mi się że trochę przesadzasz... Przede wszystkim jaki atest chciałeś pokazać policjantowi, jak szyby boczne i przednia nie mogą być w ogóle przyciemniane z uwagi na to że fabrycznie spełniają wymagania odnośnie przepuszczalności światła, nie ma na nie żadnych atestów. Powiem Ci tylko tyle że policjant wykazał swoją dobrą wolę że pozwolił Ci tą folię zerwać i że chciało mu się czekać aż to zrobisz, a Ty zamiast z tego skorzystać (zerwanie folii trwa jakieś 2 minuty) i odjechać z dowodem, olałeś go, folię i tak zerwiesz, a będziesz miał tylko trochę latania po urzędach, stacjach diagnostycznych (o kosztach badania już nie wspominając). Sorry panowie ale jak czytam Wasze posty na temat przejść z policją to nie jestem po Waszej stronie, wręcz przeciwnie, zachowujecie się dokładnie tak jakbyście zasługiwali na te mandaty i problemy które sami sobie tak na prawdę generujecie. Jeżeli wiesz że masz już 15 punktów karnych a policja jest na Ciebie cięta to zapnij te pier****ne pasy, jeżeli wiesz że masz przyciemnione szyby których nie można mieć przyciemnionych to weź to człowieku na klatę, a nie wypisujesz że policja się na Ciebie uwzięła, zrobili pokazówę itp. Z policją nie wygracie, zwłaszcza że coraz bardziej widać że nie macie racji.
    Chłopie widać że nie wiesz o co chodzi, życzę Ci abyś nigdy nie poznał na własnej skórze uczucia zastraszania ze strony policji. Jeździłem sobie spokojnie prawie przez rok,ale dopiero niedawno ów funkcjonariusz skojarzył mnie i moje auto to raz. Dwa to odnośnie szyb to szczerze myślałem, że jakiś tam stopień przyciemnienia jest dozwolony , auto takie kupiłem więc uznałem, że jest ok. Miałem kilka kontroli W TRASIE poza moim MIASTEM i tam nikt nigdy się nie doczepił do szyb.
    Wiesz nie próbowałem, ale takim mistrzem świata jak Ty to nie jestem i zapewne nie dałbym rady zedrzeć folii w 2 minuty, a koszty przeglądu jakie mnie czekają to dokładnie 20 zł więc przeżyję.
    Całe moje oburzenie nie dotyczyło ów Wykroczenia (kwestia słabej widoczności bo ciemna folia) bo prawo jest prawem, chodzi mi o całą zaistniałą sytuację, sposób kontroli i podejście władzy
    Tyle w temacie
    p.s. i nie pisz mi o dobrej woli policjanta bo ku**a nie zasne dziś

    EDYCJA ---------- Post dodany 20:31 02-04-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
    Nie będę zapinał pasów, bo mi niewygodnie lecę w tym tygodniu po zaświadczenie do lekarza, że nie mogę jeździć w pasach... bo mnie uciskają
    mistrzostwo świata normalnie, masz fante chłopie wtedy podpiszesz na siebie wyrok z drugiej jednak strony chciałbym zobaczyć minę kontrolującego cię policjanta - bezcenne
    Ostatnio edytowane przez meta ; 02-04-2012 o 21:20

  10. #70
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    To ja sobie specjalnie nawet vagiem włączyłem sygnał niezapiętych pasów ... co za uparciuchy hehe ale myślę, że kiedyś to zrozumieją.

  11. #71
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
    Nie będę zapinał pasów, bo mi niewygodnie lecę w tym tygodniu po zaświadczenie do lekarza, że nie mogę jeździć w pasach... bo mnie uciskają

    Proszę, powiedz, że sobie jaja robisz...

  12. #72
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez meta Zobacz posta
    p.s. i nie pisz mi o dobrej woli policjanta bo ku**a nie zasne dziś

    EDYCJA ---------- Post dodany 20:31 02-04-2012 ---------- EDYCJA



    mistrzostwo świata normalnie, masz fante chłopie wtedy podpiszesz na siebie wyrok z drugiej jednak strony chciałbym zobaczyć minę kontrolującego cię policjanta - bezcenne
    Ide po chipsy

  13. #73
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    To ja sobie specjalnie nawet vagiem włączyłem sygnał niezapiętych pasów ... co za uparciuchy hehe ale myślę, że kiedyś to zrozumieją.
    Wystarczy przywalić z raz głową w kierownicę/poduchę czy szybciej szybę przy 50-100 km/h i wybije każdemu z głowy niezapinanie pasów


    Chipsy już mam, więc może dopiszę od siebie co do folii. Poprzednie kontrole może nie miały ochoty zwracać na to uwagi. Mnie też kiedyś ścigali na sygnale przez miasto z 500 m, żeby zatrzymać dowód za szyby. Zatrzymałem się na przystanku, troszkę się śpieszyłem tego dnia. Nie proponowali zerwania folii, ale wiedziałem, że będzie to dodatkowa zabawa z odzyskiwaniem, jeżdżeniem itd. Po chwili podszedłem do nich, zaproponowałem, że spróbuję zerwać. Zgodzili się, poszło bardzo szybko, podważyłem z jednej strony na rogu i poleciała od razu cała folia jednym ruchem, więc nie zajęło to nawet tych 2 minut. Nie uważam, że uwzięli się na mnie czy jakoś chamsko mnie potraktowali. Takie mamy prawo i nie możemy jeździć z folią i już, co tu dyskutować. Jak się zmieni prawo, to pierwsze co zrobię, to lekko przyciemnię.


    Zaraz trzeba będzie zmienić temat np. Jak stracić prawko w ... dni
    Ostatnio edytowane przez Darson ; 02-04-2012 o 21:47

  14. #74
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Dalsze komentarze są zbędne Powodzenia Panowie, na prawdę liczę na to że któregoś dnia zrozumiecie że gra jest nie warta świeczki

  15. #75
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Darson Zobacz posta
    Wystarczy przywalić z raz głową w kierownicę/poduchę przy 50-100 km/h i wybije każdemu z głowy niezapinanie pasów
    Przyznam szczerze, że nie rozumiem czegoś takiego jak niezapinanie pasów i ludzi którzy ich nie zapinają. Tak się przyzwyczaiłem, że głupio bym się czuł bez pasów. Przecież to jest takie proste i oczywiste jak założenie butów przed wyjściem co w tym złego? Pokazanie buntu? Nie czaję tego...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •