Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Drogi w PL

  1. #1
    Awatar archi781
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    bialy
    Posty
    183

    Drogi w PL

    Dysputa o paliwach zainspirowala mnie do zapytania o drogi w PL. Patrzylem sobie dzisiaj na swoje felgi w sloneczku i zauwazylem ze sa mocno porysowane. Jezdze bardzo malo i spokojnie, ale drogi w Lodzi a zwlaszcza okolice gdzie mieszkam sa tak dziorawe i pocharatane ze nie sposob nie zaliczyc codzien jakiegos padołu. Jak wam sie jezdzi po waszych miastach i gdzie sa np w PL fajne, ciekawe i z dobra nawiarzchnią trasy do smigania TT na oponach o profilu 35mm

    Spotykam sie czesto z okresleniem ze moje auto nie jest na PL drogi. Zaczynam w to wierzyc. Nawet nieche sie dowiadywac ile kosztuje komplet nowych 19" S linow. ((

  2. #2
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    Oj tam, wcale tak nie jest źle na 35.
    Swojego czasu smigałem, co prawda nie TT, tylko hondą na profilu własnie 35.
    Plomby mi nie wypadły, felgi firmy OZ, całe lato przelatałem, ani jednego wgięcia czy rysy.
    MARUDA

  3. #3
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez archi781 Zobacz posta
    Dysputa o paliwach zainspirowala mnie do zapytania o drogi w PL. Patrzylem sobie dzisiaj na swoje felgi w sloneczku i zauwazylem ze sa mocno porysowane. Jezdze bardzo malo i spokojnie, ale drogi w Lodzi a zwlaszcza okolice gdzie mieszkam sa tak dziorawe i pocharatane ze nie sposob nie zaliczyc codzien jakiegos padołu. Jak wam sie jezdzi po waszych miastach i gdzie sa np w PL fajne, ciekawe i z dobra nawiarzchnią trasy do smigania TT na oponach o profilu 35mm

    Spotykam sie czesto z okresleniem ze moje auto nie jest na PL drogi. Zaczynam w to wierzyc. Nawet nieche sie dowiadywac ile kosztuje komplet nowych 19" S linow. ((
    Archi781, trochę Cie nie było na forum ostatnio, a teraz widać że wróciłeś, jak widać w pełni sił Odpowiadając na Twoje pytanie- w Białymstoku fajna nawierzchnia jest na ulicach: Kołłątaja, Produkcyjnej, Legionowej, Andersa oraz wielu wielu innych. Na tych ulicach z pewnością pośmigałbyś TT na profilu 35 (weź pod uwagę że profil 35 nic nie mówi tak na prawdę o rozmiarze opony, dopóki nie podasz jej szerokości)! Słaba nawierzchnia jest natomiast na ulicach Lipowej, 1000-lecia PP, Jurowieckiej i kilku innych, także zdecydowanie odradzam jeżdżenie tymi ulicami TT Mam nadzieję że pomogłem i liczę że wpadniesz do Białegostoku sobie trochę pojeździć, w razie czego pisz na priv to ułożę Ci nawet jakąś fajną trasę (tylko podaj dokładne wymiary kół, żeby mógł dobrać ja optymalnie do Twojego auta)

  4. #4
    Awatar archi781
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    bialy
    Posty
    183
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Archi781, trochę Cie nie było na forum ostatnio, a teraz widać że wróciłeś, jak widać w pełni sił Odpowiadając na Twoje pytanie- w Białymstoku fajna nawierzchnia jest na ulicach:
    Hehhe Witaj Jasiel. Troche mnie zaskoczyles z precyzja odpowiedzi.
    Ze mnie ciezko posmigac bo tylko 170KM choc od przyszlego tyg. ma byc juz okolo 200KM. I chyba na tym juz stanie.
    Mam nadzieje ze jak sie ociepli na wiosne posmigam po PL. To moj pierwszy samochod i codziennie sie ucze jego uzytkowania wlasnie na tych piekielnych nawierzchniach po Lodzi jezdze jak slalomem.

    Pozdrawiam



    EDYCJA ---------- Post dodany 22:43 10-02-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez Limbo Zobacz posta
    całe lato przelatałem, ani jednego wgięcia czy rysy.
    No ja latam cala zime z ta chyba roznica

  5. #5
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Z tego co pamiętam to masz fajny odcinek A2 do pośmigania. A jakbyś się wybierał w dolnośląskie to A4 teoretycznie od Wrocławia w stronę Zgorzelca jest jeszcze w dobrym stanie i S3 od Gorzowa Wlk do Szczecina też ma idealna nawierzchnie.
    Co do dróg lojalnych to pewnie wszędzie tak samo - część w zimie robi się jak ser szwajcarski i jest łatana z naddatkiem ( czego nie rozumiem, jak łatają to zostaje nadmiar wystający nad jezdnia).

  6. #6
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Mam nadzieję że pomogłem i liczę że wpadniesz do Białegostoku sobie trochę pojeździć, w razie czego pisz na priv to ułożę Ci nawet jakąś fajną trasę
    Jakieś 3 lata temu byłem w Białymstoku moją tetką na 2 dni (: Zadbane miasto tam macie!

    Nawet mam pamiątkową fotkę jak moja fura stoi na jakichś nowych blokach blisko centrum BS.
    IMG_8794.jpg
    Ostatnio edytowane przez Blerx ; 11-02-2012 o 10:21

  7. #7
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Blerx Zobacz posta
    Jakieś 3 lata temu byłem w Białymstoku moją tetką na 2 dni (: Zadbane miasto tam macie!

    Nawet mam pamiątkową fotkę jak moja fura stoi na jakichś nowych blokach blisko centrum BS.
    IMG_8794.jpg
    Hehhe, mi też się miasto podoba. Po zdjęciu nie potrafię niestety zlokalizować miejsca

    A czy kolega Archi781 zna pojęcie "ironia"?:P

    Pozdrawiam!

  8. #8
    Awatar archi781
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    bialy
    Posty
    183
    A tam ironia zaraz jakas czy mozna miec juz bardziej przesrane kola niz 35mm na Lodzkie drogi?
    Masakra jak sobie wyobraze co sie dzieje z gumami od amorow :C a pamietam jak sie upieralem na wiosne ze musze miec magnetiki ;D uff ze nie mam

    EDYCJA ---------- Post dodany 23:58 11-02-2012 ---------- EDYCJA

    Wiem ze kiedys pod Poznaniem byl jakis taki odcinek autostrdy ktory mial zekomo byc lotniskiem woksowym. Wiem ze Ojciec mnie ta zabieral czasem i swoim eskortem 1.6D zasowal 160KM/h

    Jest gdzies taka jaks prosta zeby mozna bylo rozbujac swoje TT do maxymum

  9. #9
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez archi781 Zobacz posta

    Jest gdzies taka jaks prosta zeby mozna bylo rozbujac swoje TT do maxymum
    W Pl. oficjalnie nie pocisniesz - ograniczenia, itd. . Ale jak juz zaszczepisz autko i i sciagniesz te ograniczenia to w DE Mozesz legalnie i bez lamania przepisow sprawdzic na co stac Ciebie i auTTko pozdrawiam.
    I TT

  10. #10
    Awatar lismen
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    110
    WITAM w LODZI mamy niestety fatalne drogi wygodniej przy takich autach było by latać 5cm nad ulicami niestety to niemożliwe , a poważnie to życzyłbym nam takich ulic jak .np;LIMANOWSKIEGO i SIENKIEWICZA ja w TT mam 17 i to chyba max jak na nasze warunki w miesicie . Moim zdaniem najlepszym miejscem na wypróbowanie osiągów auta jest autostrada którą mamy blisko i tam można rozwinąć skrzydła .POZDRAWIAM

  11. #11
    Awatar archi781
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    bialy
    Posty
    183
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    W Pl. oficjalnie nie pocisniesz
    Musi byc taka prosta w PL gdzies. Bede szukal starych lotnisk lub czegos podobnego. W DE to wiadomo kultura jazdy, drogi, wszysko, wszysko. Wkoncu nasze TT z DE ;D

  12. #12
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez archi781 Zobacz posta
    Musi byc taka prosta w PL gdzies. Bede szukal starych lotnisk lub czegos podobnego. W DE to wiadomo kultura jazdy, drogi, wszysko, wszysko. Wkoncu nasze TT z DE ;D
    Aha myslalem ze chodzi Ci o drogi w sensie drogi . Na szybko wpisalem w googlach i znalazlem
    Gdzie się ścigać? ((troche nie nowy ten artykul )) ja nie mieszkam w PL wiec moze juz sie cos zmienilo i ktos poda CI namiary na tego typu obiekty . pozdrawiam


    ps.
    namiary na Tor Nurburgring, http://www.nuerburgring.de/startseite.html
    http://autokult.pl/2010/11/27/podwyz...towal-przejazd
    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 13-02-2012 o 17:34
    I TT

Podobne wątki

  1. Zawieszenie na kiepskie drogi
    Przez ICE w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-09-2010, 09:52
  2. Audi TT vs. Polskie drogi vs. Zima
    Przez ostra.riposta w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-06-2010, 20:13
  3. jakie felgi do tetetki na polskie drogi?
    Przez deus w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-01-2008, 07:21

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •