Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Wątek: Wszem i wobec ogłaszam, że można nabyć już Audi TT-RS w wersji TDI!

  1. #1
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176

    Wszem i wobec ogłaszam, że można nabyć już Audi TT-RS w wersji TDI!

    Tak o to drodzy użytkownicy, nadeszła wiekopomna chwila w której każdy już może jeździć ekonomicznie swoją TT-RS!!!Audi TT Serwis BMW Fota, 2008r., 1968cm3, 170 KM - otomoto.pl




    EDYCJA ---------- Post dodany 14:26 20-02-2012 ---------- EDYCJA

    ..swoją drogą musiał mieć niezłego dzwona, że fota wymyśliła sobie PAKIET RS..... (Koncern Audi, że też na to nie wpadł sam..)

  2. #2
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Jedyne co jest troche dziwne, to klekot silnika diesla w aucie, w ktorym spodziewasz sie dzwiekow pieszczacych ucho.


    Czemu sadzisz, ze musial mniec dzwona. Ja tez mam pelen pakiet od TTS, Jaaqob tez, obaj mamy wszystkie czesci sprzed przelozenia gratow. Do tego mam mnostwo fotek.


    Temu TDI brakuje jeszcze progow

  3. #3
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Mari, nie wiem ja osobiście nie słyszałem o wykupieniu 2.0TDI z fabryki wraz z pakietem TT-RS być może moje dane nie są aktualne.
    Aczkolwiek nigdzie nie widziałem w konfiguratorach czy u dealera możliwości nabycia TT w dowolnym pakiecie RS,S itp. Tylko o s-line słyszałem

  4. #4
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Co więcej znam nawet taką jedną 3.2 co zderzak ma założony od TT RS a też dzwona nie miała a ten pakiet to sobie wymyślił wiadomo

  5. #5
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    No jest taka jedna TT-RS 3.2T, a też nie słyszałem że by z fabryki wychodziła, lampy, zderzak i jest pakiet jaki chcemy czy to S czy RS.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #6
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    A ja nie słyszałem o takiej, to ściema daliście się nabrać
    Prędzej Żuczka TT jest 8 osobowa, niż istnieje taka

  7. #7
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Pewnie tak ale ta z ogłoszenia to musi robić trochę obciach. Patrzysz RS na grillu a clio sport go objezdza a pozniej na forach pisza, że RSke skillowali

  8. #8
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Przynajmniej klipsa trzeba wbić to już takie pierdopędy mu nie podskoczą, 2.0tdi po małym koksiku trochę zaczyna jechać.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #9
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Też mi się obiło o uszy to i tamto jeśli chodzi o wizualny tuning na TT RS

    Jeśli chodzi o tego diesla to dobrze że jeszcze nie ma znaczka RS z tył i nie zmienił spojlera ...
    Jak by wywalili napis RS z przedniego grilla to jeszcze by uszedł
    No i w sumie w ogłoszeniu nigdzie nie jest napisane że to TT RS ....







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  10. #10
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Autor ogłoszenia popełnił znaczny błąd... Nie chodzi mi o pakiet RS, ale o zdjęcie licznika które umieścił w ogłoszeniu... Kto normalny wrzuca do ogłoszenia sprzedaży 170-konnego diesla, który na trasie przy spokojnej jeździe potrafi spalić pewnie około 5-6l ropy, zdjęcie licznika na którym średnie spalanie wynosi 19.1 l/100km Rozumiem żeby to był prawdziwy RS, gdzie wówczas spalanie odgrywa drugoplanową rolę W tym wypadku to strzał we własne kolano

  11. #11
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Autor ogłoszenia popełnił znaczny błąd... Nie chodzi mi o pakiet RS, ale o zdjęcie licznika które umieścił w ogłoszeniu... Kto normalny wrzuca do ogłoszenia sprzedaży 170-konnego diesla, który na trasie przy spokojnej jeździe potrafi spalić pewnie około 5-6l ropy, zdjęcie licznika na którym średnie spalanie wynosi 19.1 l/100km Rozumiem żeby to był prawdziwy RS, gdzie wówczas spalanie odgrywa drugoplanową rolę W tym wypadku to strzał we własne kolano
    Z pakietu RS na razie jest przedni zderzak i spalanie, moc planowali w przyszłości

  12. #12
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Może dopiero wyjechał ze stacji i depnął lekko wtedy takie spalanie to norma, ale fakt może odstraszyć.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #13
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    No z tym spalaniem to pic na wodę po raz kolejny zdjęcie typowo pod zielonego usera "sportowych coupe". Mógł dać 11/100 to byłoby wiarygodnie i bezpiecznie ze strony ekonomicznej dla potencjalnego klienta.

  14. #14
    Awatar archi781
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    bialy
    Posty
    183
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    ... Kto normalny wrzuca do ogłoszenia sprzedaży 170-konnego diesla, który na trasie przy spokojnej jeździe potrafi spalić pewnie około 5-6l ropy
    Jeszcze mi sie to nie zdarzylo. Jakies mzonki o tych 5L/100km raczej 7-9L/100km

    EDYCJA ---------- Post dodany 00:26 11-03-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    Tak o to drodzy użytkownicy, nadeszła wiekopomna chwila w której każdy już może jeździć ekonomicznie swoją TT-RS!!!Audi TT Serwis BMW Fota, 2008r., 1968cm3, 170 KM - otomoto.pl

    EDYCJA ---------- Post dodany 14:26 20-02-2012 ---------- EDYCJA

    [/COLOR]..swoją drogą musiał mieć niezłego dzwona, że fota wymyśliła sobie PAKIET RS..... (Koncern Audi, że też na to nie wpadł sam..)

    Rozumiem Cie MIchalTT bardzo dobrze. Sam wlasnie uzywam TDI a Nie RS ze wzgledu na to jak OGROMNA jest roznica miedzy tymi samochodami i przedewszyskim jakiego skilla wymaga jazda RS ponad TDI.

    Z ogromnym szacunkiem do Mari, ktory zawsze sluzy mi pomocą NIGDY! ironią czy cynizmem. Wydaje mi sie ze robienie Z TDI RS to dokladnie to samo co robienie z TT FWD TTS. I tu nie chodzi o to ze roznice w osiagach miedzy TDI a RS sa przepascia wieksza niz TT a TTS ale o zasade przyklejania znaczka Mpower na cos co nie ma prawa tego znaczka miec.

    Rozumiem Mari i Jaaqoba bo pakiet TTS jest naprawde sweet. Jednak jak widze TTS z wydechem od TT (nie wiem jaki ma Jaaqob, wiem ze Mari ma 2x4) to juz wiem ze chodzi glownie o szpan!
    Fajnie jest ukrywac cos "cennego" i pokazywac tylko wtedy kiedy przyjdzie czas na KILLA ;D a nie "odstraszac" emblematami.


    Mowie jednak co mysle i nie krytykuje nikogo bylbym bowiem hipokrytą gdybym probowal. Sam przyznam ze kupilem TT zeby "powozic ****la"

    EDYCJA ---------- Post dodany 00:27 11-03-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Pewnie tak ale ta z ogłoszenia to musi robić trochę obciach. Patrzysz RS na grillu a clio sport go objezdza a pozniej na forach pisza, że RSke skillowali
    No no, zeby kolego kiedys "Clio" nie objechalo Twojej TTS ))

    EDYCJA ---------- Post dodany 00:32 11-03-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    Jedyne co jest troche dziwne, to klekot silnika diesla w aucie, w ktorym spodziewasz sie dzwiekow pieszczacych ucho.

    Mari :P

    Audi TT TDi Quattro: Scorpion Full System - YouTube
    Ostatnio edytowane przez archi781 ; 11-03-2012 o 00:52

  15. #15
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Jak juz wiele razy pisalem, nie chodzi mi o to, by ktos mowil badz myslal "oooo, TTS jedzie", bo uwierz mi, pewnie ze 40% osob nie odroznia MK1 od MK2, z pozostalych 60% osob pewnie nie wie o ostnieniu TTS i TTRS, a tylko garstka osob wie, jakimi detalami wykonczenia roznia sie te wersje. Ja mam u siebie z wizualnych detali praktycznie wszystko od TTS, lacznie z wydechem. Zalozylem ten pakiet tylko i wylacznie dlatego, bo mi sie podobal abstrahujac od wersji, z jaka jest skojarzony, podobnie jak wiele osob zaklada zderzaki w MK1 od wersji R32. Czy oni tez wg. Ciebie udaja, ze maja silnik 3,2 litra, a kazdy przechodzien mysli "hmm jedzie TT i to na dodatek 3.2. Suuuper!". Jesli chodzi o emblemat to owszem, jak poszukasz w moich archiwalnych postach ZAWSZE dzialaly na mnie emblematy M, S, RS, S-line , AMG itd. na zwyklych autach jak plachta na byka. Niestety grill od wersji S ma miejsce na emblemat i jak go zdejme, to pozostanie dziura 5 cm. Wg. Ciebie co mam tam umiescic? Podkowe rodem ze starych mercow, a moze swoje imie? Co bym nie zrobil, to bedzie zle. Z tego powodu pozostanie tam TTS (z tylu oczywiscie nie mam), bo praktycznie rzecz ujmujac od S-ki auto bedzie sie roznic jedynie (a moze "az") brakiem quattro. Program mam w niedalekiej perspektywie zrobic tam gdzie Jaqooba auto, ktore dzis juz jest bardziej dynamiczne od fabrycznego TTS'a Nie wiem w ogole po co ten caly post, nie musialem tego pisac... :/

Podobne wątki

  1. MAP Sensor w wersji 180KM
    Przez rsmaniek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-09-2016, 19:59
  2. Dołożenie drugiego intercoolera do wersji 180 km
    Przez kamillo0303 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 24-02-2016, 21:22
  3. 2 kominy do wersji 180km
    Przez matber1 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-10-2015, 16:19
  4. Ogłaszam otwarcie sezonu pałowania TT na ręcznym.
    Przez Bejrut w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 08-02-2014, 11:45
  5. Opony zimowe Pirelli Sotto Zero-czy warto nabyć
    Przez szczota-t1000 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-02-2012, 11:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •