Jaaqob zamawiaj z aso-ja kupiłem grill i boczki na allegro od typa co rozbił auto...ale nie miał łącznika więc musiałem jechac do aso. W aso musisz oczywiście zaznaczyć ze auto z 2012 roku jest!!!!Ja też miałem dylemat czy to bedzie to ale oni mają konkretny katalog i wystarczy podać rok produkcji i już.Co do nr z mojej atrapy to postaram się jutro coś podpatrzec ale wątpie ze cos bedzie widać//...Jest jeszcze jedeń drobny problem który musisz wziąść pod uwage-mianowicie nasze zderzaki nie mają otworów w zderzaku w miejscu gdzie te nowe atrapy chromowe z boczków łaczą się z grilem(zderzakiem obejmującym grill)-ja zrobiłem prosty myk--ułamałem z tych chromów w tym miejscu zaczep i tyle ..pasuje idealnie bo pozostałe zaczepy trzymają mocno i solidnie.

EDYCJA ---------- Post dodany 21:45 24-03-2012 ---------- EDYCJA

oczywiście jutro zrobie jakieś foto...aaa ja też w katalogu nie widzilem łacznika tylko jakis kiepskiej jakosci obrazek przedstawiający ten łącznik ale gosc powiedział że od 2012 jest nowa seria i to bedzie to ...zaufałem i za pare dni miałem już komplet na aucie...