Pokaż wyniki od 1 do 15 z 146

Wątek: Punkty karne.

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez wyjec Zobacz posta
    LUDZIE NIE PŁAĆCIE ZA NIERÓBSTWO STRAŻY I POLICJI
    dostajesz zdjęcie na którym nie widać kto prowadzi? Prawnie Twoim obowiązkiem jest podać kto w danym czasie mógł prowadzić. Jak nie podasz, to płacisz grzywnę za nie wskazanie kierującego, a nie za prędkość. Tyle, że Twój samochód mogły prowadzić np 3 osoby w tym czasie i oczywiście żadna nie pamięta, czy to akurat wtedy siedziała za kółkiem. To ich obowiązkiem jest udowodnić kto feralnego dnia popełnił wykroczenie. Straszą, że oddadzą sprawę do sądu? Proszę bardzo. Sąd umorzy sprawę, bo Ty nie masz obowiązku zapisywania komu pożyczyłeś samochód. Poszukajcie w internecie np. tego - Sygn. akt VII W 223/09 Jedno z postanowień sądu o umorzeniu takiej właśnie sprawy. To co radarowcy robią to ewidentne nadużycie, wręcz straszenie właściciela samochodu, żeby wpadła kasa do gminy. Co to za kara po 3 miesiącach? Przyjdź kiedyś do domu i wlej np. swojej żonie/mężowi mówiąc: to za tę szklankę, którą być może stłukłaś/łeś 3 miechy temu. Czujecie absurd?
    Absurd to mało to jest naginanie prawa ze strony Straży Miejscowej ogólnie to zapłaciłem dla świetego spokoju nie mam głowy ani chęci do zabawy w kotka i myszkę 200zł można przeboleć, po za tym zaraz za kila km złapała mnie policja na laser, gdyby zaczęto drążyć sprawe można by udowodnić, że to ja kierowałem pojazdem.
    Kolega ostrzegał mnie abym nie jechał przez Bory Tucholskie, bo jeden przejazd może skutkować utratą prawka, nie wierzyłem, więc postanowiłem przekonać się i to co tam się dzieje to masakra 12 kontroli, 2x mandat, a ile śmiecioradarów to nie wiem, na deser odpadająca głowa motocyklisty przy czołowym ok 100m prze de mną
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 20-03-2012 o 13:29
    Znowu TT znowu Cabriolet

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •