Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: dostawczak do 30 tys zl

  1. #1
    Awatar patrykus007
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    BlackPearl
    Posty
    296

    dostawczak do 30 tys zl

    Ma ktos z was dostawczaka i wie cos na ich temat ktore sa ekonomiczne i malo awaryjne.Potrzebuje dostawczaka do przewozenia rzeczy takich jak mini plugi opony samochodowe itp.Jesli ktos zna sie na rzeczy prosze o jakies ifno. Zastanawiam sie nad fiatem ducato jak ponizej
    http://moto.allegro.pl/fiat-ducato-l...182381175.html
    Ostatnio edytowane przez patrykus007 ; 14-03-2012 o 19:36
    ____/ \____
    ___(__\=OOOO=/__)___
    ___[_]..........[_]___

  2. #2

    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    40
    Ja mam Renault Master'a od 3 lat i 100kkm i mogę szczerze polecić. Wcześniej był Sprinter ale w to się nie pchaj a co do Ducata to nie wiem jak to nowsze ale te z ok 2004r to silnikowo ok 250 tys i szału nie było zresztą jak szukałem takiego w szwablandii to co drugi z przebiegiem ok 300 tys miał już nowy silnik... A i w Masterku spalanie całkiem przyzwoite bo ok 10-11l. przy normalnej jeździe (silnik 2,8 dti najbardziej udany i prosty przede wszystkim)

  3. #3
    Awatar Tommo
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Zielony
    Posty
    75
    Cytat Zamieszczone przez Patyk Zobacz posta
    Ja mam Renault Master'a od 3 lat i 100kkm i mogę szczerze polecić. Wcześniej był Sprinter ale w to się nie pchaj a co do Ducata to nie wiem jak to nowsze ale te z ok 2004r to silnikowo ok 250 tys i szału nie było zresztą jak szukałem takiego w szwablandii to co drugi z przebiegiem ok 300 tys miał już nowy silnik... A i w Masterku spalanie całkiem przyzwoite bo ok 10-11l. przy normalnej jeździe (silnik 2,8 dti najbardziej udany i prosty przede wszystkim)
    Moim zdaniem ciężko będzię kupić do 30k dobrego busa który będzie miał przebieg mniejszy niż 300tys.
    W tej kwocie też bym celował w Mastera, jeśli nie potrzebujesz napędu na tylną oś.

  4. #4
    Awatar meta
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warmia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    hmmm
    Posty
    295
    Cytat Zamieszczone przez Patyk Zobacz posta
    Ja mam Renault Master'a od 3 lat i 100kkm i mogę szczerze polecić. Wcześniej był Sprinter ale w to się nie pchaj a co do Ducata to nie wiem jak to nowsze ale te z ok 2004r to silnikowo ok 250 tys i szału nie było zresztą jak szukałem takiego w szwablandii to co drugi z przebiegiem ok 300 tys miał już nowy silnik... A i w Masterku spalanie całkiem przyzwoite bo ok 10-11l. przy normalnej jeździe (silnik 2,8 dti najbardziej udany i prosty przede wszystkim)
    Masterka to bardzo przyzwoity bus , fajnie to lata , dynamiczne auto, godne polecenia Fiat... no nie wiem, ja mam obecnie starego chrupka z 97 roku i nie narzekam no ale to inna półka więc nie ma porównania
    pzdr

  5. #5

    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    40
    Aha i tak żeby nie było niejasności to masterek jest z 2001r i ma przejechane już 408 tys. Olej pełny syntetyk i nie bierze ani kropli i co ciekawe czysty nawet po kilku tys od wymiany...

  6. #6
    Awatar patrykus007
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    BlackPearl
    Posty
    296
    spoko dzieki chlopaki.Studiuje jeszcze inne fora o tej tematyce napewno cos wybiore
    ____/ \____
    ___(__\=OOOO=/__)___
    ___[_]..........[_]___

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •