Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Alumki do czarnej perełki :)

  1. #1

    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Parczew Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    black
    Posty
    2

    Alumki do czarnej perełki :)

    Podstawowe pytanie
    -17 czy 18 ??
    Zamieszkuje Okolice Lublina ----> Lubartowa ---> Parczew ;P
    I stan dróg w tym regionie nie jest wyśmienity, jaka jest szansa ze zniszcze felge na dziurze jezeli to bedzie 18 a jaka jezeli 17 czy ta roznica jest znacząca??
    -drugie pytanie odnośnie komfortu jazdy czy warto to brac pod uwage czy jest to znikome
    - no i ostatnie xD moze ktos mi podac namiary na alumki z filmiku: Audi TT exhaust sound 1.8T - YouTube
    i co o nich sądzicie?? :P

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Jak wjedziesz w dużą dziurę bez opamiętania to zniszczysz i 13tki tłumaczenie, że 18 nie sa na dziury a 17tki tak jest wg mnie bez sensu ale nie ty jeden tak sądzisz. Jeżdżę na letnich 18tkach i zimowych 17tkach i w obu przypadkach omijam każdą dziurę. Bezstresowo przez dziury to chyba tylko Ursusem można

  3. #3
    Awatar _how__high_
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Piastów / Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granat
    Posty
    44
    Sądzę podobnie jak kolega. To wszystko zależy od kierowcy. Co do felg to są to raczej AEZ EXCITE. Nie są złe ale raczej to miękkie felgi

  4. #4

    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań/Września
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    133
    Myśle,że zasdaniczo nie ma roznicy jeśli chodzi o felgi 17 a 18,szczegolnie jeśli chodzi o mozliwość uszkodzenia przy wjechaniu w dziurę.Jeśli dziura będzie odpowiednia,ktorych niestety w polsce mamy bez liku,szczegolnie po zimie to zniszczysz każda felgę.jeździłem TT na 17 i 18 i osobiście nie dostrzegłem dużego spadku komfortu przy 18-tkach.Co do felg na filmie to mam wrażenie,że nie sa to Excite (zbyt proste ramiona),te są bardziej w stylu AEZ tidore.Generalnie felgi mi się podobają.

  5. #5
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Mieszkam i jezdze na codzien w Lublinie i mysle ze jednak 17' i wysokosc opony min. 45 bo stan drog jest w wielu miejscach fatalny. Pomijajac temat dziur, zeby jezdzic komfortowo lepiej nie przesadzac z felgami bo wytelepie Cie przeokrutnie a na dodatek mozesz miec problemy z zawieszeniem (po roku-dwoch).

  6. #6
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Skąd się u Was wzięło przeświadczenie o wyznaczniku doboru felg do miejsca zamieszkania? Dziury są wszędzie a chęć zakupu powinna być wyznaczana własnymi gustami, stanem portfela. Znam kierowców, którzy i felgi od Kamaza potrafiliby zmasakrować, bo nie patrzą jak jeżdżą. Niestety fakt mieszkania w naszym chorym kraju zmusza do patrzenia nie tylko na drogę ale też i na jej stan. Doskonale wiedzą o tym MOTOCYKLIŚCI, których gorąco pozdrawiam

  7. #7

    Dołączył
    Sep 2009
    Płeć
    Skąd
    gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    11
    Ja jeżdżę na 17 RH ZW3 8,5 i 9J już 3 lata mam na nich oponki 225/45 i jestem bardzo zadowolony.Dziury nie dziury,powoli też nie jeżdżę i żadnych problemów co roku przed sezonem sprawdzam i nic,100 procentowe.Polecam

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-01-2016, 17:28
  2. Druga młodość czarnej TT
    Przez PinBack w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 29-07-2014, 13:13
  3. Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-02-2014, 19:45

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •