Cytat Zamieszczone przez archi781 Zobacz posta
Jeszcze mi sie to nie zdarzylo. Jakies mzonki o tych 5L/100km raczej 7-9L/100km

EDYCJA ---------- Post dodany 00:26 11-03-2012 ---------- EDYCJA




Rozumiem Cie MIchalTT bardzo dobrze. Sam wlasnie uzywam TDI a Nie RS ze wzgledu na to jak OGROMNA jest roznica miedzy tymi samochodami i przedewszyskim jakiego skilla wymaga jazda RS ponad TDI.

Z ogromnym szacunkiem do Mari, ktory zawsze sluzy mi pomocą NIGDY! ironią czy cynizmem. Wydaje mi sie ze robienie Z TDI RS to dokladnie to samo co robienie z TT FWD TTS. I tu nie chodzi o to ze roznice w osiagach miedzy TDI a RS sa przepascia wieksza niz TT a TTS ale o zasade przyklejania znaczka Mpower na cos co nie ma prawa tego znaczka miec.

Rozumiem Mari i Jaaqoba bo pakiet TTS jest naprawde sweet. Jednak jak widze TTS z wydechem od TT (nie wiem jaki ma Jaaqob, wiem ze Mari ma 2x4) to juz wiem ze chodzi glownie o szpan!
Fajnie jest ukrywac cos "cennego" i pokazywac tylko wtedy kiedy przyjdzie czas na KILLA ;D a nie "odstraszac" emblematami.


Mowie jednak co mysle i nie krytykuje nikogo bylbym bowiem hipokrytą gdybym probowal. Sam przyznam ze kupilem TT zeby "powozic ****la"

EDYCJA ---------- Post dodany 00:27 11-03-2012 ---------- EDYCJA



No no, zeby kolego kiedys "Clio" nie objechalo Twojej TTS ))

EDYCJA ---------- Post dodany 00:32 11-03-2012 ---------- EDYCJA




Mari :P

Audi TT TDi Quattro: Scorpion Full System - YouTube
To samo można by powiedzieć o TT diesel, czyli auto które jest niby jakie, sportowe czy nie bo niestety ale taką TT objeżdżam swoim tapczanem i dziwnie to wygląda, jak takie ładne auto, dostaje baty od zwykłego dupowozu