Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: TT 180PS VS Opel Astra II 2,0l 16V Turbo

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591

    TT 180PS VS Opel Astra II 2,0l 16V Turbo

    Tak więc złapałem ją na rondzie u siebie, pojechaliśmy na prostą, zakręt, siedziałem mu na plecach, za zakrętem pomrugałem długimi, bo jechał środkiem, zredukowałem i przy 200km/h wyprzedziłem 100m... przed zakrętem. Dobrze idzie taka Astra nawet, ma chyba koło 200PS, ale mniejsza o to. Przed zakrętem miałem na pewno 200km/h albo i więcej, wszedłem w zakręt minimum 160km/h, poleciałem na przeciwległy pas i nie wiem jak wyprowadziłem auto. Dobrze, że noc to nic nie jechało, ale za zakrętem od razu było skrzyżowanie i wjazd na 7, gdzie pojechał za mną, ale na e7 jak jechałem 1 to już nie oddychał. Mniejsza o to, ale stwierdziłem, że pierwszy i ostatni raz taka zabawa, na zakręcie jak mnie znosiło miałem całe życie przed oczami, nie przeżyłem nigdy takiej adrenaliny, teraz sobie przyrzekłem, że nie ścigam się więcej, bo to już dzisiaj mogło się tragicznie dla mnie skończyć
    Ostatnio edytowane przez singl0r ; 17-03-2012 o 02:19

  2. #2
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    ścigać się można, ale z głową ;p

  3. #3

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Ja się nie ścigałem i jak wyszło ...

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Ja się nie ścigałem i jak wyszło ...
    No tak, ale nie z Twojej winy, dodatkowo jeżeli dobrze pójdzie to jeszcze na tym zarobisz Wiadomo, masę serca i pracy włożyłeś w swoją TT i tego najbardziej szkoda. Ale gdyby wczoraj miało skończyć się podobnie to ja bym raczej z tego nie wyszedł, bo wyprzedziłem go przy 200+/-, a dosłownie za 50-100m był ostry zakręt. Zdążyłem wrócić autem na swój pas i się zatrzymać, poczekać chwilę, a on dopiero wyjechał czyli musiał sporo zwolnić, a ja wszedłem na żywioł

  5. #5
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez HitCar Zobacz posta
    ścigać się można, ale z głową ;p
    No właśnie o to chodzi , uważajcie Panowie bo udowadnianie czegoś za wszelką cenę nie ma sensu .
    Wiadomo że nie podnosimy mocy po to aby jeździć jak emeryci nie mniej jednak z rozumu i rozsądku trzeba robić większy użytek niż z koników pod maską






    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  6. #6
    Awatar lelu666
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Szwecja/Falkenberg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,999
    Na bledach sie uczymy. Niestety ruszanie ze swiatel, a wyscig i wchodzenie w zakrety to dwie odmienne sprawy. Proponuje pojezdzic troche po jakims torze, zetrzec kilka zestawow opon i nastepnym razem noga sama zaatakuje hamulec w czas

  7. #7
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    Astra coupe 2.0T jest trudnym rywalem dla ośki 180HP. Kiedyś chciałem ją kupić i miałem okazje zapoznać się z forum astracoupe, mam tam dalej konto. Te autka seryjnie mają ok 200HP i waga jest nieduża. Jedną też testowałem i spisywała się całkiem dobrze Jeśli chodzi o niebezpieczne sytuacje to pomimo, że w roku innym autem przejeżdżam ok 50tyś i tak od paru ładnych lat. Mogę powiedzieć, że mam duże doświadczenie za kółkiem to czasami w TT podejmuję się ryzyko np wyprzedzam na raz kilka aut prędkość rośnie bardzo szybko pojawiąją się następne auta do wyprzedzenia i należy szybko podjąć decyzje. Czasami wyprzedza się dalej i później sytucja jest jeszcze bardziej dynamiczna można powiedzieć, że TT trochę prowokuje do takiej jazdy. Wiesz, że możesz dużo jednak droga szybko sie zmienia, będzie zakręt, ktoś może zajechać ci drogę, ktoś może cię nie zauważyć. Dlatego jedyny sensowny wniosek to starać się unikać takich sytuacji. Możemy za dużo stracić a na forum są przykłady jak niewiele trzeba i jest już za późno.
    pozdrawiam

Podobne wątki

  1. TT vs Opel Astra II turbo
    Przez iksik05 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 01-01-2014, 15:57
  2. TT-R v.s Opel GT
    Przez ZUCZEK w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 30-01-2011, 19:13
  3. TT [180ps+stozek] vs. Civic [b18c4 180ps N/A]
    Przez offsiq w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-07-2010, 20:21
  4. Audi TT 1.8T 180km vs Opel Vectra 2.0i 16V Turbo 175KM
    Przez Maru w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 09-02-2009, 01:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •