Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 146

Wątek: Punkty karne.

  1. #31
    Awatar meta
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warmia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    hmmm
    Posty
    295
    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
    Mam ich w dupie, wole stracić prawko niż podporzadkować się tym idiotom, poważnie, takie mam wrażenie. Zmienię auto i będę jeździł bez
    W tym momencie nie wiesz co mówisz. 2 lata temu miałem zabrane prawko , strzeliło mi 28 pkt . Nie wiem jak długo posiadasz uprawnienia ale ja po 8 latach od egzaminu miałem swój styl jazdy - nie koniecznie "po myśli" egzaminatorów. Zdawać egzamin ponownie to makabra , nie polecam tego nikomu , nie chciałbym przechodzić przez to jeszcze raz. Dlatego radzę Ci na spokojnie poukładać sobie wszystko w głowie i zastanowić się czy warto,bo nie chciałbym odpowiadać w kolejnym poście "a nie mówiłem" .
    Rozumiem Twoją sytuację bo ja mieszkam w totalnym zadupi które słynie głównie z reportażów na temat Policji w programie "express reporterów" i wierz mi, że to co Ty opisujesz to jest zabawa w porównaniu co za akcje ja przechodziłem. Fakt, że zdrażniłem ich kilkakrotnie nie zatrzymując się do kontroli smigając na jednym kole ścigawką,czy też jak pomykałem 2 paczki na 80tce. No ale mniejsza o to, nie rozpisuje się bo każdy może to przeczytać a różni ludzie tu zapewne bywają...
    Życie nauczyło mnie jednego - z nimi nie wygrasz , musisz się z tym pogodzić. Pamiętaj, że im więcej cwaniakujesz tym bardziej się pogrążasz i uwierz mówi Ci to ktoś kto kiedyś miał identyczną postawę jak Ty
    Powodzenia
    Ostatnio edytowane przez meta ; 20-03-2012 o 15:04

  2. #32
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Dołączam się do wypowiedzi użytkowników.

    Daj sobie lepiej na luz singl0r, z nimi nie wygrasz, jesteś na przegranej pozycji no chyba, że masz znajomości w Policji, to wystarczy jeden telefon...
    Ale ja do takich osób nie należę, mandaty trzeba płacić grzecznie bo w innym przypadku odechce Ci się wszystkiego, sam sobie robisz szkody i problemy, jak ich masz za mało to idź przekop hektar ziemi szpadlem to się rozładujesz emocjonalnie.

    Walka z nimi jest bez sensu. Do policji podchodź spokojnie, zaczynaj rozmowę od "sierżancie" , "panie władzo". Rozmawiaj z szacunkiem, grzecznie "dzień dobry" i nie tłumacz się! Policja kocha jak przepraszasz i przyznajesz im rację. A zwłaszcza uwielbiają jak błagasz ich Z policją trzeba dobrze gadać to wyjdziesz nawet bez mandatu

    Życie jest od tego żeby sobie je ułatwiać, a nie utrudniać. A jak im podpadniesz to zmiana samochodu tylko pomoże zwłaszcza jak jeździsz tak wyróżniającym się autem jak TT.

    Jak teraz się tego nie nauczysz, to dojdziesz do tego sam z czasem. Z systemem się nie walczy.


    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 20-03-2012 o 16:09

  3. #33
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez meta Zobacz posta
    W tym momencie nie wiesz co mówisz. 2 lata temu miałem zabrane prawko , strzeliło mi 28 pkt . Nie wiem jak długo posiadasz uprawnienia ale ja po 8 latach od egzaminu miałem swój styl jazdy - nie koniecznie "po myśli" egzaminatorów. Zdawać egzamin ponownie to makabra , nie polecam tego nikomu , nie chciałbym przechodzić przez to jeszcze raz. Dlatego radzę Ci na spokojnie poukładać sobie wszystko w głowie i zastanowić się czy warto,bo nie chciałbym odpowiadać w kolejnym poście "a nie mówiłem" .
    Rozumiem Twoją sytuację bo ja mieszkam w totalnym zadupi które słynie głównie z reportażów na temat Policji w programie "express reporterów" i wierz mi, że to co Ty opisujesz to jest zabawa w porównaniu co za akcje ja przechodziłem. Fakt, że zdrażniłem ich kilkakrotnie nie zatrzymując się do kontroli smigając na jednym kole ścigawką,czy też jak pomykałem 2 paczki na 80tce. No ale mniejsza o to, nie rozpisuje się bo każdy może to przeczytać a różni ludzie tu zapewne bywają...
    Życie nauczyło mnie jednego - z nimi nie wygrasz , musisz się z tym pogodzić. Pamiętaj, że im więcej cwaniakujesz tym bardziej się pogrążasz i uwierz mówi Ci to ktoś kto kiedyś miał identyczną postawę jak Ty
    Powodzenia
    Niestety on popełni ten sam błąd bo uczymy się niestety na własnych błędach.

    EDYCJA ---------- Post dodany 16:15 20-03-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    Dołączam się do wypowiedzi użytkowników.

    Daj sobie lepiej na luz singl0r, z nimi nie wygrasz, jesteś na przegranej pozycji no chyba, że masz znajomości w Policji, to wystarczy jeden telefon...
    Ale ja do takich osób nie należę, mandaty trzeba płacić grzecznie bo w innym przypadku odechce Ci się wszystkiego, sam sobie robisz szkody i problemy, jak ich masz za mało to idź przekop hektar ziemi szpadlem to się rozładujesz emocjonalnie.

    Walka z nimi jest bez sensu. Do policji podchodź spokojnie, zaczynaj rozmowę od "sierżancie" , "panie władzo". Rozmawiaj z szacunkiem, grzecznie "dzień dobry" i nie tłumacz się! Policja kocha jak przepraszasz i przyznajesz im rację. A zwłaszcza uwielbiają jak błagasz ich Z policją trzeba dobrze gadać to wyjdziesz nawet bez mandatu

    Życie jest od tego żeby sobie je ułatwiać, a nie utrudniać. A jak im podpadniesz to zmiana samochodu tylko pomoże zwłaszcza jak jeździsz tak wyróżniającym się autem jak TT.

    Jak teraz się tego nie nauczysz, to dojdziesz do tego sam z czasem. Z systemem się nie walczy.


    Pozdrawiam.
    W pełni się z tym zgadzam.

  4. #34

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    A gdzie można dowiedzieć się o obecny stan "konta" z punktami karnymi? Wiadomo, mam na pewno w okolicach 20, może 2 więcej, może dwa mniej. Nie pamiętam czy już coś mi się skasowało, czy nie. Pytałem policji powiedzieli "wydział komunikacji", pytałem w wydziale komunikacji najpierw usłyszałem "na policji" a potem w "urzędzie wojewódzkim" tak więc gdzie?

  5. #35
    Awatar Cubanito
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Trójmiasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    220
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    640
    Na najbliższej komendzie od miejsca zameldowania. Komenda Miejska lub Powiatowa.
    Ostatnio edytowane przez Cubanito ; 20-03-2012 o 16:52

  6. #36

    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    329
    W wydziale ruchu drogowego, po okazaniu prawa jazdy i dowodu osobistego, dowiesz się kiedy i ile punktów nabili Ci na konto.

  7. #37

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Dobra, już sprawdzone, na policji.

  8. #38
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    skoro Dales usmiech na koncu to chyba jeszcze nie jest tak zle prawda ???
    I TT

  9. #39

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    No nie jest źle, bo parę dni temu skasowało mi się 6pkt, mam 8 aktywnych + 5 co dostałem za "zakaz wjazdu", ale nie przyjąłem czyli 13.

  10. #40
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    uwazaj na siebie chlopie tak jak pisales wczesniej skoro to jedyne TT w okolicy to mozliwe ze bardziej niz na innych czaja za Toba ((bo dawales im powody )) wiec niedaj im juz tej satyswakcji tylko spokorniej , czymaj sie zasad a z czasem i oni odpuszcza - taka kolezenska rada pozdrawiam
    I TT

  11. #41
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
    No nie jest źle, bo parę dni temu skasowało mi się 6pkt, mam 8 aktywnych + 5 co dostałem za "zakaz wjazdu", ale nie przyjąłem czyli 13.

    No właśnie chłopie, masz mózg, jesteś dorosły. Masz prawko i dobre auto, zrób z tego pożytek a nie będziesz żałować, wręcz przeciwnie nacieszysz się przyjemnością jaką jazda samochodem!

  12. #42
    Awatar meta
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warmia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    hmmm
    Posty
    295
    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
    A gdzie można dowiedzieć się o obecny stan "konta" z punktami karnymi? Wiadomo, mam na pewno w okolicach 20, może 2 więcej, może dwa mniej. Nie pamiętam czy już coś mi się skasowało, czy nie. Pytałem policji powiedzieli "wydział komunikacji", pytałem w wydziale komunikacji najpierw usłyszałem "na policji" a potem w "urzędzie wojewódzkim" tak więc gdzie?
    Hehe u mnie było to samo, z tym , że ja sprawdzałem gdy pare dni przed wielkanocą dostałem zajebiste pisemko o tym,że mam egzamin do zrobienia , serio łzy w oczach , z nóg mnie ścieło :/ Wbijam na komisariat , oni tam na mnie gały, że do komunikacji, w komunikacji, że na policji , dobrze, że akurat znam kogoś w komunikacji więc się sprawa wyjaśniła.
    Co do tego , że TT się rzuca w oczy to wiadomo. U mnie w okolicy nie ma żadnej sztuki. Taka ciekawostka - gdy wracałem późnym wieczorem po zakupie TeTki na dzieńdobry mnie zatrzymali ledwo co do miasta wjechałem pamiętam jak dziś ten tekst (bo mówiłem, że świeżo kupiona) - "to sprawdzimy czy nie kradziona" cóż za poczucie humoru.
    Generalnie Kolego radzę uważać , noga z gazu i nie cwaniakujemy (gdy władza patrzy oczywiście )
    pzdr

  13. #43
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez meta Zobacz posta
    Taka ciekawostka - gdy wracałem późnym wieczorem po zakupie TeTki na dzieńdobry mnie zatrzymali ledwo co do miasta wjechałem pamiętam jak dziś ten tekst (bo mówiłem, że świeżo kupiona) - "to sprawdzimy czy nie kradziona" cóż za poczucie humoru.
    Generalnie Kolego radzę uważać , noga z gazu i nie cwaniakujemy (gdy władza patrzy oczywiście )
    pzdr
    i ja mialem podobnie tyle ze w DE dnia nastepnego po zakupie wracam na berlin i po przejechaniu moze 30 km. zoll swieze tymczasowe blachy i pytanie gdzie zakupiona itd. fakt ze prawie pod NL i czepanka w aucie mialem tylko macka i pare ubran no ale w bagazniku brakowalo jednej srubki wiec postanowili rozkrecac .... nic nie znalezli a jeszcze postalismy chwilke gratulowali zakupu i szerokiej drogi zyczyli wiec jak juz bylo pisane wczesniej wszyscy jestesmy z jednej gliny ....ja do nich grzecznie to i oni tez zrobili swoje i nara
    I TT

  14. #44
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Hehe, dobry topic! Aż sobie bronksa do lektury otworzyłem xD
    Chyba już wszystko zostało powiedziane/wyjaśnione ale też od siebie dodam, że 60-70% będąc zatrzymanym przez policję to puszczali mnie wolno. Nawet nie stosując aż tak łechtających ego w/w zasad.
    Zwykłe przyznanie się do winy; w takim samochodzie nie czuć aż tak prędkości bo trakcja tutaj to inna pułka; ogólnie przyjacielskie podejście i rozmawia się z nimi jak z normalnymi ludźmi. Pamiętam, że często się pytali ile koni, jaki silnik.
    Jednak nie przeczę, że można czasami trafić na chamów albo wręcz wieśniaków w mundurze.

    singl0r - wyrośniesz z tego. I dbaj o samochód bo jeździsz naprawdę wyjątkową i dopracowaną konstrukcją.

  15. #45

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Ta, dzisiaj skręciłem na skrzyżowaniu drugim samochodem, od razu po skręcie, 20m przede mną stali i lizak - nie było ich widać, dostałem 2pkt i 100zł za pasy. Mniejsza o to - moja wina, mandat przyjąłem, podszedłem kulturalnie, ale tylko przed stwierdzeniem "mandat" a zaraz pytanie "Pan jeździ Audi TT"?
    Tak więc już 15pkt

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •