Strona 16 z 26 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 240 z 383

Wątek: Led

  1. #226
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Cytat Zamieszczone przez d_matys Zobacz posta
    Ciekawe jak przy tych ledach mruga kierunek?
    Na klubie z wysp tt-forum.co.uk jest gosc co oferuje wlasnie taki wynalazek do MK1 z ukladem dzialajacym jak w nowych Audi czyli przygaszanie LED przy wlaczonych Xenonach czy tez przy kierunkach. Nie chce mi sie szukac teraz tego ale pozniej postaram sie to znalesc i wklejic linka
    Ostatnio edytowane przez matikte ; 24-11-2011 o 22:41

  2. #227
    Awatar Ramzees
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Gliwice/Zabrze
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Silver
    Posty
    127
    Cytat Zamieszczone przez GRUBYPRZEMEK Zobacz posta
    Hid jak dobry wsadzisz to bedzie elegancko dzialalo najlepiej cos na podzespolach philipsa albo oryginalne przetwornice denso i do tego przejsciowki na zarniki h7 czy tam h1 i bedzie super tylko pamietaj ze zarniki kup jakies lepsze i o temperaturze 4300k poniewaz najlepiej to wyglada jak oryginal a nie chinska zabawka
    w hondzie mialem japonskie za 500 zeta i ale 6000k i swiecily pieknie i jak bym mial wybierac barwe to tylko 6000k a co jest przejsciowka taka zeby na h1 bylo czy h7 ?? czy trzeba nasza oryginalna wiazke rozwalac ??

  3. #228
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Ramzees Zobacz posta
    w hondzie mialem japonskie za 500 zeta i ale 6000k i swiecily pieknie i jak bym mial wybierac barwe to tylko 6000k a co jest przejsciowka taka zeby na h1 bylo czy h7 ?? czy trzeba nasza oryginalna wiazke rozwalac ??
    Poczytaj trochę bo barwa a widoczność to 2 różne sprawy. Oryginalne ksenony mają barwę 4300 lub 5000K (od niedawna Philips wprowadził) cała reszta to już nie xenony a chińskie zabawki. Poza tym te zestawy z allegro nie maja auto-poziomowania i powiem szczerze, że najbardziej mnie w****a jak siedzę sobie w TT gdzie auto jest niskie i ktoś mnie oślepia źle ustawionymi światłami :/ wszystko znajdziesz w wątku o ksenonach.
    I don't have dreams, I have goals.

  4. #229
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    http://www.youtube.com/watch?v=HHGy92ckUbw tu tezkoleś fajna sprawę przedstawia tylko jak to podłączyć itd

    ---------- Post dodany o 13:37 ---------- Poprzedni post z 13:35 ----------

    http://www.youtube.com/watch?v=ajOiK...eature=related

    ---------- Post dodany o 13:41 ---------- Poprzedni post z 13:37 ----------

    http://www.youtube.com/watch?v=uzu2t...eature=related a co sądzicie o tym;> w Moim mniemaniu wygląda to super a w waszym;>??

  5. #230
    Awatar archi781
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    bialy
    Posty
    183
    Przepalila mi sie jedna led-a w pasku stopu, Czy moge wymie jedna tylko czy musze caly pasek?

    Dziekuje

  6. #231
    Awatar BombeiusZ
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    258
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Silver
    Posty
    117
    Cytat Zamieszczone przez matikte Zobacz posta
    Na klubie z wysp tt-forum.co.uk jest gosc co oferuje wlasnie taki wynalazek do MK1 z ukladem dzialajacym jak w nowych Audi czyli przygaszanie LED przy wlaczonych Xenonach czy tez przy kierunkach. Nie chce mi sie szukac teraz tego ale pozniej postaram sie to znalesc i wklejic linka
    Czy chodzi Ci o to Waks Wide Web ?
    TT Quattro - Stage 1

  7. #232
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Cytat Zamieszczone przez BombeiusZ Zobacz posta
    Czy chodzi Ci o to Waks Wide Web ?
    TAk Chodzilo mi wlasnie o ta biala TT. JEst gdzies jeszcze filmik goscia jak to wszystko dziala.
    Na jebaju mozna kupic urzadzonko, do ktorego podlaczamy DRL a ono przygasi nam je na przy wlaczonym xenonie czy tez kierunku za jakies 15€

  8. #233
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #234

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Piękne nalepki na światła gdzie takie mogę kupić. Rozumiem że w nocy świecą jak nalepki odblaskowe?

    Dobra kupiłem zwykłe tanie żarówki rurkowe SMD bez żadnego can busa itp. Do tego zakupiłem filtr który ma zapewnić prawidłową pracę żarówki. Wszystko śmiga odpowiednio. Nic się nie grzeje i nic nie miga.



    ---------- Post dodany 13-12-2011 o 19:18 ---------- Poprzedni post 27-11-2011 z 16:42 ----------


    By podbiło temat.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 12-12-2011 o 14:21

  10. #235

    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Zabrze
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2003
    Kolor
    śrebnyj:)
    Posty
    20
    ramzes- ja posiadam takie lampy, dostałem razem z autem, były zamontowane, z zewnątrz może i jakoś to wygląda ale od strony kierowcy totalna tragedia, ŚWIECI TO NAJWYŻEJ NA JAKIES 10M, konstrukcyjnie jest coś nie tak, żarówka jest za bardzo cofnięta i część światła jest zasłonięta, mogę pokazać wieczorem jak to ****owo świeci

  11. #236

    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    54
    kurde jak ktos bedzie pewny ze potrafi to ja sie pisze na takia zmiane "kierunków" sam nie ogarne szkoda lamp :P

  12. #237
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    mam pytanie odnosnie c5w do tablicy i h6w w pozycje
    pelno tego na allegro, rozne najrozniejsze konstrukcje
    chodzi mi o 2 kwestie zywotnosc i jakosc oswietlenia, wiadomo ze wiekszosc na allegro to chince tym bardziej niepokoi mnie i jedno i drugie
    prosilbym o podzielenie sie swoimi doswiadczeniami osob, ktore eksperymentowaly z ledami w postojowkach i w oswietleniu tablicy,
    jakich wynalazkow nie kupowac, a co i od jakiego sprzedawcy/sklepu sie sprawdzilo
    jako ciekawostke ode mnie podam, ze poki co wyszperalem jeden rodziaj firmowych ledow:
    Narva LED C5W XENON Look 6000K 2 sztuki SV8,5-36 (2102050556) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    jesli nikt nie zaproponuje ciekawego i sprawdzonego przez siebie rozwiazania, to skusze sie na ledy do tablicy z powyzszego linka,
    co do h6w w postojowki nie mam jeszcze swojego typu,
    jak wyglada to u was ?

    "Love Them BOTH" - M.

  13. #238
    Awatar szweda
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    179
    M&V skocz do xenartz czy jakoś tak. Są na parkingu PKS na toruńskiej, zadzwoń to opisze dokładnie jak dojechać.
    Siedzi sobie koleś, ma "kupe diodów" i wie co sprzedaje. OStatnio w oczach milicjantow z drogówki moja specyfikacja amerykańska nie znalazła uznania i dowód mi zabrali za kierunki. Wiec pojechałem do gościa, lampa pod pache i próbowaliśmy różnych wynalazków, aż czerwony klosz przekonał się by świecić na pomarańczowo.

    Ceny jak z allegro, notabene też go znajdziesz.

    Mnie namawiał na zenony 20K temperatury, albo różowe do halogenów.

  14. #239

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Internet
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    167
    Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
    mam pytanie odnosnie c5w do tablicy i h6w w pozycje
    pelno tego na allegro, rozne najrozniejsze konstrukcje
    chodzi mi o 2 kwestie zywotnosc i jakosc oswietlenia, wiadomo ze wiekszosc na allegro to chince tym bardziej niepokoi mnie i jedno i drugie
    prosilbym o podzielenie sie swoimi doswiadczeniami osob, ktore eksperymentowaly z ledami w postojowkach i w oswietleniu tablicy,
    jakich wynalazkow nie kupowac, a co i od jakiego sprzedawcy/sklepu sie sprawdzilo
    jako ciekawostke ode mnie podam, ze poki co wyszperalem jeden rodziaj firmowych ledow:
    Narva LED C5W XENON Look 6000K 2 sztuki SV8,5-36 (2102050556) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    jesli nikt nie zaproponuje ciekawego i sprawdzonego przez siebie rozwiazania, to skusze sie na ledy do tablicy z powyzszego linka,
    co do h6w w postojowki nie mam jeszcze swojego typu,
    jak wyglada to u was ?
    Hej. Chyba z 8 miechów mam już CAN BUS LED DIODY RURKA C5W 36 39 42 mm SZ-N JAFRA (2108362279) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jeszcze się nie przepaliły, mróz też im nie groźny, błędów nie ma więc JA sobie chwalę. Pozdrawiam.
    Są kobiety pistolety!

    - NIE dyskutuję z idiotą! Sprowadzi mnie do swojego poziomu, a tam pokona doświadczeniem.

  15. #240

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez violinka Zobacz posta
    Hej. Chyba z 8 miechów mam już CAN BUS LED DIODY RURKA C5W 36 39 42 mm SZ-N JAFRA (2108362279) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jeszcze się nie przepaliły, mróz też im nie groźny, błędów nie ma więc JA sobie chwalę. Pozdrawiam.
    Zapal samochód przejedz parę kilometrów wyjdź z samochodu na zapalonych światłach i silniku i zobacz czy świeci.
    Na zimno świecą zawsze ale jak się zagrzeją lubią się psuć.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •