Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 30

Wątek: Porażka dziennikarska - Rutkowski vs Policja

  1. #1
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582

    Porażka dziennikarska - Rutkowski vs Policja



    Totalny brak profesjonalizmu ze strony dziennikarki. Jak dla mnie zachowała się jak kompletne dno.

  2. #2
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    true, true....

  3. #3
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Zdaje się doświadczona dziennikarka a potrafiła powiedzieć tylko "yhy yhy". Parodia.

  4. #4

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    98
    co za zal haha poprostu jak dzieci

  5. #5
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Poczytajcie sobie komentarze na stronie TVN-u Forum - portal TVN24.pl ludzie ostro krytykują Zalewska a TVN kasuje cały czas posty.

  6. #6

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Internet
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    167
    Czym się tu podniecać? To wczorajszy hit i setki tysięcy wpisów na wszystkich portalach "jadących" po Zalewskiej, dziś już cisza.
    Są kobiety pistolety!

    - NIE dyskutuję z idiotą! Sprowadzi mnie do swojego poziomu, a tam pokona doświadczeniem.

  7. #7
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Pomijając już merytoryczną stronę tematu to jestem lekko zniesmaczony faktem czepiania się dziennikarki ciemnych okularów , szkoda że jeszcze fryzury się nie czepiła . Ogólnie żenada
    Nie wiem czy to taki zwyczaj teraz w dziennikarstwie bo raczej nie oglądam telewizji z PL







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  8. #8

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
    Pomijając już merytoryczną stronę tematu to jestem lekko zniesmaczony faktem czepiania się dziennikarki ciemnych okularów , szkoda że jeszcze fryzury się nie czepiła . Ogólnie żenada
    Nie wiem czy to taki zwyczaj teraz w dziennikarstwie bo raczej nie oglądam telewizji z PL







    Pozdrawiam
    Zwyczaje mają bardzo dziwne. TV bardzo polityczne się zrobiło. Wręcz niektórzy prezenterzy, aż promują polityków których lubią. Dla tego nie oglądam TV.

  9. #9
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Ja tez z Pl. tv nie mam za wiele do czyniania a po ogladnieciu tego programu to nawet nie zaluje zero obiektywizmu i profesjonalizmu ze strony prowadzacej - niby dedektyw tez nie z lepszej strony sie pokazal . Szkoda gadac co sie nie dzieje
    I TT

  10. #10
    Awatar meta
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warmia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    hmmm
    Posty
    295
    Moim zdaniem prowadząca specjalnie doczepiła się na poczatku tych ciemnych okularów i ogólnie te teksty na kogo się pan kreuje itd itp,zagrywka specjalnie po to aby wyprowadzić już na samym poczatku rutkowskiego z równowagi i wybić go nieco z rytmu , od tak moje zdanie :/

  11. #11
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Dobry dziennikarz powinien być obiektywny, a na załączonym filmie widać że "dziennikarka" już od początku w sposób lekceważący odnosi się do Rutkowskiego, czepia się tych jego okularów (tak jakby widziała go pierwszy raz w życiu ) i generalnie z założenia była przeciwko niemu. Jest to po prostu kolejny przykład na to że dziennikarz musi potrafić podchodzić obiektywnie do każdej sprawy, nie może opowiadać się po stronie zarówno jednej, jak i drugiej. Piszę kolejny mając na myśli program Lisa z J. Kaczyńskim. Pomimo mojej sympatii do Lisa i tego że niezbyt przepadam za J. Kaczyńskim, muszę przyznać że Lis zachował się mocno nieprofesjonalnie i od początku dało się zauważyć że jest strasznie subiektywny i nastawiony do niego strasznie negatywnie. Dużo lepiej w obydwu przypadkach wyglądałaby rozmowa, gdyby prowadzący był zupełnie bezstronny, a na argumenty walczyły wyłącznie bezpośrednio zainteresowane strony.

  12. #12
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Strzałem w kolano Pani Zalewskiej jest to, że ona w pewnym sensie broniła mamuśkę którą nienawidzi cała Polska. O jakim szacunku można mówić do kobiety co zabiła własne dziecko jak dla mnie to nie człowiek. Rutkowski wykorzystał moment na darmową reklamę i wcale mu się nie dziwię gdyby nie on policja ze swoimi procedurami dochodziłaby do tego jeszcze ze 3 tygodnie. Cała afera jest tylko dlatego, że jakiś koleś dysponujący lepszym sprzętem niż nasza policja szybciej doprowadził do końca sprawy niż nasze służby. On ze swoimi ludźmi na cała akcje wydał max 15 tys zł a nasza policja minimum 150 tys zł i to z naszych podatków.

  13. #13

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    brak
    KM
    155
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    3
    To w końcu zabiła umyślnie?Bo jeszcze nie spotkałem sie z taka wersją na 100%

    Hm Swoją drogą jest rożnica pomiedzy spowodowaniem śmierci umyślnym ,a nie umyślnym.Sprawa jest prosta jeżeli wyjdzie na to że zabiła swoje dziecko świadomie powinna zgnić w pace.
    Ostatnio edytowane przez nm123 ; 06-02-2012 o 13:53

  14. #14

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Wiedziałem od początku, że za tym stoi matka. Za dużo gubiła się w zeznaniach. Tak samo jestem pewien, że na pewno nie robiła tego sama oraz tego, że zrobiła to celowo razem z osobom 3

  15. #15
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez nm123 Zobacz posta
    To w końcu zabiła umyślnie?Bo jeszcze nie spotkałem sie z taka wersją na 100%

    Hm Swoją drogą jest rożnica pomiedzy spowodowaniem śmierci umyślnym ,a nie umyślnym.Sprawa jest prosta jeżeli wyjdzie na to że zabiła swoje dziecko świadomie powinna zgnić w pace.
    Wiesz normalny człowiek zadzwoniłby natychmiast na pogotowie jak by mu dziecko upadło bez względu czy oddycha czy nie a ona wyniosła dziecko na mróz żeby się go pozbyć. Nikt o zdrowych zmysłach by tak nie postąpił tak więc umyślnie czy nie i tak powinna zgnić w pace.

Podobne wątki

  1. Policja
    Przez wolkriss1797 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 05-05-2016, 12:46
  2. Wygrana i porazka BMWe46 330i/S3
    Przez patrykus007 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 27-05-2011, 13:05
  3. TT - Policja sprawdza giełdy i autokomisy!
    Przez ICE w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-04-2011, 20:04
  4. Porażka
    Przez ICE w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-01-2011, 10:52
  5. Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 20-09-2010, 23:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •