Strona 13 z 27 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 195 z 396

Wątek: Jaqob - TT 2.0 TFSI

  1. #181
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Rockford Fosgate. posiadam, bo jest to dla mnie najlepsza linia, właśnie z monoblok i regulacją basu na pilocie w schowku dwu cewkowy sub 25cm robi robotę i to w wielkim aucie, gdzie aby uzyskać ciśnienie trzeba się naprężyć, odnośnie JBL jest marketowy, ale jest też linia wyższych lotów, dlatego chciałem zobaczyć co tam schowali.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #182
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez KubaFRS Zobacz posta
    JBL łomocze, a nie gra, to jest nie tylko moje zdanie, ale także wielu osób siedzących długo w temacie. Pięknie to wygląda Co do samej firmy, to tak jak mówię, ja bym JBL nie zamontował. Mówisz, że chętnie zmniejszył byś ilość basów... dlatego montuje się zajebiste monobloki z regulacją Punch'u - małym panelem, podciągniętym gdzieś w zasięgu ręki, na którym jest pokrętło, regulujesz sobie bas. Co do jakości komponentów to nigdy nie zamontuje nic innego jak Rockford Fosgate. Polecam też Ground Zero bo słyszałem jak gra.

    EDIT: Wykonanie, jakość roboty i pomysł - pierwsza klasa!
    Regulacja basów jest i pierwszy raz z niej skorzystałem co do dźwięku jak dla mnie jest rewelacyjnie i w sumie lepiej niż się nawet spodziewałem no ale może nie mam słuchu.

    EDYCJA ---------- Post dodany 21:16 16-05-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Rockford Fosgate. posiadam, bo jest to dla mnie najlepsza linia, właśnie z monoblok i regulacją basu na pilocie w schowku dwu cewkowy sub 25cm robi robotę i to w wielkim aucie, gdzie aby uzyskać ciśnienie trzeba się naprężyć, odnośnie JBL jest marketowy, ale jest też linia wyższych lotów, dlatego chciałem zobaczyć co tam schowali.
    Tak, właśnie zapomniałem napisać, że głośniki wcześniej kupiłem na promocji w Lidlu a w bagażniku płyta MDF poszła z mojego starego biurka

  3. #183
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Nie bardzo rozumiem co miałeś na myśli, jeżeli decydujesz opisywać się swoje mody publicznie, to nie dziw się że ktoś jest ciekawy co i jak, twój opis wygląda tak, mam coś fajnego popatrzcie sobie i po podziwiajcie, ale co to jest nie bardzo wiem, bo mnie to nie obchodzi, lub nie mam zielonego pojęcia za co zapłaciłem, czy w dziale projekty też mamy zejść do takiego poziomu dyskusji, jak zapytasz o BT skieruje cię do Norauto
    Generalnie to nie mam już pytań.
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 16-05-2012 o 21:17
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #184
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Nie bardzo rozumiem co miałeś na myśli, jeżeli decydujesz opisywać się swoje mody publicznie, to nie dziw się że ktoś jest ciekawy co i jak, twój opis wygląda tak, mam coś fajnego popatrzcie sobie i po podziwiajcie, ale co to jest nie bardzo wiem, bo mnie to nie obchodzi, lub nie mam zielonego pojęcia za co zapłaciłem, czy w dziale projekty też mamy zejść do takiego poziomu dyskusji, jak zapytasz o BT skieruje cię do Norauto
    Generalnie to nie mam już pytań.
    W tamtym tygodniu zaczął charczeć głośnik od strony kierowcy więc postanowiłem coś z tym zrobić. Jak już udałem się do odpowiedniej firmy głupio było rozbierać boczek drzwi aby wstawić tam taki sam głośnik stąd pomysł na ich wymianę. Nie jestem fanem jakiegoś dziwnego tuningu dlatego warunek był taki, że wszystko ma wyglądać jak fabrycznie tak naprawdę nawet nie planowałem dawać tam subwoofera no ale powiedzmy dałem się namówić Nie jestem typowym audiofilem i jakość dźwięku jak dla mnie jest lepsza niż się tego spodziewałem i co więcej nie planowałem tutaj pokazywać jakiegoś super Car Audio bo nie to było zamiarem. Najważniejsza dla mnie była jakość wykonania tego wszystkiego, bardziej mi zależało na tym, że nic mi nie uszkodzą przy montażu niż na tym, że będę miał platynowe kable. Dokładnie tak jak pisałeś nie znam się na tym i moja weryfikacja poległa na moim własnym słuchu.

    Jesteś znawcą ok proszę bardzo. Spisałem symbole i mam dokładnie to zamontowane:

    1. subwoofer - JBL MS-10SD2 SLIM - Sklep BASSER - w grę wchodził tylko taki subwoofer bo przestrzeń bagażowa miała się nie zmniejszyć i tak jest podłoga jest na takiej samej wysokości.
    2. wzmacniacz - WZMACNIACZ JBL MS-A1004 Zduńska Wola (2325872201) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    3. zestaw głośników - Zestaw JBL 165 mm MS-62C - Sklep BASSER

    Dokładnie taki sprzęt mam zamontowany do tego kable, płyta, robocizna itd.

    teraz możecie wyśmiać ... proszę
    Ostatnio edytowane przez Jaqob ; 16-05-2012 o 22:20

  5. #185
    Awatar samek
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Grodzisk Maz.
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    339
    Z ciekawości zapytam: wygłuszali drzwi?

    Z mojej strony dodam, że z przyjemnością czytam o każdej modyfikacji czekam na następne (może kamera cofania, albo tv do RNSE).

  6. #186
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez samek Zobacz posta
    Z ciekawości zapytam: wygłuszali drzwi?

    Z mojej strony dodam, że z przyjemnością czytam o każdej modyfikacji czekam na następne (może kamera cofania, albo tv do RNSE).
    Tak, wygłuszali co do kamery cofania to będzie natomiast TV się nie opłaca montować bo sygnał analogowy za kilka miesięcy całkowicie zniknie chyba, że jest jakaś cyfrowa alternatywa. Z elektroniki to pewnie jeszcze DVD dołożę co by w trasie dzieciak bajki mógł oglądać

  7. #187
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    teraz możecie wyśmiać ... proszę
    Jaaqob wydaje mi sie, ze ZUCZEK nie to mial na mysli, bradziej chodzilo chyba o to, ze JBL juz dawno bardzo opuscilo sie z jakoscia swojego sprzetu (oporcz serii GTI ) i o to, ze konkurencja ma do zaoferowania duzo lepszy sprzet w tym przedzile cenowym jesli chodzi o jakosc dzwieku
    gratuluje bo osobiscie mi sie podoba ten mod jesli chodzi o jakos wykonania i praktycznie zero ingerencji w ori wyglad

  8. #188
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez matikte Zobacz posta
    Jaaqob wydaje mi sie, ze ZUCZEK nie to mial na mysli, bradziej chodzilo chyba o to, ze JBL juz dawno bardzo opuscilo sie z jakoscia swojego sprzetu (oporcz serii GTI ) i o to, ze konkurencja ma do zaoferowania duzo lepszy sprzet w tym przedzile cenowym jesli chodzi o jakosc dzwieku
    gratuluje bo osobiscie mi sie podoba ten mod jesli chodzi o jakos wykonania i praktycznie zero ingerencji w ori wyglad
    Spoko tak jak już wcześniej napisałem nie jestem znawcą i obecny sprzęt wykracza poza zakres skali słuchu mojego ucha

  9. #189
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    uu jak wygłuszali drzwi to doszło parę kg hehehe
    i tym humorystycznym akcentem proponuję skończyć napinkę;P
    jak ktoś nie jest audiofilem to i to co jest u Jaaqob urywa suty a w zasadzie bębenki:P
    to teraz zdecydowanie musisz podnieść moc:P

  10. #190

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Nie rajcują mnie w bagażnikach ogromne wzmacniacze, tuby itp itd. U Jaqooba jest wszytko z gustem i ładnie pochowane. Wygląda na ori zestaw AUDI.

  11. #191
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    uu jak wygłuszali drzwi to doszło parę kg hehehe
    i tym humorystycznym akcentem proponuję skończyć napinkę;P
    jak ktoś nie jest audiofilem to i to co jest u Jaaqob urywa suty a w zasadzie bębenki:P
    to teraz zdecydowanie musisz podnieść moc:P
    Śmiałem się do nich, że będę musiał te 20KG schudnąć nie ma opcji a moc zostanie podniesiona w swoim czasie.

    EDYCJA ---------- Post dodany 12:23 17-05-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Nie rajcują mnie w bagażnikach ogromne wzmacniacze, tuby itp itd. U Jaqooba jest wszytko z gustem i ładnie pochowane. Wygląda na ori zestaw AUDI.
    Bo dokładnie takie było założenie. Do tego stopnia, że w pierwszej fazie miało nawet nie być widać w bagażniku tej maskownicy i wzmacniacza tylko podłoga ale zaproponowali, że zrobią to ze smakiem i tak też uczynili.

  12. #192
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    Dla mnie czyli człowieka , który również nie kładzie nacisku na jakość melodii sprzęt ,który zamontowałeś Przemek jest na prawdę super . Biorąc pod uwagę jakość wykonania i wszystkie dodatkowe aspekty wygląda to bajecznie i za pewne podobnie gra. Moje ucho nie odróżniło by melodi z Ground Zero od jbl więc dla mnie bomba a miło że na forum również są osoby znające się na car audio i można w tej dziedzinie zasięgnąć ich opinii reasumując Jaaqob kolejny zaj... mod gratuluję

  13. #193
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    TV się nie opłaca montować bo sygnał analogowy za kilka miesięcy całkowicie zniknie chyba, że jest jakaś cyfrowa alternatywa
    Przeciez sa tunery DVB-T. Ja od ponad roku sie nad tym zastanawiam i wniosek moj jest taki, ze bedzie fajnie przez pierwszy tydzien, gdzie podczas miejskiej jazdy bede na sile ogladac "rozmowy w toku" albo "agrobiznes" a potem juz nie bede tego wlaczal. Lepsze jest samo wyjscie TV-OUT z mozliwoscia podpiecia wszystkiego, czyli np. telefonu z masa filmow czy TV z orange za smieszne pieniadze przez streaming.

  14. #194
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    ....a mnie ciekwi podłaczenie, czy głosniki fabryczne masz podłączone przez wzmacniacz, czy tylko sub podłaczony na mostku, i z ciekawości jak z wyjściami oddzielne czy po Hi-Level??

  15. #195

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    odseparowane 16 stki na dwóch kanałach i pewnie mostek na suba... fabryczne jakby poszły na wzmacniacz to by tylko dym z nich poszedł.... hehe.... no i postaram się podrzucić rozwiązanie problemu wartości jbl-ów... skoro przyjechał chłopina ttką do firmy, która przerobiła już masę projektów z zakresu db draga lub sound offu i koleś się skarży na charczące głośniki, a nie jest audiofilem, wniosek nasuwa sie sam - lubi głośno grać a takich klientów jest najwięcej , a zatem choć w tym przedziale cenowym znajdzie sie kilka zestawów z bardziej naturalnym brzmieniem, to wybór padł ta zestaw , który wytrzyma najlepiej katowanie a z jakością odtwarzania też sobie poradzi i stąd pewnie taki mocny jbl.... o jakość wykonania bym sie nie martwił , chłopaki z bassera wiedza co robią, są dokładni i rzetelni.... będzie grało! poza tym, fajny projekt tego montażu - cichy szyk i elegancki do tego... pozdr

Podobne wątki

  1. TT mk2 2.0 TFSI MaTTeusz
    Przez MaTTeusz w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-02-2018, 20:06
  2. TT mk2 2.0 tfsi
    Przez bolek80 w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-10-2017, 09:07
  3. TT tfsi vs bmw e36 4,4
    Przez bolek80 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-04-2017, 11:18
  4. Silnik 2.0 TFSI w Mk 1
    Przez maehix w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 05-10-2014, 22:32
  5. 1.8 tfsi
    Przez wujekrudi w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 14-03-2014, 22:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •