Szukałem po forum takiego tematu, nie znalazłem wszystkiego w jednym miejscu, więc zakładam.

Proszę o poprawienie mnie jeżeli się mylę. Jeżeli ktoś chciałby coś dopisać, niech skopiuje listę z poprzedniego postu, tak by w ostatnim zawsze znajdowała się najbardziej kompletna.

Zaznaczam, że nie obcowałem z TT EU za dużo, więc sporo rzeczy jest na zasadzie domysłu.

Kluczyk:

USA: 4 przyciski (dodatkowy czerwony przycisk panic) 315 MHz
EU: 3 przyciski 433 MHz

Zegary:

USA: Licznik w milach, zamiast kontrolki hamulców "wykrzyknika" słowo "brake", napis "Unleaded fuel only" na wskaźniku paliwa
EU: km/h, wykrzyknik, brak napisu.

LAmpy tył:
USA: Brak przeciwmgielnego, podwójne światła cofania, obrysówki boczne, dodatkowe odblaski na bocznej stronie lampy
EU: Przeciwmgielne, jedno światło cofania, brak obrysówek i odblasków

Lampy przod:

USA: Brak postojówki, światło obrysowe umieszczone w kierunkowskazie, pomarańczowy odblask. Brak możliwości uruchomienia świateł przeciwmgielnych z pierwszej pozycji przełącznika włączającej obrysówki i tylne mijania. Brak poziomowania xenonów. "Tzn, u mnie poziomowanie nie działa, ale nie mam komunikatu na fisie o uszkodzeniu systemu, ani blędów Vaga. Z drugiej strony mam czujnik na tylnym wahaczu"

EUPostojówki w odbłyśniku świateł drogowych, NA pozycji postojówek na włączniku możemu uruchomić halogeny, poziomowanie.


Inne
Inny tylny zderzak, na amerykański format tablic.
Konieczność wciśnięcia sprzęgła by odpalić.

Starałem pominąć elementy które można przestawić, jak na przykład przesłonę świateł mijania, czy częstotliwości w radiu. (Ciekawostka, moje radio Made for USA ma działający RDS i nawet przycisk do jego uruchamiania). NIe wypisywałem też różnic w jednostkach na wyświetlaczach, gdyż są przestawialne na system metryczny.

Vin EU zaczyna się od WAU*, a USA od TRU*