Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Haldex kilka pytań odnośnie obsługi..pomóżcie bo nie daje mi coś spokoju..

  1. #1
    Awatar tomus00000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    nowa ruda
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    272

    Haldex kilka pytań odnośnie obsługi..pomóżcie bo nie daje mi coś spokoju..

    Witam koledzy dzisiaj zabrałem się za wymianę oleju w haldexie,rozgrzałem olej do 25 stopni odkręciłem korek spustowy/wlewu,oleju wyleciało może szklanka,oczywiście niema żadnego wycieku ani pocenia ale 4 tyś km wymieniałem sterownik i trochę mi poleciało i o to moje pytanie wcześniej jak wymieniałem weszła niecała tubka i był nowy filtr,teraz tylko oliwa i weszła cała i z otworu rewizyjnego nie leciało postawiłem auto na koła żeby było na równa i zaczęło lekko kapać ale mało poczekałem i zakręciłem boję się teraz żeby nie było za mało albo za dużo,co mi doradzicie kupić jeszcze jeden olej i zrobić od nowa czy mogę być spokojny o niego na lewarku nie leciało nic a cała tuba poszła na poziomie kapało lekko,a wymieniałem żeby był stan po wymianie sterownika na starym oleju zrobiłem z 5tyś...dziękuje za wszystkie odpowiedz pozdrawiam!!!

  2. #2
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    Cytat Zamieszczone przez tomus00000 Zobacz posta
    Witam koledzy dzisiaj zabrałem się za wymianę oleju w haldexie,rozgrzałem olej do 25 stopni odkręciłem korek spustowy/wlewu,oleju wyleciało może szklanka,oczywiście niema żadnego wycieku ani pocenia ale 4 tyś km wymieniałem sterownik i trochę mi poleciało i o to moje pytanie wcześniej jak wymieniałem weszła niecała tubka i był nowy filtr,teraz tylko oliwa i weszła cała i z otworu rewizyjnego nie leciało postawiłem auto na koła żeby było na równa i zaczęło lekko kapać ale mało poczekałem i zakręciłem boję się teraz żeby nie było za mało albo za dużo,co mi doradzicie kupić jeszcze jeden olej i zrobić od nowa czy mogę być spokojny o niego na lewarku nie leciało nic a cała tuba poszła na poziomie kapało lekko,a wymieniałem żeby był stan po wymianie sterownika na starym oleju zrobiłem z 5tyś...dziękuje za wszystkie odpowiedz pozdrawiam!!!
    Przy wymianie wlewa się jedną tubkę. Dlatego myślę, że możesz spać spokojnie. Rzadko podczas wymiany oleju ktoś sprawdza jego stan przez otwór kontrolny. Wlewają dolnym otworem potem zakręcają i podczas tej czynności zawsze jeszcze coś wyleci. Więc wszystko wygląda dobrze. Jak nie wyleciało Ci za dużo oleju podczas zakręcania śruby to jest ok.
    pozdrawiam

  3. #3
    Awatar MiroTT 1,8T
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    DKL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ???
    Rocznik
    2000
    Kolor
    quattro
    Posty
    636
    Zgadzam sie z Toba Marini,wszystko masz wporzadeczku z tym stanem oleju .POZDRAWIAM

Podobne wątki

  1. Kilka pytań odnośnie mk1
    Przez azizi w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-09-2017, 12:08
  2. Audi TT S-Line Polift. Kilka Pytan odnosnie części.
    Przez raper54 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 02-10-2016, 18:31
  3. Wymiana sterownika haldex,kilka pytań????
    Przez tomus00000 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-12-2011, 10:48
  4. "Kilka" pytan odnosnie TeTe
    Przez snopx w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 05-11-2008, 10:13
  5. Kilka pytań odnośnie TT.
    Przez rybik w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-09-2008, 20:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •