Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 136 do 146 z 146

Wątek: Punkty karne.

  1. #136

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Widzisz, najwyraźniej masz jakiś kompleks własnej wartości
    tylko bez takich

  2. #137
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    No to nich mi Marek powie czy każdy zatrzymany do kontroli musi poddać się badaniu alkomatem (zwykła kontrola nie popełnił wykroczenia).
    nie kazdy, a wrecz nikt, nawet jak na czerwonym na pasach przejedziesz komendanta to nie musisz poddac sie badaniu na alkomat
    ...co nie zmienia faktu, ze doprowadza cie do szpitala i badaniem tym zajmie sie lekarz juz ze strzykawka...

    "Love Them BOTH" - M.

  3. #138
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
    badaniem tym zajmie sie lekarz juz ze strzykawka...
    Taki luksus to jest np. w Niemczech , u nas zazwyczaj zajmuje się tym pielęgniarka. Nieistotne, ale jak już tak uściślamy wszystko ...

    W każdym razie, oczywiście zawsze lepiej jest się dogadać. Choćby z uwagi na punkty karne... Lepiej rozmawia się w miłej atmosferze, bo wtedy rezultat rozmów zazwyczaj jest korzystniejszy dla obu stron (i nie chodzi tu tylko o relację z policjantami). Natomiast do tego obie strony muszą wykazać dobre chęci. Gdy ich nie ma, a nawet są wręcz przeciwne, to emocje mogą puszczać i zaczyna się niezbyt miła rozmowa, wiążąca się często z wzajemnym uprzykrzaniem sobie życia. Człowiek jest tylko człowiekiem - nie zawsze panuje nad swoimi emocjami (jedni są w tym lepsi a inni - gorsi, cóż), co tyczy się w tym przypadku zarówno kolegi singl0r jak i policjantów. I tak pewnie nikt nie odpuści do samego końca (czyli: utraty prawa jazdy, przeprowadzki czy zmiany pracy lub charakteru pracy przez owych policjantów). Mimo dobrych rad, pouczania, okazywania zrozumienia, łtumaczenia itp. Bo z tego co czytałem, to odnoszę wrażenie, że kolega opisuje swoje "spotkania" z policją również w formie odreagowania emocji, które sięgają zenitu . I nie jest w stanie spojrzeć i przeanalizować to na zimno, jak my. Dlatego zawsze inaczej całą sytuację będzie widzieć sam zaangażowany a inaczej osoby trzecie i nic na to nie poradzimy. Po prostu ściera się tu myślenie racjonalne z emocjonalnym.
    Ale pewnie i tak już wszyscy to wiedzieli od dawna .

    Pozdrawiam.

  4. #139
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Takie życie, albo jeździj bardziej uważnie albo przesiądź się na autobus.
    Ostatnio edytowane przez PiotrekHIT ; 28-05-2012 o 14:41

  5. #140
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
    Wczorajsza akcja - ten sam pies. Mijałem się z nimi, nie miałem zapiętych pasów, zauważyłem, że zawracają...
    Nawet jakbym chciał to nie mam w tym momencie jak Ciebie obronić. Singl0r, rozmawialiśmy już wszyscy o tym. Jeździj bardziej przepisowo, a kłopoty z policją same się skończą.
    Daj z siebie trochę więcej.

  6. #141
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    A ja czekam na to aż w końcu zabiorą Ci to prawo jazdy, jeszcze wystarczy jedna drobnostka i nie będziesz musiał zapinać pasów wcale, w autobusach nie trzeba tego robić. Pomyśl o ile w końcu będziesz szczęśliwszy I policja Cię za nic nie zatrzyma, generalnie sielanka, także zdawaj relacje na bieżąco

  7. #142
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    A ja czekam na to aż w końcu zabiorą Ci to prawo jazdy, jeszcze wystarczy jedna drobnostka i nie będziesz musiał zapinać pasów wcale, w autobusach nie trzeba tego robić. Pomyśl o ile w końcu będziesz szczęśliwszy I policja Cię za nic nie zatrzyma, generalnie sielanka, także zdawaj relacje na bieżąco
    No i jaka satysfakcja, jadąc autobusem będziesz już miał ich w dupie, w końcu bezkarny, nic ci nie zrobią, tel w ręku, pasy nie zapięte, jesteś górą, w ten oto sposób wyrolujesz całą policję w mieście, ba, w województwie, hmm, ty to masz łeb, ja niestety nie potrafię tak lecieć sobie z tą niedobrą policją w kulki, ech co za życie, zero punktów i PL w kieszeni, ech, he he.... a zamiast muzyki z bosse słuchawki na uszach i taki kawałek będziesz sobie słuchał.
    http://www.youtube.com/watch?v=idUlLD8CTn0
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 28-05-2012 o 13:48
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #143

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Dzięki dzięki, zawsze ktoś będzie mnie mógł wozić albo będę jeździł bez, będzie mi groził tylko mandat

  9. #144
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
    Dzięki dzięki, zawsze ktoś będzie mnie mógł wozić albo będę jeździł bez, będzie mi groził tylko mandat
    Jak już oddasz PL to cała policja o tym bedzie wiedziała, więc po przekroczeniu osi bramy kontrola i tak w kółko, chyba nie dasz im tej satysfakcji, proponował bym jakąś maskę, brodę, wąsy, zwiększysz szanse na przetrwanie ciężkiego okresu, potem odbierzesz upragnione i wyczekane PL i zabawa zacznie się od nowa.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #145

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    No risk no fun jak to się powiada

  11. #146
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
    No risk no fun jak to się powiada
    Oj singl0r... a gdzie się podziała twoja tetka z avatara?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •