Strona 12 z 26 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 166 do 180 z 396

Wątek: Jaqob - TT 2.0 TFSI

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Oba grille mi sie tak samo podobaja. Musze zobaczyc na zywo (miales chyba wpasc na bemowo :P)
    Cytat Zamieszczone przez Darson Zobacz posta
    Wyobraź sobie mk2 w takim kolorze... to już nie to samo, zresztą Mari pewnie może to potwierdzić jak teraz jeździ bardziej kolorowym
    To prawda. Srebrny mi troche obrzydl, a zeby podkreslic linie TT padlo na kolor jasny, bo na nim widac wszystkie detale. Bialych aut juz od groma, wiec odwazylem sie wybrac pomarancz z palety audi.

    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Idę a przede mną 3 chłopaków wiek ok 30 lat i słyszę łaaaaałłł jakie TT ... normalnie duma mnie rozpierała
    Czasami mysle, ze ja z moim chyba przesadzilem bo 3/4 osob nie przechodzi obok niego obojetnie, wliczajac NAWET tzw. "mocherowe berety" co mnie MEGA zdziwilo, bo nie sadzilem nigdy, ze takie osoby zwracaja uwage na auta

  2. #2
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    MK1 nie robiła takiego wrażenia na ludziach jak obecne TT.
    Oj nie wiem właśnie czy nie jest odwrotnie - pamiętam, że często na parkingach słyszałem przychylne komentarze dla mojej srebrnej MK1 i to nawet od starszych osób 50-60 lat - typu żona do męża - zobacz jakie piękne auto (:

  3. #3
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Blerx Zobacz posta
    Oj nie wiem właśnie czy nie jest odwrotnie - pamiętam, że często na parkingach słyszałem przychylne komentarze dla mojej srebrnej MK1 i to nawet od starszych osób 50-60 lat - typu żona do męża - zobacz jakie piękne auto (:
    Inaczej powiem MK1 i MK2 są piękne co do reakcji to Blerx już niebawem sam się przekonasz

  4. #4
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Bardzo przyzwoicie to wygląda, i kto powiedział, że TT nie może być eleganckie i reprezentatywne dla biznesmena?

  5. #5
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    heh no nie oszukujmy się linia mk1 ma już 14 lat (tyle lat temu się pokazały:P ) więc musi być już to opatrzone. Generalnie kiedyś za dzieciaka tt mk1 robiło na mnie dużo większe wrażenie niż pare lat temu mk2 , nawet jak kupiłem swoją to znajomi mi opowiadali jaki to był szał jak sie pokazało ufo , nawet "było ładniejsze od porsche 911" takie słyszałem opinie
    Auto Jaaqoba jest mocno doinwestowane posiada full pakiety , sliczny lakier dlatego prezenci się fajnie ale taka zwykła goła mk2 serio nie robi na mnie wrażenia, i jak bym postawił moją to nawet tylko pod względem wizualnym mi się bardziej podoba
    Ciężko aby auto które jest 14 lat na rynku nadal się podobało i nie wiało starością a mk1 właśnie taka jest
    ale niema już chyba co debatować na temat wyższości mk2 nad mk1 i odwrotnie bo to nie ten dział:P
    ogólnie auto super i jak będzie tak zamiatać jak pomarańczowe sirocco to będzie kozak(oczywiście pod żadnym pozorem nie piszę że masz robić tam gdzie było robione sirocco, bo nawet dla Ciebie lepiej jak rogal wystroi to gdyż powinien policzyć po lepszej cenie ze względu że auto juz tam było)

  6. #6
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    heh no nie oszukujmy się linia mk1 ma już 14 lat (tyle lat temu się pokazały:P ) więc musi być już to opatrzone. Generalnie kiedyś za dzieciaka tt mk1 robiło na mnie dużo większe wrażenie niż pare lat temu mk2 , nawet jak kupiłem swoją to znajomi mi opowiadali jaki to był szał jak sie pokazało ufo , nawet "było ładniejsze od porsche 911" takie słyszałem opinie
    Auto Jaaqoba jest mocno doinwestowane posiada full pakiety , sliczny lakier dlatego prezenci się fajnie ale taka zwykła goła mk2 serio nie robi na mnie wrażenia, i jak bym postawił moją to nawet tylko pod względem wizualnym mi się bardziej podoba
    Ciężko aby auto które jest 14 lat na rynku nadal się podobało i nie wiało starością a mk1 właśnie taka jest
    ale niema już chyba co debatować na temat wyższości mk2 nad mk1 i odwrotnie bo to nie ten dział:P
    ogólnie auto super i jak będzie tak zamiatać jak pomarańczowe sirocco to będzie kozak(oczywiście pod żadnym pozorem nie piszę że masz robić tam gdzie było robione sirocco, bo nawet dla Ciebie lepiej jak rogal wystroi to gdyż powinien policzyć po lepszej cenie ze względu że auto juz tam było)
    Ja mam compsport w Łodzi i z tego co rozmawiałem to też dają radę. Zresztą u mnie chyba sprawa jest prostsza bo będzie K04, graty od TTS bardziej to popularne niż np. tak jak u ciebie konkretnie pod Twój stage musiał pisać program.

  7. #7
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    pomimo tego że to w łodzi to stroić będzie i tak ta sama osoba:P ale mechanike kto inny i chyba dobrze

  8. #8
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    pomimo tego że to w łodzi to stroić będzie i tak ta sama osoba:P ale mechanike kto inny i chyba dobrze
    czyli na strojenie przyjedzie WIADOMO O KOGO CHODZI?

    EDYCJA ---------- Post dodany 13:09 28-04-2012 ---------- EDYCJA

    Wczoraj dotarła do mnie mała paczuszka z USA




    Montaż po powrocie z weekendu majowego. Na wszelki wypadek zamontuje po powrocie na wypadek gdyby się okazało, że w trasie szumienie jest denerwujące. Nagram filmik przed i po, zobaczymy jaka różnica.

    Ostatnio edytowane przez Jaqob ; 28-04-2012 o 12:12

  9. #9
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Gratuluje i czekamy na opis wrażeń i po montażu







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  10. #10
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Od poniedziałku auto stało w firmie Basser zajmującej się pro car audio. Przed chwilką odebrałem auto i na żywo relacje takie, że gra mega! Założenie było takie, że zostajemy przy fabrycznym RNSE ale wymieniamy wszystkie kable, wszystkie głośniki montujemy subwoofer w bagażniku ale tak żeby było miejsca jak dawniej.

    Poniżej zdjęcia tak na szybko zrobione.

    Na zdjęciu może jakoś dziwnie ta skóra wygląda (jakieś odbicie światła) ale na żywo prezentuje się to pięknie.





    Wszystko profi zrobione nawet schowki w bagżaniku jak z fabryki.





    z przodu wizualnie nic się nie zmieniło co do grania to dźwięk jest mega! Pierwszy raz w życiu mam sprzęt gdzie zmniejszyłem ilość basów bo nie idzie wytrzymać ogólnie coś pięknego i jestem bardzo zadowolony. W innym aucie nigdy bym się nie zdecydował na takie audio a TT zasługuje na to i wszystkim polecam
    Ostatnio edytowane przez Jaqob ; 16-05-2012 o 16:45

  11. #11
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Mimo że audio jest na samym końcu moich priorytetów to muszę przyznać że jestem pod wrażeniem jakości wykonania .
    Wszystko porządnie i jakościowo zrobione , w sumie wygląda to tak że fabryka by się nie powstydziła wypuścić tego pod własnym znakiem
    Gratuluję kolejnej udanej modyfikacji ...












    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  12. #12
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Jakość jest super, każdy element w bagażniku ma wyżłobienie tak jak z fabryki muszę przyznać, że mnie chłopaki bardzo pozytywnie zaskoczyli. Co do priorytetów to "inne" mody planowane są na jesień więc teraz mogłem sobie pozwolić na taki.

  13. #13
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Jakość montażu powala, jest tak jak lubię, ponieważ sam jestem audiofilem przydało by się abyś opisał jakie komponenty zostały zastosowane w tym zestawie jestem bardzo ciekawy co tam siedzi? wszystko jest na JBL? i z jakiej serii?
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #14
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Tak to wygląda teraz

    Ostatnio edytowane przez Jaqob ; 17-05-2012 o 11:25

  15. #15
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    JBL łomocze, a nie gra, to jest nie tylko moje zdanie, ale także wielu osób siedzących długo w temacie. Pięknie to wygląda Co do samej firmy, to tak jak mówię, ja bym JBL nie zamontował. Mówisz, że chętnie zmniejszył byś ilość basów... dlatego montuje się zajebiste monobloki z regulacją Punch'u - małym panelem, podciągniętym gdzieś w zasięgu ręki, na którym jest pokrętło, regulujesz sobie bas. Co do jakości komponentów to nigdy nie zamontuje nic innego jak Rockford Fosgate. Polecam też Ground Zero bo słyszałem jak gra.

    EDIT: Wykonanie, jakość roboty i pomysł - pierwsza klasa!

Podobne wątki

  1. TT mk2 2.0 TFSI MaTTeusz
    Przez MaTTeusz w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-02-2018, 20:06
  2. TT mk2 2.0 tfsi
    Przez bolek80 w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-10-2017, 09:07
  3. TT tfsi vs bmw e36 4,4
    Przez bolek80 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-04-2017, 11:18
  4. Silnik 2.0 TFSI w Mk 1
    Przez maehix w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 05-10-2014, 22:32
  5. 1.8 tfsi
    Przez wujekrudi w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 14-03-2014, 22:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •