Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Opony zimowe Pirelli Sotto Zero-czy warto nabyć

  1. #1
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639

    Opony zimowe Pirelli Sotto Zero-czy warto nabyć

    Witam
    Jako, że jestem od dwóch dni szczęśliwym posiadaczem TT, przyszedł czas na zimowe opony, których nie nabyłem razem z autem (Jaaqob-pozdro)
    Wybór padł na Pirelli Sotto Zero , w sobotę odbieram. Ma ktoś doświadczenie z tym sprzętem? Znajomi chwalą, ale nikt nie jeździ TT

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Będą dawać radę Pozdro

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    107
    jeżdżę na takich i naprawde trzymają dobrze. Testowałem jak na narty jechałem i nie mam żadnych zastrzeżeń tak więc polecam...

  4. #4
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Ok, dzięki. W sumie jak pisałem, już zamówione, wizyta u wulkanizatora zaplanowana, tylko brakowało opinii użytkowania w TT.
    Pozdro

    EDYCJA ----------------------------------------------------------------- EDYCJA

    W dniu dzisiejszym, jak pisałem wcześniej "zapiąłem" Pirelli Sotto Zero i powiem, że dają radę!!!. Kłopot tylko wyniknął tego rodzaju, że mam w domu teraz dekielki z felg i myślę jak zniechęcić potencjalnego złodzieja do kradzieży. Niestety w moim mieście i dzielnicy (sam center) nie będę się nimi cieszył zbyt długo. Czytałem na forum o tym problemie, ale proponowana opcja( dziurka i śrubka) niespecjalnie mi pasuje ( choćby dlatego, że mam -17 pod domem).


    EDYCJA ----------------------------------------------------------------- EDYCJA

    W sumie nie miałem jeszcze okazji przetestować ich na śniegu, więc może są ok, ale dzisiaj niemiłe zaskoczenie...
    Droga sucha, temperatura około -13, prędkość 100km/h igość, który w ostatniej chwili zdecydował sie na skręt bez kierunkowskazu...
    Powiem szczerze, że trochę ciśnienie mi sie podniosło trochę.. ZERO hamowania!!! No może trochę Gdyby nie wolne miejsce koło auta z przodu to miałbym bliski kontakt z zakładem ubezpieczeń. Dodam tylko, że opony nie nowe, używane 1 sezon przez dobrego znajomego, zużycie max 10-15% ( tylko dlatego je mam)
    Mam nadzieję, że śnieg "zjadają", bo trochę się rozczarowałem, nowa prawie 700 zł...

  5. #5
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Dziwne, ja sie pozytywnie zaskoczylem jak zalozylem swoje Dunlopy. Zauwazylem duza poprawe w porownaniu z letnimi, wczesniej bylem zwolennikiem teorii ze letnie sa tylko na sniegu i blocieposniegowym gorsze od zimowek, a tu takie mile zaskoczenie

  6. #6
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    no to niezle ... chyba ktos czuwa nad Kolega bo wprzeciwnym razie zeczywiscie nie bylo by za wesolo a tym bardziej ze autko dopiero co zakupione pozdrawiam
    I TT

  7. #7
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    no nie... spokojnie takie sytuacje życie stwarza co jakiś czas, i daje radę.. Tylko wydawało mi się, że firma, cena, marka itd zobowiązuje...

    EDYCJA ---------- Post dodany 20:39 08-02-2012 ---------- EDYCJA

    tym bardziej, że jak pisałem droga SUCHA, nie biała od soli, nie wilgotna, zero opadu i ogólnie żadnych sytuacji zimowych poza temperaturą... i spore zaskoczenie... a jeżdżę sporo..

  8. #8
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Ja miałem założone Goodyear Ultra Grip (nr1 w rankingach) i muszę Ci przyznać, że były rewelacyjne ale pamiętaj, że byle lekkie oblodzenie i nic nie pomoże. Podobnie trzeba uważać na pasach dla pieszych są strasznie śliskie no i ogólnie w zimę należy zachować szczególny umiar. Ja widziałem ogromną różnice po trakcji, która była świetna na tych zimówkach.

  9. #9
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Rezon, dystans i zdrowe podejście do realii życiowych powodzeniem sukcesu...

    EDYCJA ---------- Post dodany 21:32 08-02-2012 ---------- EDYCJA

    W kwestii dodatku... Jestem motocyklistą z ponad 20-letnim stażem... pasy, plamy, kałuże to codzienność..

  10. #10
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ja zawsze polecam Sawa Eskimo może nazwa firmy nie robi szału i laski pod dyskoteką się rozczarują ale te opony naprawde niczym i w niczym nie ustępują super firmówką, a cena 2 razy mniejsza, sprzedałem je koledze z forum i też chwali, nie jestem fanem wynalazków i lubie formowe rzeczy, ale w tym wypadku naprawdę jest ok.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #11
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    W sumie "musztarda po obiedzie", bo zakupione i trzeba się cieszyć Zobaczymy jak dadzą radę dziś na białej drodze bo daje śniegiem od rana..

Podobne wątki

  1. Opony zimowe "no name", czy warto?
    Przez skatejol92 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 04-11-2016, 19:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •