Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Wątek: witam wszystkich

  1. #16
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Allo, witaj.
    I nie bluźnij

  2. #17
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Witam. To czym ty jeździłeś skoro było 700kg cięższe?

  3. #18
    Awatar jagi15
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    swietokrzyskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny,
    Posty
    15
    dzięki wszystkim za przywitanie.
    szczota-t1000.nie bluźnię,po prostu jestem wymagający
    tak żeby załagodzić
    są tez duże plusy,
    1-napęd quattro rewelacja!!!!!!!!!!!!++++++++++++++
    2-skórzana tapicerka,dobrej jakości,jak i wygodne fotele,niektórzy narzekają ze się wolno grzeją,ale nie jest źle w dwóch poprzednich autach było gorzej,wolniej,oraz brak płynnej regulacji!!!!!!++++++++++++++++++++++++
    3-blachy których nie bierze rdza!!!!!!!!
    4-przykuwa wzrok,linia auta rewelacja,niestety w moim przypadku,to nie jest wskazane(podjechałem do klienta na pomiar zobaczył autko i stwierdził ze musimy być drodzy ,musiałem ściemniać ze pożyczyłem od znajomego bo mój się zepsuł)ale na lans super.
    5-duży prześwit (przynajmniej w moim okazie),plus duży kat natarcia tak ze w połączeniu z napędem,zero problemu z parkowaniem!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++
    6-nie trzeba nikogo podwozić,zawozić,przewozić mu żadnych klamotów,wiec mam z tym spokój!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++
    7-cena części , np.rozrząd komplet+pompa wody,filtr oleju+olej 650- zł.według mnie rewelacja.
    8-zywotny ,motor
    ogólnie tak jak u góry,wk......ja mnie,zaj......scie!!! dźwięki które wydaje,a nie powinien.

    EDYCJA ---------- Post dodany 00:46 19-02-2012 ---------- EDYCJA

    dokładnie tym co mam w awatarze.nie porównuję bo to bardzo odlegle segmenty,ale TT wazy o ile mam dobrze zapisane 1040 kg,a W210 około 1700 kg,ten pierwszy 224,drugi279 kocyków,pierwszy powinien być rakieta,w porównaniu z drugim,a tak nie jest.zalane to samo paliwo,na tej samej stacji,oraz ten sam odcinek drogi,podobna pogoda.

  4. #19
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Cytat Zamieszczone przez jagi15 Zobacz posta
    dokładnie tym co mam w awatarze.nie porównuję bo to bardzo odlegle segmenty,ale TT wazy o ile mam dobrze zapisane 1040 kg,a W210 około 1700 kg,ten pierwszy 224,drugi279 kocyków,pierwszy powinien być rakieta,w porównaniu z drugim,a tak nie jest.zalane to samo paliwo,na tej samej stacji,oraz ten sam odcinek drogi,podobna pogoda.
    No TT waży trochę więcej niż myślisz . Ok. 1400kg!

  5. #20
    Awatar jagi15
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    swietokrzyskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny,
    Posty
    15
    Cytat Zamieszczone przez d_matys Zobacz posta
    No TT waży trochę więcej niż myślisz . Ok. 1400kg!
    ups cały czas miałem w głowię 1040 kilo
    sam nie wiem z skąd mi to przyszło

  6. #21
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Ja mam cabrio to jest jeszcze cięższe

  7. #22
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    Cytat Zamieszczone przez jagi15 Zobacz posta
    witam
    jak na ta chwile jestem rozczarowany ,tak osiągami jak i słabą jakością wykonczenia (piski skrzypienie,słabe ogrzewanie,wyhamowanie autka trwa wieczność,przyspieszenie przy tej mocy,napędzie i wadze tez nie powala na kolana)nie tego się spodziewałem.nie chce na samym początku narobić sobie wrogów taka opinia,ale tak jak pisze nie tego się spodziewałem od Audi,bo to moje pierwsze auto tej marki.choć już trochę nimi jeździłem.przesiadłem się z samochodu cięższego o ponad 700 kg,który spokojnie dal by sobie rade z moim nowym nabytkiem,a mial tylko 55 km więcej.
    Witaj na forum. Zrób logi dynamiczne bo coś nie chcę mi się wierzyć, że Twój wcześniejszy samochód poradziłby sobie ze zdrową 224KM. Jak Ci będzie mało to zrobisz wirusa okolice 260KM są do uzyskania z dużo większym momentem a wtedy nie ma takiej możliwości żeby poprzednie auto było wstanie zbliżyć się do TT.
    pozdrawiam

  8. #23
    Awatar jagi15
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    swietokrzyskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny,
    Posty
    15
    Cytat Zamieszczone przez marini Zobacz posta
    Witaj na forum. Zrób logi dynamiczne bo coś nie chcę mi się wierzyć, że Twój wcześniejszy samochód poradziłby sobie ze zdrową 224KM. Jak Ci będzie mało to zrobisz wirusa okolice 260KM są do uzyskania z dużo większym momentem a wtedy nie ma takiej możliwości żeby poprzednie auto było wstanie zbliżyć się do TT.
    pozdrawiam
    powiem tak TT wychodzi do 100km/h tyle samo co MB
    z tym ze do około 60 km/h TT jest górą,później nie ma o czym mówić
    autko jest kupione od dilera audi i na ta chwile ma jeszcze piec miesięcy gwarancji
    tak ze sadze ze jest ok.jeżeli chodzi o stan itp.
    ale tak jak piszesz sprawdzę jak będę miał wolna chwile
    jeżdżąc MB parę razy bawiłem się z gośćmi którzy myśleli ze pod maska jest coś malutkiego,na aucie nie było żadnych oznaczeń,plus skromny pojedynczy wydmuszek podwójny skierowany w duł,do 200 km/h ,prawie nigdy nie wciskałem gazu do oporu i dawałem rade,jedyne autko jakie dało mi rade to ford focus rs,tam przy tej prędkości redukując czuło jak autko ciągnie w TT brzy 200 zaczyna się powolne rozpędzanie do prędkości maksymalnej,
    wiem ze można wyciągnąć z TT dużo więcej KM jak i uzyskać dużo lepszy moment obrotowy
    ale nie wiem czy chce mi się przy tym bawić
    sadze ze po prostu znów będzie zmiana

  9. #24
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    Cytat Zamieszczone przez jagi15 Zobacz posta
    powiem tak TT wychodzi do 100km/h tyle samo co MB
    z tym ze do około 60 km/h TT jest górą,później nie ma o czym mówić
    autko jest kupione od dilera audi i na ta chwile ma jeszcze piec miesięcy gwarancji
    tak ze sadze ze jest ok.jeżeli chodzi o stan itp.
    ale tak jak piszesz sprawdzę jak będę miał wolna chwile
    jeżdżąc MB parę razy bawiłem się z gośćmi którzy myśleli ze pod maska jest coś malutkiego,na aucie nie było żadnych oznaczeń,plus skromny pojedynczy wydmuszek podwójny skierowany w duł,do 200 km/h ,prawie nigdy nie wciskałem gazu do oporu i dawałem rade,jedyne autko jakie dało mi rade to ford focus rs,tam przy tej prędkości redukując czuło jak autko ciągnie w TT brzy 200 zaczyna się powolne rozpędzanie do prędkości maksymalnej,
    wiem ze można wyciągnąć z TT dużo więcej KM jak i uzyskać dużo lepszy moment obrotowy
    ale nie wiem czy chce mi się przy tym bawić
    sadze ze po prostu znów będzie zmiana
    Wychodzi na to, że Twój były MB był bardzo niepozornym autem Jednak ze swojego doświadczenia wiem, że rzadko zdarza się tak, że ASO czy inny serwis wyłapie Ci usterki typu nieszczelność dolotu, uszkodzony DV, niedociągnięty aktuator przy turbo, nieszczelny PCV i cała reszta usterek które w początkowej fazie uszkodzenia nie generują błędów a powodują spadek doładowania i mniejszą moc silnika. Sam przez to wszystko przechodziłem Weryfikacja auta w ASO nie wykazała nic a wszystkie te rzeczy co wymieniłem wymagały wymiany bądź korekty.
    pozdrawiam

Podobne wątki

  1. witam wszystkich, z małym poślizgiem, ale witam :)
    Przez lesnygrzyb w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-09-2015, 10:59
  2. Witam wszystkich :)
    Przez tkds w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 19:57
  3. Witam wszystkich
    Przez ADAM_WWY w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 20-07-2011, 05:04
  4. Witam wszystkich
    Przez pr0metheus w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 13-07-2011, 18:20
  5. Witam wszystkich :)
    Przez violinka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-07-2011, 17:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •