Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 33

Wątek: Pomysł na tablice indywidualną - pomóżcie

  1. #16
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    http ! ja tez

  2. #17
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    HTTP jak narazie mi akurat najbardziej sie podoba
    I TT

  3. #18
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ja proponuje NO ACTA
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #19
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    E0 HTTP wygląda fajnie tylko mam obawy czy czasem niektórzy policjanci nie będą sądzili, że jakoś ich obrażam

  5. #20
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Ja proponuje NO ACTA
    To w Warmińsko-Mazurskim można zrobić

  6. #21
    Awatar samek
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Grodzisk Maz.
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    339
    HTTP rzeczywiście niezłe.

    Do głowy przyszło mi jeszcze:

    E4 SPEED
    E2 FAST
    E4 ADMIN

  7. #22

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Wszystkie takie bajery jak TTS TFSI SLINE itp będą tylko powodować problemy "wielu urażonych" kierowców może Cie zaczepiać itp. Lepiej coś co nie sugeruje że audi jest zajebiste lub masz jakieś zajebiste sline lub uważasz że silnik TFSI to największy bajer pod słońcem.

    Twój nick był by ok tylko brakuje 1 A, poza tym HTTP bardzo fajne się wydaje i nie będzie powodowało nerwicy u pewnych kierowców.

    ps. E0 AUDI to pomyślą że fura z salonu i też fajnie będzie

  8. #23
    Awatar lismen
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    110
    HTTP jest ok

  9. #24

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Internet
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    167
    a gdzie się podziali ci, którzy jeszcze niedawno uważali "imienne" tablice za wiochę? kilka miechów temu ktoś zadał podobne pytanie i został zjechany wraz z osobami, którym też się podoba własna tablica za 1000zł. Tutaj raptem grono popierających i pomocnych...Co do samego wyboru, autor posta tak chętnie i stanowczo się udziela w tematach innych, a o własnej nazwie tablicy nie potrafi sam zadecydować? Pozdrawiam
    Są kobiety pistolety!

    - NIE dyskutuję z idiotą! Sprowadzi mnie do swojego poziomu, a tam pokona doświadczeniem.

  10. #25
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    W temacie o którym myślisz autor zadał pytanie '' co o tym myślicie '' ( o tablicach oczywiście ) a tym temacie autor oznajmia że chce ( i będzie miał ) takie tablice ale chce żeby kojarzyły się z branżą w której pracuje .
    Bardziej chodzi tutaj o dodatkowe pomysły ( burzę mózgów ) niż zadecydowanie za niego co wybrać ..
    Dla mnie to zasadnicza różnica ..
    Jeśli już wypowiadasz się w temacie to jaki jest Twój pomysł ??










    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  11. #26

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Internet
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    167
    E0 HAHA to moja propo. Tam autor też się zdecydował pod koniec na własne tablice, mimo tylu negatywnych opinii już nawet co do samego pomysłu własnych. Pozdrawiam.
    Są kobiety pistolety!

    - NIE dyskutuję z idiotą! Sprowadzi mnie do swojego poziomu, a tam pokona doświadczeniem.

  12. #27
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    E0 HTTP najlepsze

  13. #28
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    ADMIN jest niezle :]
    w HTTP fajna gra slowna, mozesz usmiechnac sie do lakiernika i literki "TT" z czarnych dac w kolor nadwozia (masz bliskie czarnego nie bedziesz mial przez to nieprzyjemnosci, bo nei bedzie tego widac na pierwszy rzut oka, natomiast jesli ktos stal by za toba w korku, czy to na swiatlach, to "TT" powinno fajnie lekko kontrastowac z reszta napisu)
    wszelkie audi tts tt itd itp wyglada mi jak auto testowe salonu - pytanie czy chodzi ci o taki efekt
    mozesz tez - juz czysto reklamowo - dac jakis 3 literowy skrot i ostatnie 2 litery dac PL lub 2 literowy i ostatnie 3 dac COM i przed koncowka pl czy com dac kropke czarna naklejka i wykupic domene, ktora bedzie przekierowywac na twoja strone czyli np JQB

    moim zdaniem tablica jesli musi nawiazywac do firmy - to tak jak sam napisales raczej luzne nawiazanie do brazy, firme na tylnej klapie, np pod rejestracja mozesz zareklamowac np. naklejka z logo firmy, czy chociazby srebrnymi 3d literkami - w mojej opinii wyglada to dobrze

    "Love Them BOTH" - M.

  14. #29
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez violinka Zobacz posta
    a gdzie się podziali ci, którzy jeszcze niedawno uważali "imienne" tablice za wiochę? kilka miechów temu ktoś zadał podobne pytanie i został zjechany wraz z osobami, którym też się podoba własna tablica za 1000zł. Tutaj raptem grono popierających i pomocnych...Co do samego wyboru, autor posta tak chętnie i stanowczo się udziela w tematach innych, a o własnej nazwie tablicy nie potrafi sam zadecydować? Pozdrawiam
    Odnoszę wrażenie, że jesteś strasznie zawistną osobą i pojawiasz się tylko po to aby coś komuś zarzucić, dogryźć itd. Masz jakieś problemy emocjonalne? Chłopak cie rzucił? Może masz te trudne dni? Nie przyjmujesz do świadomości tego, że ktoś inny może mieć inne zdanie niż ty?!

    Na forum prowadzone są często różne burzliwe dyskusje i nie raz jeden na drugiego wsiada chociażby tematy związane z LPG do TT i wiele innych ale nas wszystkich łączy wspólny cel czyli TT. Dzisiaj się sprzeczamy a jutro jesteśmy przyjaciółmi i zapominany o wczorajszym temacie. Pomyśl co by było gdyby każdy każdemu co chwila "coś" wytykał. Zamiast forum mielibyśmy jeden wielki bazar z kłócącymi się dewotami a przecież nie o to chodzi.

    Z uwagi na to, że jesteś kobietą jako pierwszy wyciągam rękę na zgodę. Jak chcesz być z nami to bądź z nami ale nie bądź przeciwko nam.

    EDYCJA ---------- Post dodany 12:12 19-02-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
    ADMIN jest niezle :] w HTTP fajna gra slowna, mozesz usmiechnac sie do lakiernika i literki "TT" z czarnych dac w kolor nadwozia (masz bliskie czarnego nie bedziesz mial przez to nieprzyjemnosci, bo nei bedzie tego widac na pierwszy rzut oka, natomiast jesli ktos stal by za toba w korku, czy to na swiatlach, to "TT" powinno fajnie lekko kontrastowac z reszta napisu)wszelkie audi tts tt itd itp wyglada mi jak auto testowe salonu - pytanie czy chodzi ci o taki efekt mozesz tez - juz czysto reklamowo - dac jakis 3 literowy skrot i ostatnie 2 litery dac PL lub 2 literowy i ostatnie 3 dac COM i przed koncowka pl czy com dac kropke czarna naklejka i wykupic domene, ktora bedzie przekierowywac na twoja strone czyli np JQBmoim zdaniem tablica jesli musi nawiazywac do firmy - to tak jak sam napisales raczej luzne nawiazanie do brazy, firme na tylnej klapie, np pod rejestracja mozesz zareklamowac np. naklejka z logo firmy, czy chociazby srebrnymi 3d literkami - w mojej opinii wyglada to dobrze
    Dzięki serdeczne za pomoc z Tym TTS , AUDI to fakt mogą pomyśleć, że mam testowe "pożyczone" auto Zastanawiam się też nad opcją np. E0 00000 albo E1 11111 cos tego typu co daje do myślenia no bo napis to nie jest ale z drugiej strony kierowcy się będą zastanawiać skąd dostał taką tablicę hehe

    EDYCJA ---------- Post dodany 12:18 19-02-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez violinka Zobacz posta
    E0 HAHA to moja propo. Tam autor też się zdecydował pod koniec na własne tablice, mimo tylu negatywnych opinii już nawet co do samego pomysłu własnych. Pozdrawiam.
    Najważniejsze to mieć własne zdanie i się go trzymać. To, że inni się z tym nie zgadzają no trudno to przecież ja będę jeździł tym samochodem i najważniejsza jest własna satysfakcja. To, że ogół ma odmienne zdanie nie oznacza, że musimy się do niego dostosować. Sama wprowadziłaś modyfikacje do auta, które nie wszystkim przypadły do gustu ale jakie to ma znaczenie? Najważniejsze chyba, że ty jesteś zadowolona Podobnie zresztą było z zakupem TT, ile z nas słyszało, że to niepraktyczny samochód, gejowski itd. i czy ktoś z nas się tym przejmuje? Za bardzo sobie bierzesz wszystko do serca
    Ostatnio edytowane przez Jaqob ; 19-02-2012 o 12:09

  15. #30
    Awatar HENRY007
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2004
    Kolor
    czarny
    Posty
    108
    Dokładnie Panowie, zgoda musi być kolega Jaaqob trafił w sedno sprawy. Przecież każdy ma inny pomysł na swoje auto i inny gust. Jeden założy gaz, drugi przemaluje auto na jakaś grafikę, trzeci ospojleruje go ( np ja , czwarty da swoje tablice, piąty z silnika wyciśnie maximum i chwała im za to!! Byle się tylko cieszyli i byli dumni ze swoich samochodów i jazda sprawiała im radość mam nadzieje że przyznacie mi racje ...

    Co do rejestracji jestem za pomysłem M & V czyli HTTP a literki "TT" w kolor nadwozia o ile nie masz czarnego hehe pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Pomysł dla lubiących neony, ledy, diody
    Przez ICE w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 23-10-2012, 22:22
  2. ciekawy pomysł na TT do zrealizowania za około 10 lat:P
    Przez Pawel-2005 w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-05-2011, 20:15
  3. Pomysł na wzmocnienie seryjnych rur turbo
    Przez Limbo w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-04-2011, 10:57
  4. Pomysł
    Przez ICE w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-08-2010, 12:30
  5. Fajne tablice
    Przez eb84 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-08-2007, 14:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •