Pokaż wyniki od 1 do 15 z 146

Wątek: Punkty karne.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #10
    Awatar meta
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warmia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    hmmm
    Posty
    295
    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
    Mam ich w dupie, wole stracić prawko niż podporzadkować się tym idiotom, poważnie, takie mam wrażenie. Zmienię auto i będę jeździł bez
    W tym momencie nie wiesz co mówisz. 2 lata temu miałem zabrane prawko , strzeliło mi 28 pkt . Nie wiem jak długo posiadasz uprawnienia ale ja po 8 latach od egzaminu miałem swój styl jazdy - nie koniecznie "po myśli" egzaminatorów. Zdawać egzamin ponownie to makabra , nie polecam tego nikomu , nie chciałbym przechodzić przez to jeszcze raz. Dlatego radzę Ci na spokojnie poukładać sobie wszystko w głowie i zastanowić się czy warto,bo nie chciałbym odpowiadać w kolejnym poście "a nie mówiłem" .
    Rozumiem Twoją sytuację bo ja mieszkam w totalnym zadupi które słynie głównie z reportażów na temat Policji w programie "express reporterów" i wierz mi, że to co Ty opisujesz to jest zabawa w porównaniu co za akcje ja przechodziłem. Fakt, że zdrażniłem ich kilkakrotnie nie zatrzymując się do kontroli smigając na jednym kole ścigawką,czy też jak pomykałem 2 paczki na 80tce. No ale mniejsza o to, nie rozpisuje się bo każdy może to przeczytać a różni ludzie tu zapewne bywają...
    Życie nauczyło mnie jednego - z nimi nie wygrasz , musisz się z tym pogodzić. Pamiętaj, że im więcej cwaniakujesz tym bardziej się pogrążasz i uwierz mówi Ci to ktoś kto kiedyś miał identyczną postawę jak Ty
    Powodzenia
    Ostatnio edytowane przez meta ; 20-03-2012 o 15:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •