Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Kupuje AUDI TT - proszę o pomoc!!

  1. #1
    Michał
    Gość

    Kupuje AUDI TT - proszę o pomoc!!

    Witam, na dniach kupuję Audi TT (2001-2003) i przyszedł oczywiście dylemat. Mam 3 ogłoszenia:

    1
    2

    Jest jeszcze 3-trzecie ogłoszenie które wygasło ale jest to TT-ka z 2003 r z Niemiec za 49tys. + opłaty. Auto ma wszystkie bajery typu tempomat itd. Jedynym "mankamentem" bądz "+" jest silnik 150 KM, który sam nie wiem czy nie będzie za słaby i czy jest to sprawdzona jednostka bo wiem że została montowana do TT-ek dopiero własnie w 2003r.

    Prosiłbym o poradę, który będzie lepszy nie do ulicznych wyścigów ale do normalnej jady: Auto jest przewidziane do mojej żony.

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Z tych fotek niewiele wynika, na twoim miejscu nie nastawialbym sie na to ze auta sa bezwypadkowe, bez dokladnych ogledzin (standardowo) sie nie obejdzie..Jak dla mnie takie ceny za rocznik 2001-2003 sa mocno zanizone, przynajmniej o 10.000 za malo na bezwypadkowe egzemplarze porownujac do cen z zagranicy, ale jak dobrze zrobione to czemu nie.

  3. #3
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Jesli masz zamiar wydac tyle pieniedzy to nie powinienes sie napalac i spieszyc ...
    Najlepiej pojechac do niemiec i poszukac , a na pewno cos znajdziesz ..
    Jesli kupowac w polsce to od znajomych lub ludzi z forum gdzie wiadoma jest przeszlosc auta ..
    I jak juz kupujesz to poszukaj wersji 225 quqttro , im wiecej sie bedziesz dowiadywal o TT tym bardziej bedziesz pewien ze jest to najlepsa wersja..
    Na forum nikt Ci nie oceni auta ze zdjec , widac ze cena jest za niska , jedyna opcja to jechac z prawdziwym fachowcem aby wstepnie wyeliminowac pasci a przed dokonaniem tranzakcji koniecznie przeglad , lacznie z pomiarem plyty podlogowej..
    W niemczech nie kupisz auta po wielkim dzwonie bo po prostu nie moga byc ponownie rejestrowane i najczesciej wedruja za granice ...

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  4. #4
    Michał
    Gość
    Dzienx za odp, auto na pewno zanim kupie to pójdą na przegląd i wtedy zobaczymy co w nich jest haczykiem. Mówicie że wersja 225 Q, to może chociaż trochę mniejsza 180 Q

    Zagranica - myślałem o sprowadzeniu auta i nadal nie iwem czy tak nie zrobie. Kupno auta z forum?? Póki co nie widze żeby ktoś sprzedawał. Jeszcze się porozglądam, bo jak kupić to coś porządnego.

  5. #5

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Jako że sam kupowałem auto ok 1-2 miesiąca temu mogę powiedzieć co nieco o stanie aut. Chcialem autko w 100% sprawne zadbane jedynie co chcialem mieć to skóra i ksenony. Znajomy ( polecam ) obejrzał ok 13-15 TT i 50% z naprawami blacharskimi jakies wady stukania silnik do remontu. Wkońcu znalazł za 18.300 euro w niemczech TT jak nówke Jednak ze względu na auto cięzko o model w super stanie niestety.

  6. #6

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarnula
    Posty
    73
    [ Dodano: Pon Sie 20, 2007 9:06 pm ]

    Jutro jadę póki co obejrzeć tt-tke do Gdańska - kawał drogi ale chyba warto - 180Quatro, bezwypadkowa ale to się okaże na miejscu bo pójdziemy na serwis - sprawdzimy płyte i wskazania komputera.

    Auto gościu sprowadził dla siebie, nawet opłacił itd ale buduje dom i musi mieć trochę gotówki dlatego chce zamienić na tańsze bądź sprzedać. Teraz miał przegląd i wszystko wyszło bdb.

    Jak dojdzie do sfinalizowania to zrobię fotki i pochwalę się co kupiłem.

    P.S. Dzięki tej stronie dowiedziałem się masę rzeczy na co zwrócić uwagę, co powinno być a co może być podejrzane Pozdr.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2016, 19:45
  2. Plan serwisowy dla audi tt 8j tdi prosze o pomoc
    Przez PiotrekTT2008 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 10-02-2013, 22:01
  3. KUPUJE AUDI TT PROSZE o SZYBK¡ POMOC
    Przez corek w dziale Testy i porównania
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 30-06-2007, 20:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •