Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 81

Wątek: lampy przednie srebrny środek

  1. #16

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    iceboy, Dzieki za odpowiedz Autko odbieram za 2 tygodnie i bede lakierował i robił biały kierunek to wszystko sprawdze. Jak sobie nie poradze to go wymienie na allegro jest dużo .Pozdrawiam
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  2. #17
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Iceboy wkońcu normalna wypowiedź!Już mnie krew zalewa jak ktoś pisze bzdury które usłyszał!Ludzie przestancie wprowadzać w błąd i pisać takie bzdury bo się słabo robi i świadczy to o Was,dość żę o niewiedzy to do tego braku jakiegokolwiek pojęcia!

  3. #18
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    http://www.wak-tt.com/xenon/xenonmist.htm . Zdazylo mi sie kilka razy przy myjni automatycznej (na ogol w automatycznej mi nie paruja nie mowiac juz o uzytkowaniu codzinnym kiedy to ani razu nie parowwalo). Tak czy siak nawet w polskim salonie powiedzieli, ze to normalna sprawa. Kolejny dowod - koledze w nowym A4 z salonu tez sporadycznie (bardzo rzadko) paruja. Na forum A4 (ten kolega mi mowil) tez podobno jest o tym temat, i parduja w nowych bezwypadkowych autach i tak juz jest. Audi sie z tym zgadza. Oczywiscie jest to sporadyczna przypadlosc, kilka razy do roku, ale jest i nikt tego nie kwestionuje z oficjalnych zrodel.

  4. #19
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez Mari
    Tak czy siak nawet w polskim salonie powiedzieli, ze to normalna sprawa.
    Cytat Zamieszczone przez Mari
    Kolejny dowod - koledze w nowym A4 z salonu tez sporadycznie (bardzo rzadko) paruja. Na forum A4 (ten kolega mi mowil) tez podobno jest o tym temat, i parduja w nowych bezwypadkowych autach i tak juz jest
    żadne dowody,Raz że to Polska,polskie salony itp,dwa u nas w salonie kupujesz nawet rozbite auto.W życiu Audi nie powie że to normalne,zaznaczam audi a nie audi Polska

  5. #20
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Panowie , spokojnie .....
    Widze ze wyniklo drobne nieporozumienie ...
    Jesli lampa jest zaparowana i para osiada na oslonie calego reflektora to jest to nie normalne i nie prawidlowe ...
    Jesli natomiast sporadycznie paruje soczewka za ktora jest ksenon to jest to do przyjecia ..W TT nawet tego nie widac jesli specjalnie sie nie przygladniemy..
    Jak opisuje tekst przytoczony przez Mari :
    Zarowka ksenomowa wydziela duze ilosci ciepla i przez to aby prawidlowo wystygnac potrzebuje wentylacji
    W zwiazku z tym nie jest tak szczelna jak tradycyjne lampy zwykle bywaja i w niesprzyjajacych warunkach troche wilgoci moze dostac sie do srodka.
    Wilgoc ta powinna szybko wyparowac po wlaczeniu lampy i nie ma negatywnego wplywu na jakosc dzialania ....


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  6. #21
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Arttur chodzi o to że jeszcze troche a będziemy czytać,paruje reflektor wymień opony na zimowe bo zima!będzie ok!zero pojęcia!Zauważyłem ze grono użytkowników TT powiększyło się o osoby nie mające zielonego pojecia o 126p a daje wskazówki "zrób to sam"

  7. #22
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    popieram w 100% Arttur, mowimy o minimalnym zaparowaniu, czyms malo zauwazalnym. Wiadomo, ze jak jest caly klosz zaparowany to nie jest normalne. ksolk, po co sie tak unosisz? Ciekawe kogo masz na mysli

  8. #23
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez ksolk
    Arttur chodzi o to że jeszcze troche a będziemy czytać,paruje reflektor wymień opony na zimowe bo zima!będzie ok!zero pojęcia!Zauważyłem ze grono użytkowników TT powiększyło się o osoby nie mające zielonego pojecia o 126p a daje wskazówki "zrób to sam"

    Bede bardzo wdzieczny jesli sprecyzujesz ta mysl dokladniej , sorki moze jestem tepy ale nic z tego jasno nie wynika


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  9. #24

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    Widziałem dzisiaj auto i dalej ma zaparowane wiec postnowiłem je rozebarać, tylko ciekwe czy sobie poradze zreszta warto spróbować jesli bedzie parował dalej to go wymienie. Jest ktos ze Slaska ? kto sie na tym zna
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  10. #25
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez Arttur
    Bede bardzo wdzieczny jesli sprecyzujesz ta mysl dokladniej
    tępy to nie jesteś bo jak czytam to sam nie rozumiem
    Forum to forum i chodziło mi o to że rzucane są odpowiedzi bez sensu!Jeżeli ktoś nie wie to po co wprowadza w błąd!

  11. #26

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    ksolk, Ja jestem z Sosnowca i jak odbiore autko to może byś mi pomógł za jaka flache rozebrać i naprawić lampe
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  12. #27
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    ksolk, ale wciaz nie powiedziales kto rzuca odpowiedzi bez sensu! Przejrzalem watek kilka razy i nie znalazlem nikogo takiego.

  13. #28
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Mai słabo przeglądasz
    "jeżeli to auto z xenonami to oznaka "kończenia" się xenonu"

  14. #29

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    ksolk, ty stary weź Sie wypie*dol na cyce jak na razie to tylko potrafisz krytykować a tak naprawdę nic nie pomagasz z twoich "doświadczeń" z TT nic nie wynika ktokolwiek o cokolwiek się zapyta to zawsze dopierdalasz tak że człowiekowi się nie chce tego chłamu czytać a tak w ogóle to po treści twoich postów wnioskuje że masz depresję albo jeszcze jakieś inne gów*o bo na wszystkich forach ludzie "spotykają się żeby porozmawiać o mitach i faktach" i nikt do nikogo nie jest negatywnie nastawiony. Dam ci radę kup sobie worek treningowy w niego trochę po boksuj i w tedy usiądź do kompa.

    bez urazy
    pozdro
    NO RISK,
    NO FUN.

  15. #30
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    z tym chamstwem to do stodoły a dla mnie to możesz to czytać i wymieniać wszystko co ktoś palnie na forum

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] środek lampy tt pod xenon
    Przez hubi w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-07-2017, 09:45
  2. MK1 [8N] Lampy przednie xenon
    Przez Harnaś w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-12-2015, 22:24
  3. Przednie lampy mk1
    Przez Crisstopher w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-11-2014, 21:52
  4. TT MK1 + lampy przednie z TT MK2 ??
    Przez Arttur w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 07-07-2011, 18:01
  5. Malowanie Lamp.Srebrny środek.Dobór koloru!!!
    Przez Maxvibe w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-01-2009, 11:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •