Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 30

Wątek: Porażka dziennikarska - Rutkowski vs Policja

  1. #16

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    brak
    KM
    155
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    3
    Oczywiście mi też wydawałą sie od razu podejrzana i wydaje mi sie taka nadal.Jednak to że ktoś mógł spanikować jest możliwe i nie zgadzam sie z toba że musiał być glupi.Nastepna sprawa to co zresztą mowili ona to za bardzo umiałą zorganizować, wiec to też jest podejrzane...

    Ja tej sprawy nie śledzę dokłądnie bo mam to gdzieś .Sry jak kogoś sie nie zna to nie bedę o tego kogoś rozpaczał ,ale jednak ludzie są dziwni.Na początku każdy u jaka biedna,biedna ,a później każdy chce i oczekuję nie wiadomo czego.Niech sie zajmują tym odpowiednie służby i tyle.Dopóki zreszta nie bedzie miałą udowodnione na powiedzmy 99,9%, nie można wydawać wyroków.
    Ostatnio edytowane przez nm123 ; 06-02-2012 o 17:03

  2. #17
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    normalny człowiek zadzwoniłby natychmiast na pogotowie /ciach!/ Nikt o zdrowych zmysłach by tak nie postąpił
    nie zgodze sie,
    w tak ekstremalnej sytuacji tok myslenia moze byc kompletnie niezrozumialy, co nie musi oznaczac patologii
    rozumiem tez w pewnym sensie, dlaczego ciagnela ta historie dalej - gdy juz ochlonela i wrocilo trzezwe myslenie - fakt, ze CALA POLSKA pozna prawde mogl dosc mocno i skutecznie blokowac chec przyznania sie,
    innymi slowy, nie twierdze, ze tak faktycznie bylo - bo moze byc to kolejna poki co "pol-prawda" i moze po prostu zabila to dziecko - "bo tak" - byc moze dowiemy sie tego po sekcji - chociaz nie jest to pewnik,
    natomiast jesli faktycznie byl to tak tragiczny i nieszczesliwy wypadek, wyksztalcenie pozwala mi na probe zrozumienia jej motywow i sytuacji - w takim wypadku bylbym za zawiasami
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 07-02-2012 o 12:00

    "Love Them BOTH" - M.

  3. #18
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Odnośnie ww programu - znalezione dzisiaj:

  4. #19
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Dobre Blerx ...... nic dodać , nic ująć

  5. #20
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
    nie zgodze sie,
    w tak ekstremalnej sytuacji tok myslenia moze byc kompletnie niezrozumialy, co nie musi oznaczac patologii
    rozumiem tez w pewnym sensie, dlaczego ciagnela ta historie dalej - gdy juz ochlonela i wrocilo trzezwe myslenie - fakt, ze CALA POLSKA pozna prawde mogl dosc mocno i skutecznie blokowac chec przyznania sie,
    innymi slowy, nie twierdze, ze tak faktycznie bylo - bo moze byc to kolejna poki co "pol-prawda" i moze po prostu zabila to dziecko - "bo tak" - byc moze dowiemy sie tego po sekcji - chociaz nie jest to pewnik,
    natomiast jesli faktycznie byl to tak tragiczny i nieszczesliwy wypadek, wyksztalcenie pozwala mi na probe zrozumienia jej motywow i sytuacji - w takim wypadku bylbym za zawiasami
    hmm, ciekawe upuszczam dziecko na podłogę, nie wykazuje ono oznak życia, nie będąc lekarzem stwierdzam zgon, wpadam w szok, ok. ale dzwonie po karetkę!! lub nie patrząc na nic, zawożę je do lekarza, nie myślę wtedy o konsekwencjach dla mnie, tylko o dziecku, nie wyobrażam sobie aby po takim zdarzeniu uknuć taki zawiły plan, bo nie wiem czy na trzezwo bym potrafił, dziwi mnie że w jej sytuacji niechcianego i nie kochanego dziecka, los chciał by pozbawić ją tego problemu, jest to mniej prawdopodobne, niż strzał 6stki w totka
    Może nie mam aż takiego wykształcenia alę potrafie dedukować i trzezwo myśleć, a sprawa od początku dla mnie była niedorzeczna, więc uważam że było to zabójstwo z pełną premedytacją i dobrze zaplanowanym działaniem, nie tylko matki, ale czy dowiemy sie tego i co zostanie ludowi powiedziane, to inna sprawa
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #21
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    absolutnie nie twierdze, ze byl to przypadek - jak dla mnie jest to rowne 50 na 50, miedzy nieumyslnym spowodowaniem smierci, a zabojstwem z zimna krwia - nie mam zdania w tek kwestii, sprawe BYC MOZE rozstrzygnie sekcja i biegli
    mi chodzi tylko o glosny i oburzajacy plan ukrycia zwlok i historie z porwaniem,
    jesli FAKTYCZNIE dziecko wypadlo jej z rak przypadkowo i zmarlo - czytaj. nieumyslnie zabila swoje dziecko - to w dalszej kolejnosci niemal KAZDA PIERWSZA REAKCJA znajdzie swoje usprawiedliwienie, w tym glosne teraz medialnie wymyslone porwanie - w uproszczeniu - latwiej wymyslic historie o porwaniu i ukryc zwloki, niz przyznac sie przed mezem/matka/tesciowa (niepotrzebne skreslic), ze zabilo sie wlasne dziecko,
    tylko tyle, i az tyle - i nie chodzi tu o to, czy sie "bala" w powszechnym tego slowa znaczeniu, tylko o to jak pracowala jej swiadomosc w tak ekstremalnej sytuacji,
    dodac tylko, ze spora czesc swiadkow powaznych wypadkow zapomina kompletnie takich "banalow" jak numer na pogotowie, czy policje - fakt
    czy tez przyklad z zastaniem partnera z kochankiem w lozku - jeden, machnie reka, drugi sie rozplacze, trzeci rzuci sie na partnera, a czwarty na kochanka - i wszyscy sa normalni,
    dywagacje typu jak mogla, a jak nie mogla - czy moze lepiej, jak powinna, a jak nie powinna, zachowac sie po smiertelnym upadku tego dziecka,
    mozna porowywac moim daniem do dyskusji, jak mozna, a jak nie mozna wychodzic z poslizgu na lodzie - toczacej sie miedzy osobami, ktore nigdy nie siedzialy za kierownica samochodu...

    "Love Them BOTH" - M.

  7. #22
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Wracając do tematu, słyszeliście dzisiejsze doniesienia, nic dodać, więc każde słowo które wypowiedziałem wcześniej, pokrywa się z rzeczywistością, niestety, wiem że łatwo jest rzucić kamieniem, a ostrymi słowami skrzywdzić człowieka, ale w tym wypadku sprawa była dla mnie jasna, z tond ten ostry i stanowczy ton wypowiedzi, na temat tej dzieciobójczyni.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #23
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Tyle, ze ludzie bardzo lubia takie "sensacje", a media robia wszystko, by ta sprawe nieustannie naglasniac i ciagnac. Juz mnie to dawno znudzilo. Dzieja sie w kraju o wiele wazniejsze rzeczy, o ktorych sie nie mowi. Podobnych spraw jak ta sa dziesiatki.

  9. #24
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Nie wrzucaj Mari tej sprawy do jednego worka, pewnie że są inne ważne sprawy, ale taka jak dzieciobójstwo nie jest jakąś tam sprawą i nie można rzyc obojętnie jeżeli dzieją się takie anomalia i uwierz mi, że jeżeli matki będą zabijały swoje dzieci, to wiele tych ważnych spraw stanie się mało istotnych w okół tego.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #25
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Tylko prawda jest taka, że same nasze służby ciągneły ten temat. Choć osobiście nie lubię Rutkowskiego, bo to krętacz i oszust(moja firma miała z nim styczność) to gdyby nie on, to sprawa szukania Magdy trwała by jescze 2-3 tygodnie dłużej. A jednak idzie na to kasa, na którą każdy z nas się składa. Dla mnie nie pojęte jest, jak matka, której niby wypadło dziecko nie wzywa pomocy,nie dzwoni po pogotowie. Nie wierzę również, że mąż o niczym nie wiedział.

  11. #26
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    (...) „Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni...'' (Ewangelia wg św. Łukasza 6, 37)
    I TT

  12. #27
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    (...) „Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni...'' (Ewangelia wg św. Łukasza 6, 37)
    A czy to czasem nie chrześcijanizm mówi, że wszystkich czeka sąd ostateczny? Paradoks.
    Jak to dobrze, że jestem ateistą.

  13. #28
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    A czy to czasem nie chrześcijanizm mówi, że wszystkich czeka sąd ostateczny? Paradoks.
    Jak to dobrze, że jestem ateistą.
    Jeżeli jest coś takiego jak chrześcijanizm, to w Twoim przypadku mamy do czynienia z ateistwem:P

  14. #29
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Jeżeli jest coś takiego jak chrześcijanizm, to w Twoim przypadku mamy do czynienia z ateistwem:P
    Wszelkie źródła mówią, że chrześcijanizm istnieje. Odsyłam do księgozbiorów, internetu lub dobrych słowników T9.
    Pozdrawiam i myślę, że ten post wiary nie dotyczy.

  15. #30
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Mi ciagle chodzi o to, ze na tej sprawie z Sosnowca wszyscy zarobili. Rutkowski stal sie celebryta, TVN24 wiecej zarabia na reklamach, Fakt i inne brukowce sprzedaja wiecej gazet. Nawet ktos juz ksiazke napisal na ten temat i ma sie calkiem dobrze. Dowodem na to jest tez ostatni incydent w studiu TVN24 Ostra krytyka TVN24 za konferencję Rutkowskiego - TVN24, TVN, dziennikarstwo | media2.pl . Lud w tym calym zalu pozyskal osobe, ktora moze wreszcie nienawidzic, zlinczowac i ma ta nadzieje, ze ta kobieta w koncu popelni samobojstwo. Takie odnosze wrazenie, ze wiekszosci wcale nie obchodza losy tragedii, ale otoczka wokol tej sprawy.

    I zeby nie bylo, jest to skrajna patologia i nie da sie tego usprawiedliwic. Trzeba miec jednak ta swiadomosc, ze takich spraw sa dziesiatki, ale mediom wyraznie brakuje bardziej ambitnych materialow.

Podobne wątki

  1. Policja
    Przez wolkriss1797 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 05-05-2016, 12:46
  2. Wygrana i porazka BMWe46 330i/S3
    Przez patrykus007 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 27-05-2011, 13:05
  3. TT - Policja sprawdza giełdy i autokomisy!
    Przez ICE w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-04-2011, 20:04
  4. Porażka
    Przez ICE w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-01-2011, 10:52
  5. Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 20-09-2010, 23:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •