Cytat Zamieszczone przez jagi15 Zobacz posta
powiem tak TT wychodzi do 100km/h tyle samo co MB
z tym ze do około 60 km/h TT jest górą,później nie ma o czym mówić
autko jest kupione od dilera audi i na ta chwile ma jeszcze piec miesięcy gwarancji
tak ze sadze ze jest ok.jeżeli chodzi o stan itp.
ale tak jak piszesz sprawdzę jak będę miał wolna chwile
jeżdżąc MB parę razy bawiłem się z gośćmi którzy myśleli ze pod maska jest coś malutkiego,na aucie nie było żadnych oznaczeń,plus skromny pojedynczy wydmuszek podwójny skierowany w duł,do 200 km/h ,prawie nigdy nie wciskałem gazu do oporu i dawałem rade,jedyne autko jakie dało mi rade to ford focus rs,tam przy tej prędkości redukując czuło jak autko ciągnie w TT brzy 200 zaczyna się powolne rozpędzanie do prędkości maksymalnej,
wiem ze można wyciągnąć z TT dużo więcej KM jak i uzyskać dużo lepszy moment obrotowy
ale nie wiem czy chce mi się przy tym bawić
sadze ze po prostu znów będzie zmiana
Wychodzi na to, że Twój były MB był bardzo niepozornym autem Jednak ze swojego doświadczenia wiem, że rzadko zdarza się tak, że ASO czy inny serwis wyłapie Ci usterki typu nieszczelność dolotu, uszkodzony DV, niedociągnięty aktuator przy turbo, nieszczelny PCV i cała reszta usterek które w początkowej fazie uszkodzenia nie generują błędów a powodują spadek doładowania i mniejszą moc silnika. Sam przez to wszystko przechodziłem Weryfikacja auta w ASO nie wykazała nic a wszystkie te rzeczy co wymieniłem wymagały wymiany bądź korekty.
pozdrawiam