Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
MESSIK
Odnośnie tego żenującego postu odpowiadam autorowi, że czas 6sek napisałem celowo z tego względu, że może być to 5.8 lub 6.2 w 300konnej ośce wszystko zależy od umiejętności kierującego i nie widzę nic szczególnego że w 300 konne auto ma takie a nie inne przyspieszenie, gdyby to nie było ciężkie cabrio myślę że czas był by lepszy i mógł by wynosić ok 5.5 5.2. Ale dla ciebie może być to 10sek jeżeli cię to uszczęśliwi, ale nie o tym teraz mowa.
Widziałem twój post i ton wypowiedzi z jakim odnosisz się do Moderatorów na tym forum, nie wróże ci tutaj długiej kariery, jeżeli nie zmienisz swojego postępowania do starszych kolegów, nie będziemy tutaj również znosić niesubordynacji jakiegoś dzieciaka któremu to wydaje się że jest dorosły, nie jestem twoim kolegą z piaskownicy, abyś do mnie rozmawiał, więc zaprzestań tego na tym forum, jeżeli nie dostosujesz się do w.w. tekstu usunę ci konto na stałe, bo widzę że okresowe bany nie przynoszą skutku.
Nie ma znaczenia czy masz 5.2 czy 6.3 do 100 bo moc robi swoje i w zwykłym wyścigu na 1/4 seryjne 225 Quattro zostaje dogonione połknięte przeżute i wyplute taka prawda bo moc robi swoje i widać to przy prędkościach powyżej 100.