Jak juz wiele razy pisalem, nie chodzi mi o to, by ktos mowil badz myslal "oooo, TTS jedzie", bo uwierz mi, pewnie ze 40% osob nie odroznia MK1 od MK2, z pozostalych 60% osob pewnie nie wie o ostnieniu TTS i TTRS, a tylko garstka osob wie, jakimi detalami wykonczenia roznia sie te wersje. Ja mam u siebie z wizualnych detali praktycznie wszystko od TTS, lacznie z wydechem. Zalozylem ten pakiet tylko i wylacznie dlatego, bo mi sie podobal abstrahujac od wersji, z jaka jest skojarzony, podobnie jak wiele osob zaklada zderzaki w MK1 od wersji R32. Czy oni tez wg. Ciebie udaja, ze maja silnik 3,2 litra, a kazdy przechodzien mysli "hmm jedzie TT i to na dodatek 3.2. Suuuper!". Jesli chodzi o emblemat to owszem, jak poszukasz w moich archiwalnych postach ZAWSZE dzialaly na mnie emblematy M, S, RS, S-line , AMG itd. na zwyklych autach jak plachta na byka. Niestety grill od wersji S ma miejsce na emblemat i jak go zdejme, to pozostanie dziura 5 cm. Wg. Ciebie co mam tam umiescic? Podkowe rodem ze starych mercow, a moze swoje imie? Co bym nie zrobil, to bedzie zle. Z tego powodu pozostanie tam TTS (z tylu oczywiscie nie mam), bo praktycznie rzecz ujmujac od S-ki auto bedzie sie roznic jedynie (a moze "az") brakiem quattro. Program mam w niedalekiej perspektywie zrobic tam gdzie Jaqooba auto, ktore dzis juz jest bardziej dynamiczne od fabrycznego TTS'a Nie wiem w ogole po co ten caly post, nie musialem tego pisac... :/