Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 85

Wątek: torcida1 - 8J 2.0 TFSI

  1. #16
    Awatar torcida1
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    Wroclove
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrny
    Posty
    62
    A propos ledów, właśnie dlatego nie jestem co do nich tak do końca przekonany, że wcale jakoś porywająco nie wyglądają. Zwykłe dzienne też złe nie są. Generalnie audi zawsze było o krok do przodu jeśli chodzi o ledy, co teraz widac praktycznie w każdym modelu, a w tt to jest tak trochę na odwal się

  2. #17
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Ale wy bzdury opowiadacie czy widzieliście na żywo ledy w TT? Różnica miedzy chińską tandetą z allegro a ori ledy w TT jest bardzo znaczna i to widać od razu.






  3. #18
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Mozesz wierzyc lub nie, ale po raz ostatni LEDy widzialem wlasnie dzis (ul. Hoza, czarna na niemieckich blachach) Byla to godz. 17-sta i bylo jeszcze calkiem widno. Pisze o tym dlatego, bo w A6 czy w A5 zastosowali duze LEDy, a do TT dalei male. Na powyzszych fotkach jest pewne przeklamanie i te LEDy na zywo wcale tak nie wygladaja. Tu wygladaja jak jednolita gruba linia skladajaca sie z LEDow. W rzeczywistosci jest to kilkanascie malych diodek.

    Mimo to, zeby nie byc hipokryta powiem, ze i tak BARDZO mi sie podobaja i bede je mial Wspomnialem tylko, ze moglo byc troche lepiej (np. ledy dwukolorowe - biale i pomaranczowe dla kierunkowskazu). Wspomnialem o A3, bo kilka dni temu jechalo za mna NOCA cos na serio extra, patrzac na lampy w lusterku i okazalo sie, ze bylo to "tylko"A3

    Dla zrownowazenia takie zdjecie:

    Ostatnio edytowane przez Mari ; 15-03-2012 o 23:56

  4. #19
    Awatar torcida1
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    Wroclove
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrny
    Posty
    62
    Pozwolę sobie trochę zmienić temat

    Strasznie drażni mnie ta klapka wlewu paliwa. Porysowana i zmatowiała. Średnio mi się uśmiecha płacić w ASO 800 zł za nową. Na allegro nie ma co szukać używanych w dobrym stanie. Macie na to jakieś swoje patenty? Czy może najlepiej po prostu poszukać na jakimś ebayu, czy cuś?

  5. #20

    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    329
    Zrób fotkę jak to wygląda, może polerka plus odpowiedni klar załatwi sprawę

  6. #21
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez torcida1 Zobacz posta
    Pozwolę sobie trochę zmienić temat

    Strasznie drażni mnie ta klapka wlewu paliwa. Porysowana i zmatowiała. Średnio mi się uśmiecha płacić w ASO 800 zł za nową. Na allegro nie ma co szukać używanych w dobrym stanie. Macie na to jakieś swoje patenty? Czy może najlepiej po prostu poszukać na jakimś ebayu, czy cuś?
    Słabo szukałeś

    Klapka Wlewu Paliwa + Korek Audi TT 8J 2006+ (2186635750) - motoAllegro

    Ta wygląda na całkiem przyzwoitą i co 250zł to nie 800

    Pozdrawiam!

  7. #22
    Awatar torcida1
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    Wroclove
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrny
    Posty
    62
    To jest jedyna sensowna. Problem polega na tym, że uszkodziła się przy magazynowaniu, mają dwie inne, ale wyglądają niewiele lepiej od mojej. Ta była jedyną w stanie idealnym. Uwierz, że szukałem tak, że lepiej się nie da W S-Plusie mi powiedzieli, że polerka nic nie zdziała, a przy lakierowaniu może ucierpieć napis TT i średnio to będzie wyglądać. Rozmawiałem też z ludźmi od hydrografiki i folii i obie te technologie odpadają.
    Ostatnio edytowane przez torcida1 ; 16-03-2012 o 18:30

  8. #23

    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    329
    A piaskowanie i malowanie proszkowe?

  9. #24
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez torcida1 Zobacz posta
    Pozwolę sobie trochę zmienić temat

    Strasznie drażni mnie ta klapka wlewu paliwa. Porysowana i zmatowiała. Średnio mi się uśmiecha płacić w ASO 800 zł za nową. Na allegro nie ma co szukać używanych w dobrym stanie. Macie na to jakieś swoje patenty? Czy może najlepiej po prostu poszukać na jakimś ebayu, czy cuś?
    Wg mnie tylko wypolerowanie i nałożenie bezbarwnego. Pytanie czemu masz klapkę zmatowiałą, może ktoś ją próbował polerować? Mam ten sam rocznik co ty i u mnie klapka jest jak nowa.

  10. #25
    Awatar torcida1
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    Wroclove
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrny
    Posty
    62
    No u mnie jest dość mocno wypłowiała. Widać to w słońcu, że jej kolor jest praktycznie biały. Facet w S-plusie mi powiedział, że to normalne i robi się od słońca, także nie mam pojęcia czemu tak jest u mnie, a u Ciebie inaczej. Lakier jest w bardzo dobrym stanie, jedynie ta klapka. Swoją drogą, bardziej pasuje tu określenie wypłowiały niż matowy
    Ostatnio edytowane przez torcida1 ; 16-03-2012 o 18:59

  11. #26
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    Wspomnialem o A3, bo kilka dni temu jechalo za mna NOCA cos na serio extra, patrzac na lampy w lusterku i okazalo sie, ze bylo to "tylko"A3
    hahaha - wiesz, że identyczne odczucie miałem jakieś 2 lata temu jadąc swoja TT? Patrzę co to takie ekstra ledy w lusterku, potem patrzę... "nowsza" a-trójka (((:

  12. #27
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez torcida1 Zobacz posta
    No u mnie jest dość mocno wypłowiała. Widać to w słońcu, że jej kolor jest praktycznie biały. Facet w S-plusie mi powiedział, że to normalne i robi się od słońca, także nie mam pojęcia czemu tak jest u mnie, a u Ciebie inaczej. Lakier jest w bardzo dobrym stanie, jedynie ta klapka. Swoją drogą, bardziej pasuje tu określenie wypłowiały niż matowy
    Rozumiem ale ta klapka jak i każdy inny element "gołego" aluminium ma lakier bezbarwny celem zabezpieczenia przed czymś takim. Być może ktoś jakimś drobnym papierem wyszlifował sądząc, że tak można i naruszył klar. Najlepiej wg mnie wypolerować delikatnie i zabezpieczyć a będzie jak nowa

  13. #28
    Awatar torcida1
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    Wroclove
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrny
    Posty
    62
    Ok, także coś tam pokombinuję W wolnej chwili zrobię zdjęcie tej klapki i wrzucę na forum.

  14. #29
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Kup sobie coś takiego: POLEROWANIE -inny sposób polerki, polerka,TANIO!!! (2202998156) - motoAllegro to są trzy rodzaje staliwa do polerowania. Wygląda jak taki bardzo delikatny druciak. Nie potrzeba siły delikatnie przecieramy najpierw najgrubszym, później średnim a na koniec drobnym. Po czymś takim wypolerujesz na lustro a jest to tak delikatne, że nic się nie stanie z logiem TT przy czym koniecznie później trzeba zabezpieczyć klarem klapkę. Być może te kłębki wyglądają niepozornie ale uwierz mi, że świetnie polerują.

  15. #30
    Awatar torcida1
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    Wroclove
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrny
    Posty
    62
    Zrobiłem dzisiaj zdjęcie klapki. Za dobrze to nie wygląda w słońcu:


Podobne wątki

  1. TT mk2 2.0 tfsi
    Przez bolek80 w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-10-2017, 09:07
  2. TT tfsi vs bmw e36 4,4
    Przez bolek80 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-04-2017, 11:18
  3. Tuning 2.0 TFSI
    Przez Jaqob w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 155
    Ostatni post / autor: 28-05-2014, 21:28
  4. 1.8 tfsi
    Przez wujekrudi w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 14-03-2014, 22:49
  5. Dźwięk 2.0 TFSI
    Przez Jaqob w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 21-10-2013, 07:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •